Кіт позначив палас чим відмити запах

Багато людей не уявляють свого життя без домашніх вихованців. Є навіть припущення, що кішки можуть забирати захворювання людини на себе і навіть сприяти швидкому загоєнню ран. Але якщо кішка почала гадити, то на цьому приємні моменти закінчуються і що найголовніше — треба негайно щось робити.

Дуже погано, якщо кіт в якості горщика вибирає вашу взуття або м'яку частину, але якщо він почала ходити в туалет на килим, то можна сказати вам пощастило. Так як же позбутися від неприємного запаху на килимі? Про це і піде сьогодні розмова.

Чим швидко відмити килим?

Люди беруть домашніх вихованців у свій будинок, привчають їх жити разом, але однією з непростих завдань є привчання тваринного ходити на горщик. Особливо гостро починає стояти питання, коли тварина не просто паскудить на підлогу, а на речі, меблі, килими, взуття. Але привчити кішку до горщика не так складно, потрібно лише трохи часу і терпіння. Якщо кіт позначив килим, то як прибрати запах?

Зверніть увагу! Якщо ви вирішили боротися з котячою сечею на килимі, то для початку необхідно усвідомити одне правило.Білизна і все чистячі засоби, до складу яких входить хлорка, для даного випадку не підходять зовсім. Почистивши килим хлоркою ви отримаєте ще більшу сморід, бо як хлор починає взаємодіяти з сечею.

Деякі коти починають гадити на речі свого господаря, щоб йому помститися. Після чого в квартирі починає страшенно пахнути, а позбавиться від цього запаху не так просто. В цей момент і починає виникати питання — як же позбутися від запаху сечі або простіше просто віднести килим на смітник?

У складі котячої сечі міститься велика кількість аміаку, за рахунок чого і виходить такий їдкий запах. Багато засобів, які ми використовуємо для прибирання в квартирі просто не в змозі впоратися з такою смородом.

Що допоможе прибрати запах? ТОП-способи

Є надійні методи, які допоможуть повністю усунути запах котячої сечі. Процес чищення килима необхідно умовно розділити на дві частини — видалення уриновой кислоти і після цього видалення меркаптани.

Для чищення паласу знадобиться оцет, сода, перекис і миючий засіб.

  • Для початку необхідно замочити слід оцтом

Пляму сечі промачивается сухою серветкою. Після цього засипається наповнювач для котячого туалету. Після того, як тирса вбере в себе сечу, добре пропилососити. Пляму заливається оцтом, змішаним з водою. Накривається аркушем паперу. Залишаємо на 20 хвилин.

  • Засипаємо содою

Засипаємо пляма содою і після цього починаємо виконувати наступний крок.

  • Обприскування перекисом

Перекис водню розводиться водою і додається миючий засіб. Після цього нанести миючу суміш на соду, спінити. Залишити на 3-4 години. Пропилососити килим.

Що краще не використовувати, щоб не нашкодити килиму

Якщо ви не хочете витрачатися на дорогі засоби для усунення котячого запаху, можете скористатися народними методами. Не варто чистити килим з речовинами, у складі яких є хлор, тому що це може викликати алергічні реакції у вас і домашніх вихованців. Крім цього хлор може зіпсувати взуття.

Вивести запах котячої сечі з квартири цілком реально, але краще не допускати такого, щоб тварина ходили в туалет на речі та меблі. Ні в якому разі не використовуйте для виведення сечі марганець, йод.

Відбілювачі також не рекомендується використовувати, тому як, такий запах буде тільки привертати хвостатих друзів.