Як зібрати диван ліжко

Завжди цінувалися майстри, здатні власноруч зробити предмети меблів для дому або хоча б зібрати, доставлену в розібраному вигляді модель дивана. Враховуючи ту обставину, що малогабаритні квартири вимагають особливого підходу до меблювання, вміння зібрати диван, що трансформується в ліжко, приносить у сімейний бюджет деяку економію. При бажанні можна навчитися збірці, тим більше, що до меблевому набору додається інструкція. Компактний, простий у виготовленні і зручною у користуванні є модель яке трансформується дивана.

Залежно від виду конструкції

Приймаючи рішення про складання своїми руками меблів для відпочинку і сну, потрібно чітко представляти, що конструкції таких споруд різноманітні і розрізняються не тільки за формою, але і за призначенням. Тому необхідно визначити конкретне місце для нового предмета меблів: вітальні, спальні, в дитячій кімнаті або на кухні. У сучасному інтер'єрі диван може займати місце в кутку кімнати, біля стінки і навіть в центрі приміщення. Виходячи з цього, будуть визначатися розміри, механізми для здійснення трансформації, матеріал.

Пройдений етап вибору, диван-ліжко доставлений додому, залишається докласти старання, щоб скоріше відпочивати на комфортних меблів.

Покрокова збірка диван-ліжка

Завчасно готується місце, де буде стояти придбаний предмет — диван. Туди переносяться всі розібрані частини. Процес складання здійснюється послідовно: збираються підстави (рами, каркаси) і м'які частини матраца, боковини, закріплюються пристрої для трансформації. Ці великі деталі необхідно з'єднати в одне ціле виріб.

Спочатку прибираються пакувальні матеріали.

Увага! Спочатку потрібно встановити ніжки дивана.

Далі доведеться діяти у відповідності з видом, масивністю предмета меблів. У деяких випадках до роботи залучають помічника. Збирається основу, потім в пази монтується розкладений розсувний елемент. Тут же слід перевірити якість складання: скласти і знову розкласти пристрій. Якщо процес здійснюється безперешкодно, плавно, то зібрано правильно, кріплення збігаються в пазах.

При будь-якій конструкції робота починається з формування основи, каркаса.

Після цього ведеться робота на висувається частини, де кріпиться металевий механізм.

Увага! Інструкцію треба вивчити до початку робочого процесу.

А ще раніше, до здійснення покупки, треба серйозно вивчити види м'яких меблів, їх призначення, визначити для себе, яку роль буде грати в інтер'єрі саме цей диван.

Зібрати готовий виріб не дуже складно за наявності досвіду, так і без нього.

Деякі люди зважуються на виготовлення обстановки для будинку самостійно з нуля. Практика показує, що виконана старанно, з любов'ю домашня меблювання деколи не поступається заводський. Все залежить від поставленої мети, старанності і фінансових можливостей. Зроблене власноруч коштує менших витрат, а це важливо.