Як підключити iptv до телевізора через роутер

Інтерактивне телебачення є дуже популярною послугою, крім того, воно може стати прекрасною заміною іншим варіантам телевізійного мовлення. Воно забезпечує якісну трансляцію TV — каналів і може розширити функціонал телевізора. Під'єднати iptv до ТБ-приймача можна кількома способами. Один з них — це з допомогою маршрутизатора.

Підключаємо iptv через роутер

Інтерактивне телебачення має цілий ряд незаперечних переваг. Серед них — велика кількість безкоштовних TV — каналів. Кількість трансльованих каналів залежить від того, який саме список завантажить користувач. Крім того, власникам доступно більше кількість каналів високого дозволу.

ДОВІДКА. Порівняно з супутниковим чи цифровим мовленням, iptv забезпечує більш якісний звук і транслюється зображення.

Тому все більше власників телевізорів з функцією Smart-TV підключають iptv. Для цього не знадобиться купувати спеціальну антену. Єдине, що потрібно, це наявність стабільного широкосмугового доступу в Інтернет і маршрутизатор.

ДОВІДКА. Після підключення iptv його можна буде настроїти на кілька TV — приймачів.

Всі моделі Smart-TV володіють функцією прийому вхідного сигналу за допомогою дроту або вбудований Wi-Fi модуль. Другий варіант є більш зручним, оскільки позбавляє від необхідності прокладати зайві кабелю.

Для того, щоб підключити iptv до телевізора знадобиться встановити спеціальну програму. Завантажити її можна з відповідного додатка, яке залежить від конкретної моделі телевізора.

Налаштування

Алгоритм налаштування схожий на телевізорах, що випускаються різними фірмами — виробниками. Однак існують деякі нюанси. Тому варто розглянути, як здійснюється підключення і настроювання на найбільш популярних моделях.

Lg

Для початку потрібно скачати і встановити спеціальний додаток, після чого приступати до подальших налаштувань:

  • слід зайти в меню налаштувань телевізора і відкрити в ньому Магазин додатків Lg Smart World»;
  • знайти в магазині SS IPTV, завантажити його і встановити, слідуючи підказкам;
  • після того, як процедура установки завершиться, слід запустити утиліту і завантажити список необхідних каналів.

ДОВІДКА. Якщо завантажити утиліту з магазину не вдалося, то це можна зробити з офіційного веб-сайту фірми — виробника. Програму слід розпакувати на USB — флешку, після чого встановити на ТБ-приймач.

Samsung

Спочатку потрібно з'єднатися з мережею Інтернет і завантажити спеціальну утиліту.

  • Слід відкрити Smart Hub. Зробити це можна за допомогою пульта дистанційного керування, на ньому потрібно натиснути кнопку «А».
  • Якщо обліковий запис не була створена, то потрібно це зробити. Потрібно вказати логін і пароль.
  • Далі, слід перейти в меню «Налаштування» і вибрати вкладку «Розробка».
  • У діалоговому полі потрібно прописати користувальницький IP — адресу.
  • Після цього слід провести синхронізацію пристроїв, після чого натиснути «Enter».
  • У списку доступних програм і додатків повинен з'явитися nStreamPlayer.
  • Останній крок — завантаження списку необхідних каналів.

Якщо після підключення список каналів не відображається, можливо, відсутнє підключення до мережі або завантажений список каналів застарів. Слід перевірити, що Інтернет працює справно або оновити список.

Знаючи всі етапи підключення, можна самостійно налаштувати трансляцію інтерактивного телебачення в домашніх умовах. Після чого насолоджуватися переглядом улюблених каналів.