Лавка трансформер своїми руками — креслення, розміри

Звичайно ж, самостійно побудова будь-якого винахід — привід для гордості. Тим більше що при цьому відбувається економія коштів і отримання задоволення. Однак варто розуміти, що необхідно враховувати деякі нюанси, особливості. І щоб процес був максимально продуктивним, написана дана стаття, де буде розказано про те, що слід знати і на які моменти варто звертати увагу.

Лава трансформер

Попередньо бажано уявляти, як характеризується себе конструкція і на які класифікації вона розділяється. Лавка трансформер своїми руками — креслення, розміри є важливими критеріями досягнення позитивного і очікуваного результату.

Різновиди

Кожен майбутній користувач підбирає для себе найбільш підходящу модель на свій погляд. Деякі вважають за краще, щоб вона вміщала трьох персон, для когось важливо наявність стільниці. Тому існують наступні види:

 • Класичний. Можна помітити, що із зовнішнього боку такий пристрій виглядає скромним. Немає зайвих деталей і різних елементів. Але в функціональності вона може порадувати кожного. Місткість даного споруди досить велика. Крім цього, при відсутності осіб, є можливість скласти агрегат на два посадкових місця. Також варто не забувати про присутності невеликого столу, на якому без проблем може сміливо вміститися ноутбук або інші подібні предмети.
 • Складаний варіант (лава-квітка). Незважаючи на те, що представлене пристрій максимально схожий з попереднім, у цього є свої неповторні особливості. По назві можна здогадатися, що конструкція схожа на розпускається квітка. Головною перевагою є можливість пересувати складові спинки так, як завгодно користувачеві. Крім цього, агрегат у злагодженому вигляді досить легкий для перенесення.

Стіл лавка трансформер

Що стосується даного різновиду, так це маса властивих їй переваг. Так, у лічені секунди можна розкласти всю конструкцію, причому не доклавши до цього багато зусиль. Тим більше апарат здатний перетворюватися з однієї лавки в іншу — з наявністю столу і двох сидінь, які здатні вмістити до 6 осіб. У сучасному часу така модель вважається найбільш поширеною, має досить високим попитом серед споживачів.

Лавка трансформер своїми руками

Щоб виконати весь процес максимально точно, рекомендується дотримуватися наступного алгоритму у поданій послідовності.

Креслення і розміри

Попередньо потрібно ретельно підготуватися. В цей крок входить як вибір бажаного масштабу конструкції, так і подальше створення начерку, за яким легше буде орієнтувати в роботі. Таким чином, нижче зображена перевірена схема з зразковими параметрами. Звичайно ж, самим складним дією в цій справі буде побудова самого механізму. Саме за рахунок нього буде відбуватися трансформація пристрою.

Вибираємо матеріали

Щоб не було прорахунків, слід спочатку підготувати всі необхідні деталі. До них, насамперед, відносяться:

 • Електрична дриль.
 • Стандартний шуроповерт (якщо його немає, можна використовувати викрутку).
 • Будівельний вугілля.
 • Болгарка.
 • Пила будь-якого типу.
 • Спеціальний лак.
 • Шліфувальна машинка.
 • Вироби для кріплення (саморізи, шурупи, болти і гайки).

Що стосується самого матеріалу, так і в якості нього може бути будь-якого зразка дошки і бруси. Головне, щоб вони були струганными. Все слід віддавати перевагу сосні, модрини або ж березі.

ДОВІДКА! Якщо ви бажаєте зробити максимально міцне виріб, то також є можливість використовувати дуб.

Ось в яких кількостях і параметрах потрібні деталі:

 • Два бруски з показниками 90 на 45 на 1445 міліметрів.
 • П'ять брусків 90 на 32 на 1480 мм

Покрокова інструкція

Тепер, коли всі необхідні інструменти і деталі знаходяться на готовності, можна приступати до основного етапу всього процесу — безпосередньо виготовлення.

 1. Для початку слід зібрати ніжки для конструкції. Щоб це зробити, потрібно з брусів вирізати 8 однакових виробів, довжина яких повинна бути 70 сантиметрів. Для рівноваги можна створити невеликі зрізи з усіх боків.
 2. Після чого варто приступити до будівництва рами. Потрібно вирізати 4 частини по 170 см і 40. Далі їх потрібно зістикувати і зафіксувати за допомогою шурупів. Попередньо просвердливши в них отвори.
 3. Далі треба взяти брус і прибити його, тим самим розділивши конструкцію на секції 500 мм
 4. Потім можна з'єднувати ніжки з сидінням на відстані 10 мм від усіх можливих кутів. На це етапі бажано міцно затягнути всі деталі на 3 болта.
 5. Після всього слід озброїтися бруском 70 на 170 і прикріпити його з додатковими деталями.
 6. Всі отримані вироби можна поєднати в єдину систему. Це рекомендується робити за допомогою болтів.
 7. Два матеріалу, довжини яких 40 сантиметрів, потрібно скріпити між лавкою і щитом. А інші колоди (по 110 см) варто прикріпити саморізами так, щоб утворилася похила спинка.
 8. На завершення радиться перевірити утворилося споруда на міцність. Якщо результат задовільний, можна приступати до обробки виробу. Тобто слід взяти машинку для шліфування та виконати технічний етап.

Оздоблення

Щоб забезпечити спорудження довговічність в експлуатації, необхідно зайнятися якісною обробкою пристрою. Для цього треба покрити матеріал морилкою або ж спеціальним лаком.

ВАЖЛИВО! Засіб висихає протягом 36 годин, отже, користуватися винаходом відразу після фарбування не можна.

У випадку якщо ви збираєтеся встановити лаву на свіжому повітрі, можна оснастити матеріал водостійкою фарбою. Це потрібно для того, щоб дерево не почало швидко гнити і покриватися цвіллю. Крім цього, при періодичному залицянні, ви зможете гарантувати довгий термін служби конструкції.