Для чого потрібен дифузор у фені

Дифузор для фена – це спеціальна насадка, яка призначена для швидкої і красивою укладання волосся. Головне навчитися правильно його використовувати, тому що застосування цього аксесуара вимагає деякої вправності. Кілька простих секретів укладання з допомогою дифузора допоможуть створити розкішну зачіску.

Для чого потрібна насадка з дифузором у фені

Дифузор досить універсальний. За допомогою нього можна випрямити волосся, і навпаки завити їх, а створення об'єму є найпопулярнішою функцією цієї насадки для фену. Існує кілька видів дифузорів:

 1. Звичайна кругла насадка, що має декілька затупленных виступів – шипів, вона розподіляє гаряче повітря з фена рівномірно, дозволяючи прискорити висушування волосся.
 2. Більш довгі шипи з соплами на них направляють теплий потік прямо на корені волосся, піднімаючи їх і роблячи зачіску з об'ємною.
 3. Короткі і нечисленні виступи дозволяють завивати пасма, не заплутуючи їх.
 4. Спеціально для довговолосих красунь зроблені дифузори з силіконовими пальцями, які дбайливо розправляють локони, не даючи їм збитися клаптями.
 5. Особлива насадка з поглибленням в центрі і нерівномірними шипами призначена для тонкого і слабкого волосся.

При виборі насадки варто звернути увагу на моделі з отворами безпосередньо в шипах, адже вони направляють гаряче повітря виключно на шевелюру і дозволяють уникнути перегрівання або навіть опіку шкіри голови. Особливі силіконові виступи з одного боку зменшують заплутування волосся, а з іншого боку їх пластичність може затягнути процес укладання і зіпсувати результат. Тому для кожного типу шевелюри і навіть для різних зачісок бажано підбирати відповідний дифузор.

Як користуватися дифузором у фені

У цього агрегату є ряд вагомих переваг у порівнянні зі звичайним феном:

 1. Велика площа насадки розподіляє потік на велику копицю волосся, що дає високу ефективність роботи фена. Укладання не займе багато часу з таким помічником.
 2. Дифузор універсальний – можна досягти ефекту мокрого волосся, завити локони або повністю випрямити шевелюру. До того ж він практично не вимагає додаткових інструментів.
 3. Легко створити додатковий обсяг з цією модифікацією фена.
 1. При сушінні з дифузором його виступи масажують шкіру голови, стимулюючи приплив крові, яка живить цибулини волосся, роблячи їх товщі і міцніше.

До початку висушування варто все ж підготувати кілька допоміжних засобів. Пінка або інший засіб для укладання зробить волосся більш слухняним і зафіксує результат ваших праць. Для додаткового закріплення в кінці можна використовувати лак, який залишить легку пружність, не склеюючи кучері. В процесі частину волосся потрібно буде прибрати в сторону, так що один або кілька затискачів у вигляді краба будуть до речі. Якщо ви розчісуєте волосся під час миття пальцями, то додаткового інструменту не потрібно. Однак пройтися по волоссю гребінцем з рідкісними зубцями все ж не завадить.

Для створення об'єму

Завжди приємно при висушуванні шевелюри злегка підняти їх від коренів. Створити об'єм за допомогою дифузора можна так:

 • ретельно миємо волосся і витираємо їх рушником;
 • наносимо пінку, рівномірно розподіляючи її, особливу увагу варто приділити коріння;
 • ділимо копицю горизонтальним проділом і передню частину закріплюємо затиском;
 • сушимо волосся феном, починаючи від потилиці;
 • дифузор підносимо до волосся знизу так, щоб виступи притиснулися до голови, а локони зібралися всередині насадки;
 • можна робити невеликі кругові рухи під час сушіння, щоб домогтися легкої хвилястості;
 • після потилиці приступаємо до верхівки і боків;
 • піднімаємо пасма вільною рукою, щоб вони не зволікали коріння вниз;
 • як варіант, можна нахилити голову вбік, яку укладаємо;
 • для сушіння самих верхніх локонів можна і зовсім опустити голову вниз, щоб тягар мокрих локонів працювала на створення об'єму;
 • потрібно стежити, щоб вологі пасма не зруйнували вже створений об'єм висушених волосся;
 • в кінці проходимся ще раз феном по всій шевелюрі з включеною функцією холодного обдуву, діючи від потилиці до маківки;
 • закріплюємо все лаком з низьким або середнім ступенем фіксації, щоб зберегти пружність зачіски.

УВАГА!Для того, щоб не пошкодити локони, слід використовувати засоби з ефектом термозахисту. Часта сушка гарячим повітрям робить волосся тонкими і ламкими, ретельний догляд з допомогою масел і спреїв після миття зберігає здоров'я волосся.

Для завивки волосся

Якщо у вас є легкі кучері від природи, то насадка на фен допоможе посилити природні завитки і закріпити їх. Добре буде виглядати ефект мокрого волосся, використовуйте відповідний засіб для його створення.

Завивати волосся дифузором:

 • моєму, просушуємо серветкою, рівномірно наносимо пінку;
 • голову нахиляємо в бік і збираємо в насадку звисали пасма, підносячи телефон як можна ближче до голови, щоб шипи торкалися шкіри;
 • робимо плавні обертальні рухи, накручуючи локони на виступи;
 • обробляємо таким чином всю голову, можна закінчити укладання нанесенням закріплює кошти.
УВАГА!Не обов'язково відразу після душу братися за фен. Можна трохи почекати, даючи копиці злегка підсохнути. Так ви менше витратите час на укладання і скоротіть вплив гарячим повітрям на локони.

Для випрямляння волосся

Дифузор – набагато більш щадний метод випрямлення, ніж ефективний, але безжалісний до волосся праску. Послідовність укладання:

 • розподіляємо пінку по всій довжині;
 • розчісуємо гребінцем з рідкими зубцями і робимо прямий проділ;
 • шипами дифузора, до речі, бажано щоб вони були довші, робимо расчесывающие руху від коренів до кінчиків, загинаючи їх всередину;
 • після укладання проводимо легку фіксацію за допомогою лаку.

ВАЖЛИВО! Звичайно, у дифузора є свої плюси, проте укладання залишається не надто корисною процедурою. Постійний вплив гарячого повітря шкодить локонам. Так що користуватися феном потрібно в міру, якщо хочеться зберегти красу і здоров'я волосся.

Фен з дифузором відкриває простір для фантазії. Знайдіть ідеальну техніку укладання і експериментуйте з новими зачісками.