Як підключити мишу і клавіатуру до телевізора

Сучасні телевізори поєднують в собі безліч самих різних функцій. Крім перегляду фільмів і передач, також існує можливість виходу в інтернет і запуску різних сайтів і додатків. Для того, щоб полегшити управління тв-приймачем, до пристрою можна підключити клавіатуру і мишку.

Можна підключити клавіатуру і мишу до телевізора

Здійснити подібне підключення можливо, але тільки на телевізорах, що підтримують технологію Smart-TV. Але не всі пристрої зі Смарт-ТВ підтримують підключення сторонніх аксесуарів для управління. Для того, щоб дізнатися про таку можливість необхідно зайти в налаштування системи, а потім в менеджер пристроїв. Якщо в списку присутні налаштування клавіатури і миші, то дана модель підтримує їх підключення.

Не обов'язково підключати клавіатуру і мишу. Так як друкувати на телевізорі немає гострої необхідності, можна підключити тільки мишку. Функції зовнішньої клавіатури може виконати її віртуальний аналог, який автоматично з'явиться, коли знадобитися введення інформації.

Багато моделей пристроїв підтримують бездротове з'єднання Bluetooth, що робить використання більш комфортним.

Як підключити клавіатуру і мишу до тб-приймача

Для підключення різних пристроїв на бічній панелі тв-приймача, є спеціальні роз'єми USB. Щоб здійснювати управління телевізором за допомогою додаткових пристроїв, достатньо підключити їх до USB порту, після чого відбудеться їх автоматична настройка.

У разі якщо управління буде здійснюватися через Bluetooth, то в USB-порт вставляється спеціальний адаптер для бездротового зв'язку. Після того як адаптер буде встановлено, мишку і клавіатуру слід включити і зробити пару спеціальною клавішею.

ДОВІДКА! При підключенні зовнішніх пристроїв, на екрані телевізора з'явиться спеціальне діалогове вікно. Проробивши простий алгоритм з декількох кроків, можна буде завершити налаштування.

Якщо після підключення спеціальне діалогове вікно не з'явилося, слід зробити налаштування вручну. Для цього необхідно вийти у «Менеджер пристроїв» і вибрати підключені аксесуари. У новому вікні з'явитися модель підключеної клавіатури або миші, потім на пульті ДУ потрібно натиснути ОК і почнеться з'єднання. Після того як з'явиться напис «З'єднання встановлено» можна закрити меню і приступити до управління за допомогою миші або клавіатури.

Можливі проблеми при підключенні та їх усунення

Існує кілька основних проблем, з-за яких до телевізора не вдається підключити додаткові пристрої.

ДОВІДКА! На деяких моделях ТВ для підключення клавіатури і мишки існують окремі USB роз'єми. Якщо підключати їх в звичайний порт, то з'єднання встановлено не буде.

Застаріле ПЗ

Для того щоб вирішити цю проблему досить просто оновити програмне забезпечення. Для цього достатньо вийти в меню підтримки і вибрати пункт «Оновлення ПЗ». Після цього відкриється діалогове вікно, в якому можна активувати оновлення прошивки зараз чи відкласти на деякий час.

Проблеми з USB роз'ємом на ТБ

Якщо телевізор відмовляється підключити мишу або клавіатуру, то проблема може полягати в несправності самого порту. Для того, щоб перевірити працездатність роз'єму досить під'єднати до нього звичайний флеш-накопичувач. Якщо телевізор його розпізнав і відкрив, значить USB порт справний.

Проблеми з USB на самій клавіатурі або мишці

Зовнішні пристрої керування можуть не підключатися через несправність власного роз'єму або кабелю. Для того, щоб перевірити, чи достатньо підключити їх до іншого пристрою. Якщо клавіатура або миша працюють справно, значить, проблема полягає в іншому.

Не працює Bluetooth-з'єднання

У разі якщо пристрої забезпечені бездротовою технологією сполучення, але з'єднання не відбувається, ймовірно вони знаходяться дуже далеко від модуля. Для стійкого з'єднання пристрій повинен розміщуватися на відстані не більше 10 метрів. Крім того, між ним і тб-приймачем не повинно бути перешкод. У разі, якщо ця умова не дотримується, можливі проблеми з функціонуванням.