Фен щітка з обертовою насадкою: який краще

На сьогоднішній день необов'язково відвідувати салони краси, щоб домогтися красиво покладених волосся, зробити зачіску або укладання. Зараз у магазинах можна знайти багато різновидів техніки для волосся. Одним з таких приладів є фен. З його допомогою ви красиво укладіть волосся, додасте їм обсягу, випряміть або завьете. Однією з популярних новинок серед розмаїття приладів для сушки і укладання вважається фен щітка з обертовою насадкою.

Особливості фена щітки з обертовою насадкою

Перед тим як придбати фен, потрібно визначитися для чого він вам потрібен. Просто для сушіння волосся? Для додання обсягу? Або ж укладання складної зачіски і створення локонів? Всі ці функції підтримує фен щітка з обертовою насадкою.

Зовнішній вигляд такого приладу майже нічим не відрізняється від звичайного фена. Його особливість – модернізована насадка і додаткова кнопка на рукоятці, для включення функції обертання. Таким чином, можна одночасно сушити волосся, завивати або випрямляти їх, надавати обсяг. Фен щітка цілком замінює і бігуді, і плойку, і праску.

На які характеристики варто звернути увагу при виборі

Важливими критеріями підбору якісної моделі є:

 1. Потужність – визначить температуру і швидкість нагріву.
 2. Функціональність – регулювання обертань насадок і потужності потоку повітря.
 3. Кількість насадок – розширює можливості при виборі зачіски.
 4. Наявність дроти – електромережу або моделі на акумуляторах.
 5. Екологічність матеріалів – існують керамічні моделі та щітки з натуральних або штучних ворсинок.
 6. Спеціальні можливості — захист від пересушування волосся, наявність зволожувача.

Кожна з таких характеристик потребує детального аналізу. Не останнім критерієм є ергономіка. Фен обов'язково повинен бути зручний і мати оптимальну вагу для вашої руки.

Потужність

Вибір потужності залежить від густоти волосся. Для більш густих треба підібрати фен з показником 800-1200 Вт, для тонких і коротких підійде – 400-800 Вт.

ВАЖЛИВО! Якщо у вас ламкі волосся, брати фен з високою потужністю протипоказано. Можна пошкодити структуру волосся.

Швидкість роботи

Чим більше швидкостей роботи, тим більше варіантів укладки і зачіски.

ВАЖЛИВО! Оптимальним температурним режимом буде 60 градусів, а швидкість, особливо для тонких волосся, слід вибирати середню або мінімальну.

Тип харчування

Моделі фена з щіткою, мають бездротовий варіант підключення. Такий прилад підходить людям з активним способом життя, які багато часу проводять у дорозі. Тривалість дії заряду зазвичай до 7 годин.

Комплектація

Кількість насадок в будь-якої моделі стандартне — дві штуки. Одна з них обертається. Чим більше елементів входить в комплект, тим більше вибору варіацій зачісок і укладок. Насадки обов'язково повинні бути зроблені з високоякісного матеріалу і щільно прилягати до корпусу. Матеріал самої насадки, також грає не останню роль. Завдяки насадці з натуральної щетини зберігається здоров'я кінчиків волосся.

ВАЖЛИВО! Необхідно враховувати, що від кількості насадок в комплекті залежить і ціна фена.

Покриття і матеріал

Слід вибирати пристрій з керамічним покриттям — воно рівномірно нагрівається. Найбільш безпечним вважається турмалінове покриття. Воно захищає зачіску від виникнення статичної електрики і дбайливо ставиться до волосся.

Додаткові можливості

До додаткових можливостей для комфортної та безпечної сушки і укладання відносяться:

 • присутність іонізації;
 • наявність парового зволожувача;
 • робота від акумулятору;
 • реверс;
 • наявність контейнера для зберігання.

ДОВІДКА! Парозволожувач застосовується для захисту від пересихання волосся і швидкого створення кучерів. Функція реверсу дозволяє обертатися головки двох напрямках.

Популярні фени щітки 2018

Лідерами ринку з продажу товарів догляду за волоссям залишаються бренди BaByliss, Philips, Braun, Rowenta, Bosch, Remington.

Кращими, згідно з відгуками є наступні прилади:

 1.  BaByliss 2736E. В комплекті 4 насадки різного діаметра і призначення, щітка з натуральних ворсинок, насадка, що обертається в різних напрямках. Матеріал — кераміка. Режим іонізації, сумочка-футляр, подача холодного повітря. Ця компанія дає 3-річну гарантію на свої вироби.
 2. Philips HP8664. Ця модель ергономічна і легка. У комплекті дві насадки, одна з втягується щетиною. Іонізація та спеціальний режим Care. Сумка-футляр відсутня.
 3. Bosch PHA2662. Низька вартість, сумка футляр. Іонізація, три насадки з штучною щетиною, наявність режиму подачі холодного повітря.

Грунтуючись на перераховані вище рекомендації, можна вибрати якісну річ для догляду за волоссям.