Що таке кокосова койра в матраці

Наповнювач для матраців кокосова койра — є натуральним природним матеріалом, який використовується для наповнення матраців.

Волокна кокоса піддаються пресуванню і створюють так звані плити, які поміщають всередину матраца. Матеріал вважається екологічним, допомагає правильно розподілити тиск на пружини, що знаходяться усередині матраца. Надає необхідну жорсткість і регулює правильне розподіл тіла з матрацу.

Користь

Користю можна вважати те, що кокос в матрацах дозволяє правильно розподілити вагу на пружини і оптимізувати жорсткість для сплячого.

Шкоду

Кажучи про 100% гипоаллергеность матраців з додаванням койри виробники лукавлять. Так, саме по собі сировину кокосова койра — натуральний продукт, але для того, щоб скріпити його використовують спеціальну емульсію на основі латексу, а це вже не натуральний продукт, і часто, особливо в дитячих моделях, такі матраци можуть викликати алергію. І така емульсія в матрацах, наприклад, у дитячій лінії, становить більше половини складу матраца. Тобто близько шістдесяти відсотків припадає на синтетичне наповнення і при цьому виробник пише про натуральність продукції і гипоаллергенності.

Койра, сама по собі в чистому вигляді, як волокно-безпечний продукт. Це волосяне покриття кокоса. За своїми характеристиками матеріал має багато позитивних якостей — це і забезпечення хорошої підтримки м'язів спини, і розподіл навантаження на пружинну складову матраца. Але все ж говорити про 100% натуральності таких матеріалів і гипоаллергенності абсолютною не доводиться.

Іноді, купуючи новий матрац відчувається запах незрозумілою гуми, ось це якраз і є запах від латексної зв'язує емульсії, яка допомагає з'єднати волокна койри в єдине ціле

Відмінності биококоса від кокоса

Биококос — це суміш з кокосової койри і волокна на основі поліефіру. Волокно гігієнічно, не пахне і не вбирає зовнішні запахи, душу, не дає розмножуватися кліщів і не викликає нападів алергічної реакції. Матраци, наповнені биококосом мають хороший термін служби і відмінні характеристики за підтримки пружин. Склад з биококоса не дає пружинам просідати або висуватися назовні.

Биококос — це покращений різновид кокосової койри, яка дозволяє виробу витримати вологе прибирання в межах 95 градусів, також матрац можна піддавати сухому прибиранні. Такі характеристики роблять матеріал бажаним наповнювачем для матраців для людей, схильних до алергії.

Латексована кокосова койра

Латексована кокосова койра надає матрацу необхідну жорсткість, підтримку. Може бути використана у вигляді шару товщиною 5-6 див. Наділяє матрац не тільки ортопедичними властивостями, але і анатомічними. У складі є латекс, в результаті чого такий наповнювач набуває захист від пилових кліщів і розмноження бактерій. Абсорбує вологу і підтримує оптимальний мікроклімат спального місця. Такий наповнювач не розсипається і не старіє протягом довгого часу. Співвідношення латексу і койри зазвичай п'ятдесят на п'ятдесят.

Кокосова койра вироблена пресованим способом

Метод виробництва кокосової койри — називається пресованим, голкопробивним.

Койра спочатку пресується, а потім за допомогою спеціальних голок пробивається. Пресований наповнювач менш зносостійкий, ніж латексний. Від навантажень він швидко приходить в непридатність.

Кокосова койра скріплена на основі поліефірних волокон

Відмінне волокно за свої гігієнічним і зносостійким характеристиками властивостями. Поліефірні волокна надають захист від кліщів, бактерій. Таке волокно не деформується при тривалому використанні і витримує навантаження.

Чи небезпечна кокосова койра в дитячих матрацах?

Матрац для дитини насамперед повинен бути екологічним. Не варто довірятися 100% натуральність продуктів. Кокосова койра найкраще проявляє себе в суміші з поліефірним волокном. Так звана биокойра — це відмінне рішення для дитячого матраца. Варто уважно поставитися до ціни виробу. Кокосова койра не може коштувати дешево. Ціна знижена, якщо якість койри не на висоті. По-перше, койра може бути не дозревшая, колір її світлий в цьому випадку.

Важливо! вибирати койру слід темно-коричневого кольору. Колір повинен бути не тьмяний, а насичений.

І звичайно, потрібно дивитися на характеристики якості сировини, сертифікати та відповідність нормам і стандартам виробництва. Купувати виріб потрібно тільки у перевіреного постачальника.