Чому в Європі відмовилися від пластикових вікон

Пластикові вікна є найпоширенішою формою виробу. З розвитком технологій, скло було заметено пластиком, так як це забезпечує найбільшу міцність вікна, а так само має більш практичне та ефективне використання. За рахунок своєї невисокої вартості, виріб сильно сподобалось звичайним людям.

Проте Європа, яка сильно випереджає інші країни в розвитку, навпаки, позбавляється від пластикового варіанти. Причин цього кілька, але всі вони, так чи інакше, пов'язані саме з матеріалом виробу.

В Європі відмовилися від пластикових вікон: причини

Відмова від таких вікон стався, перш за все, структури матеріалу. Пластик виготовляється найчастіше шкідливих відходів і отруйних речовин, які негативно впливають на організм людини. Виробники розуміють, на які ризики вони йдуть, але при цьому все ж намагаються економити на своїй продукції, отримуючи найбільшу вигоду.

Дорогі вироби, звичайно, мають у своєму складі додаткові речовини, які забезпечують безпечну експлуатацію. Але, як показує практика, люди віддають перевагу найбільше бюджетної продукції, яка представляє для людини найбільшу небезпеку, особливо для дітей.

Небезпечні такі вироби при сильному впливі сонячних променів, і особливо при довгостроковій експлуатації. Матеріал при тривалому використанні починає виділяти токсичні речовини, які можуть викликати рак та інші серйозні захворювання у людей.

Наступна причина – це проблеми з утилізацією. За кордоном до навколишнього середовища ставляться дбайливо, тому утилізація пластикової продукції – це справжня проблема.

Важливо! Суворо забороняється спалювати пластикові вироби, так як вони при горінні виділяють особливий газ, який особливо небезпечний для людини.

Які вікна популярні в Європі

Згідно зі статистикою, більше 70% населення Європи встановлюють у себе дерев'яні вироби. Обумовлено це натуральністю вироби, відповідно, і повною безпекою для здоров'я людини.

Крім того, натуральний матеріал має яскраву і незвичайну структуру, яка виглядає набагато естетичніше і яскравіше. Тим більше зовнішній вигляд може бути змінений унікальними дизайнерськими рішеннями, чого зробити неможливо з пластиковим варіантом.

Єдиний недолік дерев'яних вікон – це висока ціна, яку не кожен зможе собі дозволити. Але жителі Росії можуть зіткнутися з ще однією проблемою, якщо вони проживають у районах з мінливим кліматом. При високій вологості вікна можуть втрачати свою структуру, з-за чого вони починають тріскатися або змінюватися в розмірах.