Як називається шнур від ноутбука до телевізора

Багато користувачів люблять підключати ноутбук до телевізора, навіщо вони це роблять? Ви можете клонувати зображення з екрану ноутбука на телевізор, у другого найчастіше може бути краще якість зображення і будь-який фільм буде дивитися набагато приємніше. Ще екран телевізора завжди більше, а значить ви можете працювати довгий час не напружуючи погляду. Також якщо підключити ноутбук до телевізора, то ви можете зробити цілу медіа-систему, це буває корисно, якщо необхідно одночасно працювати і вести переговори по скайпу.

Для того щоб підключити ноутбук до телевізора необхідно скористатися спеціальним кабелем або налаштувати бездротове з'єднайте. Про другому поговоримо пізніше, зараз розберемося які види шнурів є для передачі цифрового сигналу і на користь якого шнура віддати перевагу?

Як називається шнур від ноутбука до телевізора

Залежно від функціоналу ноутбука і телевізора є кілька видів шнурів, розглянемо кожен з них.

Кабель HDMI — це, мабуть, найпоширеніший спосіб підключити ноутбук до телевізора і до того ж найпростіший. Цей кабель рідко зустрічається в комплекті з будь-якою технікою, його буде необхідно докупити окремо. Зараз на ринку зустрічаються багато видів таких кабелів, але вони працюють за однаковим принципом. Тому вартість залежати тільки від фірми виробника і якість виготовлення самого кабелю. Існує думка. Що занадто дешеві моделі не довговічні і навіть можуть зашкодити техніки. Але це не так, шлюб можливий як в дорогих моделях. Так і бюджетних. Намагайтеся засновувати ваш вибір на відгуки інших покупців і ваш бюджет. Вихід для цього кабелю є в кожному плоскому телевізорі, а у ноутбуці вихід під цей кабель буде якщо він вийшов не раніше 2015-2016 року. Але в будь-якому випадку, якщо ви не виявили вихід під цей кабель. То завжди можете придбати перехідники під нього в будь-якому магазині електроніки.

VGA-вихід знайдете практично в кожному ноутбуці не залежно від року випуску, а ось в телевізорах він мало зустрічається. Якщо ваш телевізор оснащений входом для такого кабелю. Ви можете підключити телевізору ноутбука використовуючи стандартний кабель. Але також не забувайте, що і в цьому випадку ви можете використовувати перехідники.

Кабель DVI практично до кожного пристрою йде в комплекті, але навіть якщо і ні, то ви можете бути впевнені що зможете підключити його. Тільки от входу для цього кабелю в ноутбуках, оскільки це більш давній спосіб передачі цифрового сигналу, тому напевно доведеться йти в магазин і купувати перехідники.

Навіщо потрібен такий шнур

Всі ці шнури потрібні для передачі цифрового сигналу, але кожен має сої особливості. Наприклад, шнур HDMI має кращу якість передачі картинки і через нього можна передавати як відео, так і звук. Що не можна сказати про двох інших шнурах. По-перше, якість відео у них помітно гірше. А по-друге, вони здатні передавати тільки відео сигнал.

Якщо мета показати презентацію або просто попрацювати в текстовому редакторі, то вони цілком згодитися, до того ж, як вже зазначалося часто йдуть в комплекті з технікою. А якщо ви хочете подивитися фільм на великому екрані або пограти в ігри відео зі звуком, то доведеться підключати колонку від ноутбука або використовувати навушники, також можете додатково до телевізора підключити портативні колонки.

Для того щоб правильно виконати підключення, необхідно визначитися, який тип шнура підтримує ваша техніка. Але ми все ж рекомендуємо користуватися кабелем HDMI, просто купіть відповідний перехідник.