Незвичайні столові прилади

Не тільки модні будинки люблять епатувати публіку незвичайними вбраннями. Серед столових приладів і посуду кухонного начиння теж зустрічаються цікаві експонати. Деякими з них користуватися незручно і залишається тільки милуватися. А інші незвичайні винаходи можуть значно спростити трапезу і урізноманітнити кухонну життя незвичайним виглядом.

Незвичайні по призначенню столові прилади

Гарячий ніж

Крижане масло і ранок в поспіху – не найкраще поєднання. У мережі пекарень цю проблему вирішили за допомогою ножа з автономним підігрівом. Виглядає він як звичайний ніж, але має невеликий нагрівальний елемент, що працює від двох пальчикових батарейок. Ніж включається за допомогою кнопки і швидко нагрівається до 42 градусів. Цієї температури достатньо, щоб відокремити шматочок холодного масла і розмазати його по свіжій булочці. Залишається тільки насолодитися добрим ранком.

Тронги

У кулінарії існує окрема категорія страв, які їдять тільки руками. До них відносяться чіпси, курячі крильця, ніжки, реберця, креветки та інші снеки. У більшості випадків поїдання такої їжі супроводжується брудними і жирними руками, якими незручно брати склянку або чашку з напоєм.

Щоб не бруднити руки, існує спеціальний девайс – тронги. Вони виглядає як щипчики з щербинами, які надіваються на кінчики пальців. Руки залишаться чистими.

Вилка для попкорну

Її правильніше було б назвати пінцетом, але, мабуть, дизайнер при створенні закладав свій особливий сенс. Як і тронги, вилка для попкорну захищає руки від жиру і солі.

Ложка-термометр

Не тільки холодне масло доставляє незручності. Занадто гарячий суп або чай можуть обпалити мову і небо. Задоволення від їжі після цього отримати складно.

Для таких випадків передбачена ложка-термометр. Вона змінює свій колір при зануренні в гарячу рідину. Їсти цією ложкою зовсім не обов'язково, а от убезпечити свій рот з її допомогою стоїть.

Ложка для підтримки вусів

Знайти такий предмет в магазинах посуду зараз неможливо. Зверху у цій ложки є спеціальний обмежувач з виїмкою. Він захищає вуса від їжі і не заважає трапези. Користувалися нею багато років тому, тому шукати ложку для справжніх чоловіків краще в антикварних магазинах.

Прилад для умочування печива

Зовні він більше нагадує піратський гак, хоча, може, гак використовувався для таких цілей. Ложка з невеликим гаком чіпляє печиво. Тепер його легко вмочити в молоко або чай, не замочивши рук.

Ложка для кетчупу

На дні пляшки залишилося зовсім небагато, але цієї кількості кетчупу точно вистачить? Цю ложечку створили в компанії Heinz. Вона має довжину 22 см або більше, вузьку ручку і невеликий вигин. За задумом творців, такий ложечкою зручно діставати залишки будь-якого соусу у високих пляшках.

Дизайнерські столові прилади

Різьблені екстравагантні прилади

Дизайнер з Бельгії Ісайя Бліх створив комплект, в якому змішалося кілька стилів. Виглядає набір під стати інтер'єру старовинного замку з похмурої обстановкою. Всі прилади балансують на межі божевілля і практичності. Але вони точно підійдуть для тематичного вечері.

Столові прилади у формі стрічок

Якщо не придивлятися, то можна вирішити, що на столі лежить набір з сріблястих стрічок. Ложки, виделки і ножі мають вигнуту і злегка «пом'ятий» форму. Тримати їх в руці, може бути і зручно, а ось є ними регулярно може виявитися непросто.

Прилади у вигляді насадок на кулькові

ручки

Багато ловили себе на покусывании ковпачків у кулькових ручок. На такий випадок виробник Dine Ink винайшов спеціальні насадки у вигляді виделки, ножа та ложки. Зроблені вони з пластику, мають синій колір і відмінно сідають на кулькову ручку. Можливо, їх зручно використовувати офісним працівникам, коли аврал і немає часу йти за столовим приладом на кухню.

Ложка для кісткового мозку

У XVII столітті м'ясо було розкішшю, а кістковий мозок вважався делікатесом. Щоб його було простіше витягувати, існували спеціальні прилади. Ці ложечки були тонкими і довгими, що спрощувало процес поїдання кісткового мозку. Зараз такі прилади зустрічаються в дорогих ресторанах і подаються спеціальною до трапези.

«Покусані» прилади

Дизайнер Марк Рейгелман не знав, як звернути увагу людей на глобальні проблеми. Тому він створив набір столових приладів, які виглядають, ніби від них відкусили частину металу. За його задумом люди під час трапези повинні пам'ятати, що переїдання − це гріх, а в світі повно нужденних і голодуючих людей.

Дизайнери створюють незвичайні колекцій приладів з різною метою. Хтось намагається так самовиразитися, для інших це спосіб привернути увагу до світових проблем. Деякі з таких наборів можуть дійсно прикрасити обідній стіл, інші підійдуть хіба що в якості жартівливого подарунка.