Ламінат білений дуб в інтер'єрі

Останнім часом світлий ламінат набирає все більше обертів серед користувачів. Дизайнери, побачивши його універсально, особливо часто вдаються до світлого ламінату, облаштовуючи сучасні інтер'єри. Найбільш популярний серед всіх видів білений дуб.

Різновиди ламінату білений дуб

Часто ламінат приймають за натуральну деревину через його схожості за зовнішнім виглядом. Однак, даний матеріал не є натуральним, від дерева в ньому тільки основа – деревно-волокниста плита. Тому ламінат може приймати будь-який малюнок, а не тільки імітувати натуральну деревину. Серед варіацій біленого дуба можна зустріти такі різновиди.

  • З односмуговою структурою. Це імітація природного дерева. Той вигляд ламінату, який ми звикли бачити в квартирах, так як він часто використовується для маленьких побутових приміщень.
  • З двосмугової структурою. Будується таким чином, що по ширині однієї дошки має місце малюнок двох мостин. З його допомогою створюється своєрідний хаос кольору на підлозі.
  • Трьохсмуговий. Принцип дії такий же, що і з двосмуговим. Але цей тип дає можливість імітувати справжній паркет.
  • Плитка. За допомогою ламінату можна імітувати не тільки натуральну деревину, але і камінь. Так, даний вид дозволить створити матову або глянсову поверхню керамічної плитки, мармуру і навіть металу.
  • Дизайнерські варіанти. Тут можна побачити імітацію шкіри, газети, електронної плати і багато чого іншого.

Для біленого дуба краще вибирати ламінат з односмуговою або двосмугової структурою. По-перше, вони призначені для покриття невеликих житлових приміщень, по-друге, ці варіанти найкраще підходять для того, щоб зберегти первозданний вигляд біленого дуба.

Також варто звернути увагу на колірну гаму. Класичний варіант вибіленого дуба – сірий або білий. Але у деяких фірм є варіанти бежевого, світло-коричневого або навіть темного відтінку. Мають вони різні назви, наприклад, білений дуб мокко.

Як правильно поєднувати вибілений дуб в інтер'єрі квартири

Незважаючи на універсальність розглянутого ламінату, використовувати його при облаштуванні дизайну приміщення потрібно правильно. Для цього необхідно знати правила поєднання кольорів в інтер'єрі, побудови композиції, а також враховувати функціональність приміщення.

У вітальні

Для вітальні цей варіант підійде краще всього. Ми розглядаємо класичний варіант біленого дуба. У вітальні він візуально збільшить простір, а також зробить кімнату світліше і свіже, додасть нотку холодності. Він відмінно підходить для створення інтер'єру в стилі мінімалізм, хай-тек, скандинавський.

На замітку! Поєднувати класичний білений дуб краще з холодними відтінками, як світлими, так і темними.

Поєднання підбираються в залежності від стилю приміщення. Для мінімалізму і хай-тек краще вибрати відтінки сірого, чорного, коричневого, білого. Для скандинавського відмінно підійде синій, блакитний, сірий, темно-синій, білий.

У спальні

Для спальні можна вибрати більш м'які відтінки біленого дуба. Проте ми розглядаємо класичний варіант. У цьому випадку, щоб не отримати занадто холодну і незатишно атмосферу, розбавте інтер'єр теплою меблями, кремовим або бежевим постільною та шторами.

Важливо! У першу чергу потрібно підбирати кольори плінтуса і дверей.

Так як двері і плінтус знаходяться в безпосередньому контакті з ламінатом, їх колір потрібно підбирати особливо ретельно. Щоб не отримати відчуття коробки, підберіть плінтуса схожі за кольором. Краще, якщо вони будуть у світлій і холодній гамі. Двері в такому випадку також варто вибрати світлу. Вона може бути молочної, бежевій або білою.

В кухні і передпокою

Ці два приміщення можна об'єднати, так як вони мають практичне значення і підвищену ступінь забрудненості. Найчастіше передпокій знаходиться недалеко від кухні, і в обох цих зонах можна зробити однакову підлогове покриття.

Так, для кухні кращим варіантом стане ламінат, що імітує плитку. Він має відповідну структуру, і зроблений у вигляді квадратиків. Цей же дизайн можна продовжити і в передпокої.

На замітку! В кухні і передпокою краще використовувати ламінат з гладкою структурою.