Види вішалок для одягу

Важко уявити будь-який будинок, будь то маленьку квартиру або просторий особняк без такого необхідного атрибуту, як вішалка, яка відіграє значну роль у створенні комфортних умов. І для того, щоб цей елемент інтер'єру ергономічно вписався в дизайн приміщення необхідно підійти до її вибору.

Види вішалок для одягу

В даний час в магазинах пропонуються різноманітний асортимент гардеробних моделей, які відповідають основним вимогам покупців, починаючи від зовнішнього вигляду, спрямованості, а також відповідності загального інтер'єру. Вибираючи пристосування для зберігання одягу, перш за все, слід враховувати його функціональне призначення. Моделі вішалок різноманітні і поділяються на види:

  1. Підлогові види.
  2. Конструкції для плічок.
  3. Вішалки – тумби.

Для плічок

Зберігання гардеробу вимагає наявність спеціального пристосування, яке повинно забезпечити одязі бездоганний зовнішній вигляд. Зберігання одягу на конструкції для плічок ідеально підходять для вирішення цього завдання. Такий тип моделі дуже місткий і виглядає як горизонтальна перекладина на опорних стійках. Їх можна вбудовувати в шафи, а також монтувати в гардеробних кімнатах. Перевага такої конструкції укладено в міцності і максимальної місткості.

Підлогові

Поняття «покриття» включає в себе різноманітність моделей для зберігання гардеробу, що дозволяє підібрати підлогові пристосування для будь-якого стилю інтер'єру, виду одягу і аксесуарів. Вони різняться формою, матеріалом і дизайном оформлення і найчастіше виготовляються з дерева і металу, що забезпечує їм стійкість і нерухомість.

Все частіше перевага віддається стійок, які добре підходять для зберігання одягу на плічках або гачках. Такий тип являє собою конструкцію у вигляді опори, яку використовують як для домашнього інтер'єру, так і для офісних приміщень. Дані конструкції складаються не тільки з стійки для плічок, найчастіше вони доповнюються ящиками і полицями, що дозволяє розширити їх багатофункціональність. У багатьох випадках така модель передбачає наявність коліщаток, які забезпечують легке пересування. Головною перевагою є зручність і мобільність пересування, а також ідеальне підтримання належного виду одягу.

Важливо знати! Міцність конструкції – основна вимога підлогової вішалки.

Стоячі вішалки в передпокої

Як правило, підлогові моделі в передпокій представлені як високі стійки-штативи з численними гачками і пристосуваннями для головних уборів. Завдяки дизайнерським рішенням вони придбали оригінальність і стиль. Так, наприклад, вішалка – корзина, яка крім штатива оснащена кошиком. Вона пристосовується для зберігання парасольок, щіток для одягу, сумок та інших речей. Оригінальним і зручним варіантом є вішалка – стілець, який дійсно нагадує цей предмет меблів. На високій спинці розташовані горизонтальні планки з гачками для одягу.

Довідка! Відпочинок за столом зручно для перевзування, а полку під ним використовується для зберігання взуття.

Вішалки тумбочки

Відмінним варіантом вирішити проблему розміщення гардероба в малогабаритних квартирах стала вішалка – тумбочка в передпокої, яка крім місця для верхнього одягу, забезпечує місця для зберігання взуття та різних дрібниць. Сьогодні такий тип конструкцій дуже актуальне завдяки поєднанню багатофункціональності, дизайнерського підходу і оригінальним колірним рішенням. Модульні моделі різноманітні, а загальним моментом в їх схожості є основна панель з гачками і верхньою полицею. До основних її особливостей належать стаціонарність, компактність і простота застосування.

Які ще є види вішалок

Крім перерахованих способів розміщення одягу існує безліч інших варіантів, серед яких безліч стильових рішень. До них відносяться конструкції:

  • настінного виду;
  • стельові;
  • дверні;
  • трансформери.

Також величезним втіленням дизайнерських фантазій стали різні моделі гачків і вішалок у важкою, а часом в химерної формі.