Що таке інфрачервоний обігрівач

Під час появи приладів інфрачервоного обігріву мало хто з населення знали і користувалися ними. В даний час цей прилад досить не швидко, але починає мати високу популярність серед інших обігрівачів. Громадське вживання досить широке – від простих житлових будинків до різнобічних підприємств, які мають досить велике приміщення. Звичайно ж, що принцип роботи і пристрій приладу інфрачервоного обігрівача викликається величезним інтересом. З цієї статті ви зможете пізнати для вас важливу інформацію, яка вас зацікавила з приводу цього чудового приладу.

Як працює інфрачервоний обігрівач

Для того щоб зрозуміти функціонування апаратів інфрачервоного електрообігрівача нам спочатку необхідно розібратися яким же шляхом дається жар в радіусі розташування. Існує лише декілька способів:

 1. Конвекція — різні предмети, чиїх тепло переважає вищими показниками, ніж оточуючого нас простору, навпростець змінюється тепловим потоком. Простір, що оточує нас, нагрівається від даного обладнання, гублячись у густини та маси, з допомогою чого прагне до вершини, виганяється більш важким холодним повітрям. Отже, в приміщенні кімнати відбувається циркуляція повітряних мас різної температури.
 2. Сліпуче тепло — поверхня, яка воліють нести в собі температуру понад 60 градусів, вживає ретельне спускання електромагнітних хвиль в радіусі приблизно 100 мкм, які несуть в собі теплову енергію.

Для кращої зручності людям підійде радіус інфрачервоного променя – випромінювання від 5. 6 до 100 мкм. За винятком, звичайно ж, прилади не дальньої роботи, які встановлюють вгору до стелі технічних споруд. В середньому їх випромінювання (2.5 – 5.6 мкм) і в невеликому (0.75—2.5 мкм) в обсягах, і знаходяться на проміжку від даної мети в межах 3-6 м і 6-12 м. Для використання таких приладів у житлових спорудах неприйнятно. При попаданні на поверхню інфрачервоні промені в межах видимості відразу ж піднімають їх температуру.

Важливо! Тільки після цих робіт принцип конвекції вступає, теплота починає поширюватися на поверхні повітря приміщення.

Таке нагрівання значиться більшою мірою однаковим, ніж при справі звичайних конвективних систем.

Види обігрівачів

Існує, звичайно ж, два види інфрачервоних обігрівачів це:

 1. Газові, використовуються, для обігрівання комерційних будівель (вони переважають досить високими оборотами і в основному саме газові обігрівачі більшою мірою мають небезпеку для використання).
 2. Електричне обладнання, вважають найбільш кращим варіантом для обігрівання житлових будинків, і в міських краях, і в різних готелях, котеджах.

Важливо! У квартирах і приватних будинках, як правило, більшою мірою, використовують електричні інфрачервоні установки для нагрівання кімнати. Які, вважаються найбільш надійними і міцними.

Складається з наступних нюансів:

 1. Корпусні, споруди із сталі або алюмінію, вологостійкого пластику або ж з вологостійкого скла.
 2. Опалювального елемента.
 3. Рефлектора, який володіє нагревной ізоляцією. Зокрема, в цьому перевагу ґрунтується алюмінієва фольга.
 4. Ями для монтажних потреб.

Кварцові, Галогенні, Карбонові, Керамічні, Микатермические, Плівкові

Також обумовлюється ймовірність їх експлуатації в повсякденному житті:

 1. Кварцові або ж вольфрамові нагрівачі, трудящі за принципом спірального нагріву. У трубі укладена вольфрамова спіраль, за допомогою якої можливо нагрівання до 2 тисяч градусів Цельсія. Завдяки цій проблемі в побутових цілях вони користуються попитом рідше.
 2. Галогенні, з перебувають у трубі інертним газом, горять сліпуче, обігрівають моментально, харчуються величезною кількістю електроенергії.
 3. Карбонові, схожі за типом роботи з вольфрамовими обладнаннями, але натомість спіралі в трубці розміщено умисне вуглецеве волокно має вигляд нитки, яка має здатність з величезною швидкістю нагрівання. Ці обігрівальні обладнання не сушать повітряний простір, при відключенні миттєво охолоджуються і використовують досить малу кількість електроенергії.
 4. Керамічні, з нагрівальними пристроями з чином спірального походження, спорудженої з металевого матеріалу з вищою протистоянням і теплом інтер'єрний керамічний пристрою. Є можливість застосовуватися у влагосодержащих будівлях.
 5. Також, Микатермические обігрівачі з обігрівальної частиною у вигляді крихких неметалевих пластин, прикріплених на обладнаних полителенах. Адже це виключне пристосування, яке має еластичну конструкцією. При можливості, це можливо вмонтувати на підлогу, прикріпити на стіну або стелю. Дуже він гарний, не помітний, і без шумен.

Довгохвильові, Середньохвильові, Короткохвильові

У багатьох пристроях опалювання споруд винайдено за допомогою сприяння інфрачервоного випромінювання теплових хвиль, які мають можливість мати різну довготу:
*Довгохвильові моделі, що мають в основному дуже зниженою температурою обігрівають частин (100-600 Градусів Цельсія). Комфортні ці моделі для користування, де проживають люди розміщені навіть з низькою висотою (до 3 м) стелі. Володіють хорошою економією електроенергії споживають малу кількість. Пристрої цього виду не дають сонячного світла, а просто володіють зручним м'яким випромінюванням.

Даний образ нагрівачів чудово годиться властивості головного опалення житлових будинків, з умовою гарної ізоляції та утеплення. Дозволено користуватися ними для обігрівання будівель в казенних будинках, котеджах, дачних умовах. Ці пристосування досить безпечні і не мають ніякої шкідливості.

Середньохвильові моделі ІК пристроїв користуються високим відсотком нагрітих елементів. Для нього користування, радяться простору для максимальним рівнем (понад 3 м).

Короткохвильові моделі, мають найбільші градуси теплоти обігрівають предметів (близько 1000 градусів Цельсія) застосовуються більшою мірою на виробничих підприємствах, складах і відкритих просторах. Ці ж хвилі зможуть вплинути на поганий стан людей у будинку, в якому вони перебувають, для цього в житлових приміщеннях їх застосовувати не радиться. Можливе використання в дачних будиночках, альтанках, де люди можуть відпочивати в компанії своєї сім'ї.