Як правильно позбавлятися від старого віника

Незамінний і вже такий рідний помічник у господарстві — віник. Зараз, коли основні функції по прибиранню квартири виконує пилосос, віником частіше користуються, щоб змести дрібне сміття, крихти. А раніше він був помітною фігурою» в будинку.

Як ставилися до віника наші предки

У давні часи віник брав участь у проведенні чаклунських обрядів. Але його здібності полягали не тільки в можливості встановлювати зв'язок з потойбічними світами.

Він служив оберегом від небезпеки людей і їх житла. Вважалося, що для цього потрібно було обов'язково слідувати декільком правилам.

  • «Відпочивати» від роботи інвентар повинен був, стоячи в кутку ручкою вниз. Так він вбирає потоки світлої енергії. А залишити вниз помелом було не можна, інакше будуть прийняті посили нижніх темних світів. Підмітаючи, господиня вважала, що вона розносить по житлу зібрану енергетику. Тому побоювалися зберігати неправильно, щоб вдома не рознісся негатив. А у того, хто підмітав, не виникли б неприємності і не погіршилося здоров'я.
  • Передбачалося також, що зберігання робочою частиною догори захищало від поганого пристріту і негативної енергетики недоброзичливців.

 

Довідка! Вважалося, що той, хто прийде з поганими помислами, буде безсилий, якщо віник в житло коштує правильно. Для більшого ефекту киньте віник услід тому, хто з'явиться в будинок з негативом.

  • Користуватися мітелкою можна тільки членам родини. Стороннім людям не дозволяйте торкатися його.
  • Наші предки були впевнені, що якщо підмітаючи, постукати по порогу, то таким способом можна відігнати злі сили і навіть чужого домовика.
  • Підмітати слід від порога до середини кімнати для накопичення грошового благополуччя.
  • Інструмент також використовували при вихованні дітей. Якщо вони не відрізнялися гарною поведінкою або відмінними оцінками в школі, проводили спеціальний ритуал. На порозі житла «змітали» з дитини всі погані думки і вчинки, а потім розвіювали їх за вітром.

Важливо! А ось бити дітей віником ні в якому разі не можна було, інакше, як були впевнені дорослі, вони позбудуться здоров'я.

  • Щоб захистити немовля від злих духів, під його ліжечко також клали віник.

Як бачимо, для наших предків цей предмет був особливим. Він вважався могутнім оберегом. Тому і ставилися до нього по-особливому. І деякі традиції і прикмети зберігаються досі. Це стосується і позбавлення від старої волоті.

Куди подіти старий віник

Купуючи новий інструмент для прибирання, відразу ж позбавтеся від старого! Помсти двома не можна, оскільки розгубите все своє багатство. Але викидати його потрібно правильно, інакше можете накликати біду.

Що не можна робити зі старим віником

Не варто спалювати старий екземпляр або просто викидати на смітник.

Повір'я говорить, що якщо мітлу викинути, то в домі оселяться хвороби»: короста, корости, енурез. А якщо спалити, то чекайте появи «брудних» істот: вошей, тарганів і клопів. Нищівний вогонь перекриє і позитивну енергетику, якої він вас підживлював. До того ж, може статися розлад у родині: почнуться конфлікти і з'ясування стосунків.

Як позбутися від старого віника без негативних наслідків

Вважається, що справжній господар мітли — домовик. Тому якщо ви затіяли переїзд, не залишайте старий віник! Його треба взяти з собою в нове житло. Так ви і свого господаря будинку перенесете на нове місце, де він буде далі оберігати ваш вогнище.

Коли інструмент прийшов в непридатність і настав час позбутися від нього, поставтеся до цієї процедури з усією серйозністю. Він вимітав сміття, захищав сім'ю від пристріту і негативу. Тому на прощання подумки подякуйте його за вірну службу. Потім упакуйте в темний пакет. Виберіть поліетилен, який не просвічує.

Увага! Категорично забороняється викидати відслужив віник поблизу будинку.

Заберіть його подалі від свого житла, у безлюдне місце. Краще навіть закопати в землю. Вся негативна енергія тоді буде запечатана і недоступна ні для яких негативних впливів.

Як ставитися до цим прикметам? Серйозно, як бабуся? Або глузливо, як молоде покоління? Причини особливого ставлення ви тепер знаєте, а рішення приймати вам самим!