Навіщо вікно на горищі: яку функцію виконує, магічне значення

Вікно, яке знаходиться на горищі, називається «слуховим». Вважається, що ці отвори почали з'являтися, коли господарі будівель зрозуміли, що горища також можна облаштовувати для проживання або здавати в оренду іншим людям. З'явилася необхідність резонна

10 лайфхаков для миття вікон без розлучень: як відмити москітні сітки?

10 лайфхаков для миття вікон без розлучень: як вибрати "правильний" день і температуру?Починаємо з важкодоступних місць. Якщо віконні рами пожовкли. Як видалити бруд у кутах?Зубна паста від подряпин на склі. Як відмити москітні сітки?

Чому в Європі відмовилися від пластикових вікон: причини

Пластикові вікна є найпоширенішою формою виробу. З розвитком технологій, скло було заметено пластиком, так як це забезпечує найбільшу міцність вікна, а так само має більш практичне та ефективне використання.

Як можна створити вітраж на вікні самостійно: покрокова інструкція

Візерунки з кольорових стекол, зяючі в сонячних променях або таємниче мерехтіння вночі – видовище дуже гарне. Вітражами прикрашають не тільки вікна, але і ширми, стелі, двері. Цей декор перетворює житло, а також наділяє його унікальною атмосферою.

Навіщо у ванні вікно: функціональність, коли потрібно закрити

Люди, що проживають в будинках, які будувалися ще за Хрущова, часто дивуються, навіщо забудовники планували вікна між ванною кімнатою і кухнею. Дана стаття розповість, для чого служить ця технічна особливість.