Навіщо у фена холодне повітря

Незважаючи на активний спосіб життя, більшість представниць прекрасної статі повинні завжди виглядати блискуче. Порядне час у дівчат йде на приведення своєї зачіски в порядок. Але як скоротити цей час, щоб не постраждав зовнішній вигляд волосся? Ця стаття розповість , як просто і легко користуватися обдуванням холодним фена.

Для чого потрібен холодний обдув у фені

Всім прекрасно відомо, що часте використання гарячих потоків повітря у фені, може призвести до пошкодження зовнішнього вигляду пасм. Щоб цього не відбувалося, виробники придумали безпечний режим сушіння.

Найчастіше холодний обдув застосовується для того, щоб закріпити форму укладання. При формуванні великих і круглих локонів, використовується гарячий обдув. Для того щоб ця форма не швидко прийшла в занепад, краще всього обдавати її потоком низькотемпературного повітря. Щоб волосся ще більше перебували в одному положенні, краще всього використовувати лак для волосся.

Увага! Не менш часто рекомендується використовувати даний обдув феном, для укладання нарощених пасом. Як відомо дівчатам, нарощені пасма закріплюються на натуральні за допомогою спеціального клейового розчину. Але він може руйнуватися, при тривалому контакті з високими темперами. Тому рекомендується використовувати холодне повітря, щоб менше нарощеного волосся випадало з голови.

Як користуватися такою функцією

Для того щоб скористатися цією функцією, слід дізнатися, чи має пристрій таку можливість. Зазвичай, налаштування по включенню знаходяться на ручці пристрою.

Використання потоків холодного повітря допоможе запобігти сухість покривів, а так само відшарування структури.

Кому потрібно купувати з функцією холодного обдування

Щоб зрозуміти, чи дійсно потрібно купувати пристрій з таким функціоналом, краще всього звернутися до перукаря-стиліста. Ці люди знають про структуру і можливості наших волосся, набагато більше, ніж прості люди. Саме вони можуть проконсультувати, які шампуні, допоміжні бальзами і маски краще комбінувати при сушінні таким повітрям.

Важливо! Крім того, експерти радять застосовувати такий фен людям, які піддавали свої локони пересушування і використання великої кількості фарб і тонік. Застосовуючи такий фен, дуже легко привести волосся в первозданний вигляд.

І остання категорія, кому слід використовувати холодний обдув – жінки, які прикрасили свої натуральні локони нарощеними. Їм дійсно краще застосовувати такий фен, щоб захистити волосся від негативного впливу гарячого повітря.