Як відремонтувати магнітні засувки у дверцятах шафок

Більшість виробників випускають меблі з магнітними, автоматичними та іншими видами засувок. Багато користувачів при покупці шафи не звертають уваги на дрібні з'єднувальні деталі і тому дуже часто стикаються з їх несправністю.

Якщо ж раптом сталася поломка кріплення, то її можна легко усунути самостійно.

Як відрегулювати магнітне кріплення не дверцятах шафи

Більшість сучасних шаф мають магнітні засувки, які з часом втрачають свої властивості. Як підсумок − двері просто перестає щільно закриватися.

Іноді достатньо відрегулювати магнітне кріплення на дверцятах шафи, а не повністю його міняти. Зробити це не складе великої праці.

Магніт невеликого розміру і металева планка − деталі, з яких складається засувка. Для того, щоб повернути їй працездатність, перш за все, необхідно викруткою послабити два гвинтика, які тримають магніт, а потім пересунути його трохи вперед.

Після цього затягнути гвинти з допомогою тієї ж викрутки і перевірити результат. Якщо все працює, то з регулюванням ви впоралися успішно, у противному випадку − доведеться купити новий комплект і встановити його.

Як правильно поставити магнітну застібку на шафу

Засувку на дверцятах меблів змінюють тільки в тому випадку, якщо одна з деталей даної конструкції не працездатна: не рухається планка або не притягує магніт.

Довідка! Магнітні кріплення є найдешевшою фурнітурою.

Перед тим, як приступити до заміни засувки, необхідно підготувати: шуруповерт або викрутку, новий комплект кріплення, пару гвинтиків, пластилін.

Важливо! Довжину гвинтиків слід вибирати, враховуючи товщину дверей. Також головка гвинтика повинна бути трохи більше отвори в металевій планці.

Існує кілька варіантів установки нової засувки, ми пропонуємо такий:.

  1. На нерухому частину шафки прикрутити частина конструкції, а на рухому приклеїти смужку пластиліну.
  2. Потім закрити двері, щоб на пластиліні відбилась приурочена деталь.
  3. Відліпити пластилін, а на його місце прикрутити другу частину комплекту.

Тепер все готове до експлуатації.