Незвичайне застосування харчової плівки в побуті

Основне завдання харчової плівки – зберегти продукти свіжими і чистими. Але крім прямого призначення, у неї є безліч варіантів використання господарських та побутових потребах.

Чистий холодильник

Мити холодильник довго і складно. Його необхідно звільнити від продуктів, розморозити, промити кожну поличку і висушити. А вже потім знову включати в роботу.

Інший варіант – обмотати плівкою полиці холодильника, а на полиці в двері викласти плівковий килимок. Коли плівка забрудниться, її можна просто замінити свіжою і не мити холодильник.

При ремонті

Кисті і валики дуже швидко засихають, якщо на них залишається фарба. Щоб в процесі ремонтних робіт цього не траплялося, кисті можна обмотати харчовою плівкою. Вона не дасть засохнути фарбі і вбереже предмети від забруднення фарбою.

Свіжість квітів

Щоб букет не засох під час транспортування і довше простояв у воді, його треба підготувати. Для цього зріз квітів обмотують вологою тканиною, а зверху замотують харчовою плівкою. Далі букет можна упаковувати на свій смак і не переживати за його схоронність. Плівка надійно захистить вологу у зрізів і букет не протече.

Обробна дошка

Запах на дошці після обробки риби і м'яса не найприємніший. Від запаху на пластиковій дошці позбутися легше, а от з очищенням дерев'яної доведеться повозитися. Але можна обмотати дошку харчовою плівкою в 2 шари, обробити продукти і зняти її. Дошку можна не мити і не відмивати від запаху.

Яйце пашот

Яйця пашот варяться з допомогою оцту і виру в каструлі. З першої спроби зварити яйце може не вийти, та й легко порушити пропорції з оцтом і отримати неприємний смак яйця. З харчовою плівкою все робиться простіше.

Шматочок плівочки викладають на поглиблене блюдце і змащують маслом. Зверху виливають розбите яйце, ретельно збирають і перев'язують плівку. Мішечок з яйцем опускають у киплячу воду на 3-4 хвилини. Такий спосіб дозволяє варити відразу кілька яєць разом без шкоди один для одного.

Інший варіант – обмотати сире яйце перед тим, як варити його круто. Це захистить шкаралупу від розтріскування і витікання яйця.

Пастка для мошок

У літню пору в квартирі та будинку може літати безліч мошок. Їх залучають солодкі запахи фруктів і тепло. Позбутися від них можна за допомогою харчової плівки. Для цього в невеликий контейнер або чашку складають порізані фрукти, а зверху обтягують плівкою, на поверхні якої роблять кілька невеликих надрізів і залишають на столі. Мошкару приверне запах, а вибратися з плівки вона вже не зможе.

Плівка може стати незамінним супутником будинку. Вона має невисоку ціну, займає мало місця, але при цьому різноманітна у використанні.