Як вибрати крісло-гойдалку

Крісло-гойдалка має ряд переваг, саме з цієї причини даний предмет інтер'єру все частіше і частіше з'являється в будинках. Його можна поставити в будь-якому куточку будинку, так як воно впишеться в будь-який інтер'єр ідеально.

Як вибрати крісло-гойдалку

Дана заметіль у наш час виготовляється з різного матеріалу, так що ви можете бути абсолютно спокійними за збереження вашого інтер'єру. Так як крісло-качалка підкреслить дизайн як вітальні, так і офісу.

Для офісу

Деякі фірми роблять робочі крісла з функцією гойдалки. Вони називаються також крісло-качалка. Дана меблі дуже корисна і зручна для людей, які проводять велику кількість часу сидячи. Так як у такій меблів є можливість поміняти розташування тіла.

Увага! Якщо ви довго сидите на такому кріслі, то навантаження на всі частини тіла, а найголовніше на хребет знизиться за рахунок гойдання.

Крісло-гойдалка для офісів бувають двох видів. Це традиційні універсальні, які зазвичай розташовуються в кабінетах директорів. Їх виготовляють з дерева та шкіри. Зазвичай їх роблять у темній колірній гамі.

Другий вид — це легкі, звичайні на вигляд крісла в дизайнерському подобі. Таку меблі розташовують в офісах відкритого типу, які розділені спеціальними перегородками. Тому працівникам за ним зручно працювати, і воно не займає багато меблів і не заважає пересуванню.

Для дачі, приватного будинку

Для того щоб створити приємну обстановку на дачі або в приватному будинку, необхідно ретельно вибирати меблі. Затишок і хорошу атмосферу додасть правильно підібране крісло. В наш час величезний вибір різних моделей, які можуть ідеально вписатися в інтер'єр будь-якої дачі або приватного будинку.

Увага! При виборі таких меблів необхідно приділити велику увагу з якого матеріалу виготовлена меблі, її габарити, і дізнатися, яку вагу може витримати. Велику увагу приділіть дизайну даного виробу.

Для того, щоб покупка прослужила тривалий час необхідно правильно її вибрати. Купуючи дану меблі для дому і саду, необхідно звернути увагу на наступні правила:

 1. Дизайн.
 2. Вага, який може витримати крісло-качалка.
 3. Розмір спинки. Необхідно вибирати розмір спинки відштовхуючись від зростання. Якщо ви невисокого зросту, то спинка повинна бути невисокою, якщо високий, то спинку необхідно підбирати високу.

Для новонародженого

Діти також як і дорослі люблять кататися на різних кріслах. Фахівці розробили і для дітей подібні крісельця, які отримали визнання у всьому світі. Такі крісла розміщуються в дитячій кімнаті, або ближче до батьків.

До дитячих гойдалки відноситься шезлогн для новонароджених або переносний крісельце. В таких кріслах ваш малюк зможе просто відпочивати або спати, а також активно проводити свій час.

Купуючи дані вироби, необхідно звернути увагу на наступні фактори:

 • для якої ваги зроблено цей виріб;
 • вік дитини, який зможе перебувати в кріслі;
 • ремені безпеки на виробі;
 • зручність крісла-качалки;
 • особливості функціонування виробу.

Кращий матеріал крісла-качалки

Перед тим як придбати такий вид меблів, необхідно дізнатися, з якого матеріалу вона виготовлена. Велике значення має дизайн виробу, так як він повинен підходити під інтер'єр вашої кімнати.
У наш час на світовому ринку представлений величезний вибір даних виробів, зроблених з різного матеріалу.

Ви можете придбати виріб з таких надійних матеріалів:

 1. Плетіння. Представлені тільки в ручній роботі, тому їх ціна досить дорога. Разом з тим таке крісло прослужить вам багато років і підійде до будь-якого інтер'єру.
 2. Метал. З кераміки виготовляють каркас самого виробу. А сидіння і спинку ви зможете вибрати з будь-якого матеріалу, який гармонійно впишеться у ваш інтер'єр.
 3. Деревина і фанера. Корпус може бути виготовлений з цього матеріалу. Виглядає ні трохи не гірше за інших, а за ціною трохи дешевше. Тому якщо ви хочете заощадити гроші, то крісла з даного матеріалу будуть найбільш підходящим варіантом.

Як перевірити якість перед покупкою

Всі такі вироби складаються з безлічі деталей. Тому при покупці даного виробу, необхідно переконатися в тому, що вся фурнітура присутній . Потрібно щоб всі деталі були на своїх місцях, а також надійно прикріплені без будь-яких несправностей.

Довідка! Якщо спинка і ручки зроблені з тканини, то зверніть увагу на шов, він повинен бути рівним і не випираючим.

Ніжки вироби повинні бути добре відшліфовані, так як крісло стикається з підлогою.
Перевірте, що виріб покритий рівним шаром лаку, і ніде немає подряпин. А також не є їдкого запаху від виробу.

Дотримуючись всіх правил, наведених в цій статті, ви зможете придбати якісний виріб, який ідеально підійде для вашого приміщення і прослужить довгий час.