Підключення саундбара до телевізора

З часом виробники надають користувачам все більше різних можливостей. Таким чином, відтепер можна підключати саундбар до ТБ. Однак при цьому необхідно знати певні особливості в процесі. Отже, у цій статті розглянемо найбільш поширені варіанти, а також дізнаємося різновиди кабелів, які можна застосовувати в процедурі.

Базові підключення саундбара до телевізора

Дивлячись на панель з роз'ємами, ви можете побачити оптичний, коаксіальний, аналоговий входи. Найбільш підходящим варіантом приєднання виступає цифровий спосіб. Звичайно, якщо ваш ТВ нездатний до здійснення такого методу, то можна озброїтися і аналоговим підключенням.

При обох можливості можна вибрати процедуру по перевазі. Надалі варто провести невелику перевірку. Для цього бажано звернутися в параметри і відключити вбудовану акустику. Таким чином можна переконатися, що ТБ здатний відправляти сигнал в сусіднє пристрій.

Яким кабелем підключити саундбар до телевізора

Саме розташування отворів може безпосередньо відрізнятися в залежності від моделі пристрою. Незважаючи на це, існує кілька варіантів здійснення правильно підключаться в працездатності. Якщо ви бажаєте використовувати на практиці HDMI-порт, то рекомендується дотримуватися наступної послідовності дій:

  1. Попередньо має сенс упевнитися в наявності підтримки зворотного аудіоканалу як самого ТБ, так і звуковий панелі. Ця необхідність пов'язана з тим, щоб при відтворенні сигналу в результаті виходив звук.
  2. Після чого варто розуміти, що види входу може бути кілька. Отже, достатньо лише підключити джерела до звукової панелі, тобто з'єднати один кінець дроту до відповідного роз'єму, а інший до ТБ.
  3. Далі активувати функцію в меню споруди.

ДОВІДКА! Краще всього проконсультуватися з фахівцем, так як в різних виробників можуть відрізнятися налаштування.

При цьому саундбар буде передавати безпосередньо незмінний вид відеосигналу. Що стосується трансляції аудіо, то буде відбуватися автоматична обробка. Однак при відсутності можливості здійснення вище зазначеного методу, доведеться нехтувати до використання оптичного входу. Але і в цьому аспекті важливо враховувати деякі специфіки:

  1. Ваш агрегат може бути оснащений як коаксіальним портом, так і Toslink. Хоча вони обидва призначені для однієї і тієї ж мети.
  2. Всі джерела сигналу фіксуються безпосередньо до телевізора, після чого аудіо передається за допомогою відповідного входу в саундбар.

УВАГА! Важливо враховувати той факт, що цей інструмент не здатний підтримувати високу якість. У цю категорію входять Dolby TrueHD і DTS-HD.

Ще одним варіантом виступає порт Ethernet. Звукові панелі, які їм оснащені, можуть приєднуватися до домашньої мережі. Причому найчастіше в них є вбудований wi-fi. А це означає, що не треба буде використовувати різні дроти, що передбачає забезпечення зручністю.

Корисні поради

Крім цього, слід враховувати деякі аспекти при виборі взаємодії двох конструкцій:

  • При експлуатації аналогового порту, рекомендується віддавати перевагу типу RCA. Звичайно, це не є найкращим способом, однак, він забезпечить користувача стереозвуком.
  • У деяких сабвуферів є власний вихід. Отже, здійснити зв'язок фізично можна, однак, можуть виникнути деякі ускладнення в процесі. Це пояснюється тим, що вони найчастіше застосовуються для підтримки низьких частот.