Роботизований пуфик RoboStool, самостійно пересувається по квартирі

У сучасному світі дуже багато уваги приділяється створенню так званого «інтелектуального інтер'єру». У цьому плані важливу роль відіграє комфортна меблі, здатна виконувати команди господаря. Яскравим прикладом може служити RoboStool, який винайшов бразильський інженер С. Норріс.

Майбутнє за розумним пуфом

Цікавим проектом став «розумний пуф», здатний сам по собі пересуватися по будинку. Для цього він обладнаний трьома колесами, в тому числі одним ведучим. Керувати ходовим потенціалом цього робота можна в трьох режимах:

  • автономному (по сигналу дистанційного пульта управління він переміщається в будь-який куточок квартири);
  • керованому (дозволяє вільно маневрувати в замкненому просторі);
  • в режимі переслідування (переміщується за людиною по п'ятах, не натикаючись на сторонні предмети).

Виявлення перешкод – справа спеціальної системи датчиків, яка передає інформацію на електронний чіп типу Пропелер для малих роботоформ.

Якщо підійти до такого гаджетом з практичної точки зору, то може він і не такий корисний, як хотілося б. Але його функціональні можливості в майбутньому цілком можуть стати точкою відліку для новітніх технологій щодо подальшого вдосконалення корисною і зручною системи «розумний дім». Адже багатьом би дуже хотілося мати вдома тумбочку або телевізор, які самостійно з'являлися в потрібному місці по одному кліку кнопки виклику.

Основні переваги гаждета

Показ цієї унікальної меблів привів у захват студентів і підлітків. Споруджений бразильцем роботизований пуф входить до складу комплекту RoboStool, що представляє собою щось типу ліжка. На площі в 9 квадратних метрів поміщається стіл для комп'ютера, книжкова полиця, диван, вбудований телевізор і відеоприставка. Тобто, все необхідне для просунутої молоді під час відпочинку після занять у школі або коледжі.

Важливо! Керувати роботом можна не встаючи з насидженого місця.

Безперечні плюси використання роботопуфа:

  • економія часу;
  • не потрібно відволікатися від улюбленого заняття, щоб принести стілець;
  • робот сам відгукується на заданий сигнал;
  • завжди знаходиться під рукою, слідуючи за господарем квартири в будь-яку її точку.

Таким чином, завдяки застосуванню новітніх прогресивних технологій домашня меблі знаходить все нове функціональне призначення.