Що можна зробити із старої розкладачки

Розкладачки — універсальний предмет, після закінчення терміну служби якого, є також багато варіантів використання. Однак поширеність названого предмета всі витрачається, так як він витісняється завдяки новим конструкціям. Дійсно, в сучасному світі все більше стає удосконалених виробів.

ДОВІДКА! Щоб не поступатися в моді, можна непомітно декорувати стару меблі, тим самим надаючи певну індивідуальність в домашній інтер'єр.

У даній статті ми розглянемо найпопулярніші способи, з яким впорається навіть недосвідчений майстер або новачок.

Що можна зробити із старої розкладачки

Для початку розберемо найпростіший метод перетворення, а саме в звичайну лавку, її може зібрати навіть одна людина, а витримувати споруда буде близько двох персон. Щоб спорудити конструкцію, необхідно виконати наступні дії в певному порядку:

  1. Першим ділом вирізається основна частина пристрою. Вона більше не знадобиться.
  2. Далі слід озброїтися фанерою для освіти спинки і сидіння. Щоб надати максимальну міцність і надійність, варто зафіксувати кожну деталь з допомогою кріплення.
  3. Таким чином, у вас повинно вийде оновлена лавка, яка прослужить ще деякий час. Її також можна брати з собою на природу або ж просто в заміський будинок. Дана рекомендація пояснюється тим, що пристрій з легкістю складається, що так важливо у використанні споруди на відкритому повітрі.

Крім цього, можна з такими ж успіхами створити самостійно лежак. Для цього бажано:

  1. Так само, як і в попередньому варіанті ліквідувати основну частину обов'язково треба.
  2. Потім слід придбати бруски та обробити їх наждачним папером. Це необхідно для того, щоб усунути нерівну поверхню і утворити гладку. Тим самим користувачам буде гарантована безпека.
  3. Наступним дією можна приступати безпосередньо до складання конструкції. А саме з'єднання кожної деталі один з одним. Робиться це за допомогою спеціальних кріплень. Це можуть бути як різні гайки, так і болти, гвинти.
  4. Сама діяльність являє з собою розміщення кожного виробу-бруска — в певному порядку. Головне — дотримувати відстань. Воно не повинно бути занадто вузьке або широке.

ДОВІДКА! Після чого рекомендується провести обробку за допомогою будівельного лаку, який дозволить прослужити спорудження ще багато років. Сам засіб гарантує відсутність гниття і можливих пошкоджень.

Таким чином, спочатку старої і непотрібною розкладачки можна створити абсолютно нову і вишукану річ, яка не тільки зможе прикрасити інтер'єр приміщення, але і дійсно стати в нагоді в потрібній ситуації. Так, як вже було сказано вище, агрегат досить зручний у використанні на природі. Однак у такому випадку обробка обов'язкове. Це пояснюється тим, що виникає велика ймовірність появи пошкоджень через маси різних комах і підвищеної вологості.