Незвичайне використання столових приладів

Любите давати непотрібним речам друге життя? Тоді терміново перегляньте старе кухонне начиння! Раптом там завалялися ложки, виделки, ополоники? Вони втомилися порошитися в темному кутку і з лишком віддячать своїх господарів за право змінити свій початковий функціонал. З них виходять незвичайні, дуже оригінальні предмети інтер'єру, прикраси, вироби. Так-так, столові прилади не обов'язково використовувати тільки під час трапези!

Нестандартне застосування столових приладів

Як правило, в наших будинках зберігаються столові прибори з алюмінію, нержавійки, зрідка зустрічаються дерев'яні. Не важливо, з якого матеріалу зроблені знайдені в домашніх засіках предмети. Важливо, що всі вони піддаються обробці: їх гнуть, свердлять, шліфують, декорують.

Розповімо, як і де знайти застосування оновленим столових приладів.

Створюємо елементи декору

Джерелом для натхнення можуть послужити інтер'єри ресторанів. Чому б не запозичити у них ідеї декору і не перенести їх у власну кухню.

Настінне панно

Дерев'яна дошка, багетна рама, рідкі цвяхи і кілька різномастих ложок або вилок — з такого простого набору предметів виходить цікаве настінне панно.

Варіацій може бути безліч. В якості основи підійде звичайна мішковина або шматок полотна. Виделки й ложки не обов'язково приклеювати — їх можна пришити, прикріпити стрічками.

Рада! Кілька панно, виконаних в єдиному стилі — відмінна прикраса стіни над обіднім столом або порожнього простінка на вузькій кухні.

Генеалогічне дерево

Не менш вдало впишеться в інтер'єр генеалогічне древо з медальйонами з розплющених ложок.

На медальйони приклеюються фотографії членів сім'ї. Потім розміщуються на будь-якому зображенні дерева.

Декоративні ляльки

Є дерев'яні лопатки, отримані в подарунок з продуктами? Викинути їх шкода, але немає ідей для використання? Кілька декораторських прийомів, шматочок квітчастого ситцю — і ложка перетворилася в лялечку.

Залишилося знайти їй місце на полиці, на стіні. В дерев'яній ступці з успіхом поміститься ціла компанія таких ляльок! Дитина буде грати з ними, не відволікаючи маму. А їх забавні личка з лукавим поглядом обов'язково вразять гостей, що прийшли в будинок.

Використовуємо незвично, але практично

Може скластися враження, що вироби з старих речей хоч і радують око, але не мають практичної користі. Не поспішайте робити висновки! Переконайтеся, що це не так. Гачки з ложок, меблеві ручки з ножів, підсвічники в половниках — все це призначено для щоденного використання.

Гачки і утримувачі

Рада! Щоб зробити гачок з вилки, знадобиться вигнути ручку, а у частини з зубцями виконати два отвори. Вони знадобляться для кріплення гачка до дерев'яної планки.

Вилкові зубці можна гнути в різних напрямках. Якщо загнути крайні вперед, а середні тому — вийде тримач для фото.

Чому б на цей утримувач не поставити смартфон, щоб переглядати рецепт прямо під час готування.

Власників і гачків багато не буває! У будинку завжди є, що на них повісити, наприклад, кімнатні рослини. Реалізацію цієї ідеї непогано винести за стіни кухні: на балкон, дачу, у двір.

Від попередніх поколінь дісталися розписні дерев'яні черпаки, ложки? Хочеться їх не просто виставити напоказ, а так, щоб була користь? І для них знайдеться кілька ідей. Якщо прикрутити їх черпаком до стіни, то держак стає утримувачем для прихваток, рушників або потрібної дрібниці.

 

Годинник

А як щодо годин, на циферблаті яких замість цифр красуються ножі і вилки?

Підвіс до люстрі

У кожної господині є столові прилади, які використовуються вкрай рідко. Пускати в розпил чи переробку їх ще рано. Чи є варіанти їх альтернативного використання? Є!

Дерев'яні лопатки, шумівки, ложки з довгою ручкою, щипці для спаржі, лопатки икорные — з цього можна зробити підвіси до люстрі.

При необхідності їх просто зняти, пустити в справу за прямим призначенням, вимити і знову відправити «працювати» прикрасою.

Біжутерія

Ця ідея припаде до душі справжнім чоловікам, охочим зробити незвичайний подарунок.

Біжутерія, зроблена своїми руками з столових приладів, вимагає фантазії і посидючості. Зате в результаті з'явиться унікальна річ і прозвучать слова вдячності від коханої жінки.

Яку біжутерію роблять із столових приборів? Так будь-яку: кулони, брошки, кільця, браслети. Дуже шляхетно, майже як срібні, виглядають вироби з мельхіору.

Для чого знадобляться пластикові столові прилади

Для дитячої творчості! За спеціальні товари для творчості батьки віддають зовсім «недитячі» гроші. У пошуках відповіді на питання, як здешевити творчий процес, погляди дорослих членів сім'ї обов'язково зупиняються на недорогих побутових товарах: серветки, ватні диски, пластикові тарілки в компанії з одноразовими приладами.

Переваги матеріалу

У пластмаси кілька переваг.

  1. Для роботи з нею не потрібні цвяхи, саморізи, молотки і свердла.
  2. Вона легко згинається.
  3. На нього добре лягає фарба.

Якщо в будинку порошаться кілька упаковок з пластиковими ложками, то проблема вироби в дитячий сад вирішується елементарно.

Ідеї для виробів

За двадцять хвилин з трьох ложок з відрізаними ручками виходить божа корівка. Одна ложка — це чорне тіло, дві інші — червоні чи помаранчеві крильця. Залишається приклеїти гудзик або кришку від пляшки — це голівка. Останній штрих — вусики з дроту.

Квіти, новорічні ялинки, павиний хвіст — все це та багато іншого можна зробити разом з дітьми з пластмасових ложок.

Не поспішайте розлучатися з предметами «з історією», вони ще послужать службу!