ТОП-5 кращих ультразвукових засобів для відлякування комарів

Комарі здатні доставити масу неприємних моментів як під час прогулянки на природі, так і вдома. Захиститися від докучливих комах допоможуть спеціальні пристрої, абсолютно нешкідливі для людини.

Кращі моделі ультразвукових відлякувачів

Сучасні відлякувачі вже зарекомендували себе як надійні засоби індивідуального захисту. Далі розглянемо найбільш популярні моделі.

Пристрій «Торнадо» ОК 01

Цей прилад абсолютно безпечний для людини, видає ледь помітний звук. Він працює без синтетичних добавок і не виділять ніяких сторонніх запахів. Прилад діє в радіусі 50 кв. м, а інтенсивність подачі ультразвуку визначається частотами від 4 до 40 кГц. Відлякувач витримує спеку до 50 градусів. Пристрій виробляється в Росії, і придбати його можна за 1500 рублів.

Важливо! «Торнадо» вигідно відрізняється від інших тим, що його можна зарядити від мережі, а якщо на природі заряд закінчиться − використовувати батарейки.

Брелок «Тайфун» ЛС-100

Специфічною особливістю брелока є подача звукових хвиль. Вони можуть коливатися від звичайного звуку до ультразвуку. Такий відлякувач дуже зручно прикріплювати до одягу, носити на поясі або ремені. Виріб може працювати у великому температурному діапазоні: від -40 до +80 градусів. Охоплення території до 80 кв. м. Порадує покупців і доступна ціна. Прилад можна купити за 450 рублів.

Довідка! Найбільш популярні відлякувачі у формі брелоків або браслетів. Вони дуже зручні, їх часто дарують дітям.

Прилад «WEITECH» WK0029

Відрізняється компактністю, зручний для використання на вулиці і установки в наметі. Прилад електронний, працює без хімічних реагентів і повністю безпечний для людей. Зручно змінювати ультразвукове випромінювання. Працює від трьох батарейок. Завдяки спеціальним індикатору, можна визначити, включено чи пристрій. Виробляє відлякувач бельгійська компанія. Ціна варіюється від 1600 до 2190 рублів.

Экоснайпер ML-338R

Цей пристрій відрізняється малою вагою та компактністю. Його зручно носити в сумці і навіть в кишені. За зовнішнім виглядом нагадує брелок. Додаткова функція – вбудований ліхтарик. Частоту сигналу можна регулювати, що дає можливість використовувати прилад для різних видів комах.

Термін дії не обмежений, головне – вчасно змінити батарейку. Робоча площа невелика – до 1,5 кв. м, а частота – 4-12 кГц. Випускають виріб в Китаї. Приблизна вартість – 690 рублів.

Брелок MR 430

Це досить потужний пристрій, що дозволяє вільно почувати себе навіть увечері біля річки або ставка. За зовнішнім виглядом нагадує брелок з затиском, зручно фіксується на ремені. Працює від однієї батарейки в радіусі дії до 10 кв. м. Такий прилад обійдеться в 700 рублів.

Принцип роботи

Принцип дії ультразвукових приладів полягає в генерації високочастотного звуку, що імітує шум крил самця. Справа в тому, що самиць комарів і мошок для продовження роду потрібна кров. Однак, якщо вони вже запліднені, то уникають самців, незважаючи на близькість людини. Численні дослідження встановили, що дорослі сприймають цей звук як сигнал небезпеки і в паніці розлітаються.

Увага! Для дому можна підібрати пристрої, що працюють від мережі, а для походів – на батарейках.

Сучасні відлякувачі здатні створити поле, яке комахам не захочеться прилітати. Серед безлічі моделей важливо підібрати оптимальний варіант, який підходить для конкретної ситуації.