Як зробити вінтажну банкетку зі старої меблів

Старі речі, які не радують око, можна перетворити на справжній витвір мистецтва. Наприклад, зробити симпатичну банкетку зі старих меблів. Перш ніж приступити до роботи, необхідно вибрати місце, де буде стояти меблі. Це важливо для загального дизайну приміщення.

Як зробити вінтажну банкетку з табурету

Як зробити банкетку зі старої меблів? Старі дерев'яні табурети з різьбленими гнутими ніжками — ідеальна основа для банкетки. Надалі її можна буде поставити в коридор або у дивана.

ПОРАДА: дерево зручніше обробляти, ніж ЛДСП або МДФ.

Для виготовлення банкетки з табурета нам потрібні:

  1. Дерев'яні ніжки табурета, попередньо обкоровані і пофарбовані в потрібний вам колір. Після того як опори висохнуть, вони покриваються меблевим безбарвним лаком.
  2. ЛДСП або дерев'яна дошка, вирізана за розмірами.
  3. Саморізи або цвяхи, що зручніше.
  4. Поролон або синтепон (можна вибрати інший наповнювач).
  5. Як зробити оббивку для банкетки своїми руками? Береться щільна тканина (можна поєднувати кілька кольорів).
  6. Меблевий клей.
  7. Меблевий степлер.

Вінтажна банкетка своїми руками робиться так. Ніжки, за допомогою шурупів кріпляться до дошки по краях. На верх підстави лягає поролон.

Щоб набивка не зміщувалася, ЛДСП необхідно змастити клеєм. Потім береться матеріал. Їм закривається ППУ і бічні межі дошки. Закріпити тканину можна за допомогою меблевого степлера або клею.

ПОРАДА: банкетку по периметру можна прикрасити облямівкою, бісером або зробити гудзики.

Як перетворити полицю для взуття в затишну банкетку

Майстри рекомендують зробити банкетку зі старої взуттєвої полиці. Можна взяти металеву або з іншого матеріалу. Інструменти практично ті ж, що і в першому прикладі.

Спочатку наводимо стару обувницу в порядок: моєму, при необхідності фарбуємо. Потім беремо ЛПСП і на нього приклеюємо пінополіуретан. Закриваємо тканиною і закріплюємо сидіння на підставі полиці.

Особливості виготовлення банкетки з старих стільців

Є ще один спосіб виготовлення своїми руками банкетки — зробити її зі старих дерев'яних стільців.

  1. Знадобитися два стільці. З них необхідно зняти сидіння. Передні ніжки відкладемо окремо, а ось задні повинні бути разом зі спинкою.
  2. Попередньо вирізана по необхідним розмірам дошка накривається поролоном і тканиною.
  3. Сидіння кріпиться до спинки стільців і потім в кутах встановлюються передні ніжки.

Порада: з стільців можна зробити банкетку без спинок або спинки розташувати по краях, створивши оригінальні підлокітники. Якщо виріб буде стояти на відкритому повітрі, доцільніше оббити продукт замінником шкіри або залишити сидіння без м'якого верху.

Який би варіант ви не вибрали, виріб вийде дуже милим, якщо підійти до оформлення з фантазією.