Вішалка для хокейної форми своїми руками розміри

Ні для кого не секрет, що в хокеї дуже легко отримати травму і, щоб уникнути цього хокейна екіпірування повинна бути захищена від ударів, зіткнень і шайби, летить у гравця. Але від неприємного запаху, що з'явився внаслідок неправильної сушки, потрібно захистити форму самостійно. Саме тому потрібно ретельно її просушувати.

Переваги сушіння

Дуже часто сушка хокейного екіпірування займає багато простору в будинку і змушує до придбання спеціальної вішалки. Якими ж якостями повинна володіти правильна вішалка для сушки спортивної форми для хокею:

 1. Місткість. Комплект форми для хокею складається з великої кількості елементів: нагрудника різних розмірів, рукавичок, щитків, шолома і т. д. тому вішалка для неї повинна володіти місткістю, щоб вся екіпіровка змогла на ній вміститися і висохнути.
 2. Міцність. Так як спортивна форма такого виду спорту має захищати власника, вона є досить важкою, і не кожен матеріал може витримати таку вагу. Саме тому вішалка для хокейної форми повинна бути зроблена з міцних матеріалів.

У вішалці для хокейної форми також необхідні гачки. Їх кількість зазвичай дорівнює кількості елементів хокейного комплекту. При більшій їх кількості можна знайти місце для верхньої частини екіпіровки, а іноді в такі вішалки додають місце для ковзанів.

З чого краще робити вішалку для хокейної форми?

ВАЖЛИВО! Матеріал для такої сушарки необхідний міцний, щоб витримати вагу форми.

Непоганим варіантом можуть стати дерев'яні або металеві вішалки, але краще вибрати поліпропіленові труби і фітинги, адже крім зовнішнього вигляду конструкція з них виграє зручності.

Перед тим як почати конструювати потрібно створити креслення майбутньої сушарки. Цю частину важливо дуже детально продумати, інакше якість зібраної речі залишити лише бажати кращого. На кресленні повинні бути враховані такі параметри:

 • Конструкція повинна бути стійкою та не падати. У разі, якщо вішалка повинна висіти, слід ретельно продумати місце кріплення;
 • Кількість гачків на вішалці має відповідати кількості елементів спортивного комплекту;
 • Вдалий розподіл ваги хокейної сушарки;
 • При певних матеріалах можна розглядати складаний варіант конструкції. В цьому випадку повинні бути враховані місця для її складання;

При створенні конструкції в залежності від обраного матеріалу можуть знадобитися:

 • Зварювальний апарат;
 • Кусачки або труборіз;
 • Пасатижі;
 • Фарба;
 • Різні пилки;
 • Паяльник;
 • Креслярські, а також інші види інструментів;

ДОВІДКА! Дії при складанні можуть бути різні в залежності від обраної вами конструкції, креслення і матеріалів.

Наприклад, для варіанта з дерева знадобляться цвяхи чи будівельний клей, щоб закріплювати деталі між собою, а при створенні залізниці або поліпропіленової конструкції в більшості випадків знадобиться зварювальний апарат. Всі необхідні дії залежать від уяви і бажання творця, але для тих, хто не хоче особливо заморочуватися з вибором матеріалу створення можливі алгоритми дій для дерев'яного, залізного або поліпропіленового варіанти.

Інструкція

Алгоритм створення дерев'яної моделі:

 1. Створити максимально продуманий креслення сушарки;
 2. За допомогою пилки ножівки або відпиляти деталі необхідної довжини;
 3. Скріпити їх, виходячи з креслення за допомогою цвяхів, клею або іншого кріпильного кошти;
 4. Фарбування готової вішалки і додавання декоративних елементів за бажанням;

Дії при створенні поліпропіленового або металевого варіанти:

 1. Створити максимально продуманий креслення сушарки;
 2. За допомогою інструментів відокремити необхідні деталі;
 3. Для металевої конструкції знадобитися болгарка;
 4. Для поліпропіленових труб – труборіз;
 5. Приварити деталі конструкції виходячи з креслення;
 6. Декорування за бажанням;

Зі знанням справи можна здолати будь-які перешкоди. При створенні вішалки для сушіння та зберігання екіпіровки потрібно трохи постаратися, але це того варто. Точно також як хокейна форма захищає власника від зіткнень, ударів і летить шайби, сушарка допоможе захистити її від неприємного запаху, бактерій і подібних неприємних напастей.