Як правильно вішати туалетний папір

У світі багато загадок і спірних питань, які розділяють людей на різні групи. До одного з таких питань відноситься спосіб підвішування туалетного паперу в утримувачі. На перший погляд, це може здатися смішною жартом, але чимало людей серйозно підходить до цього питання. А ви самі впевнені, що повісили рулон правильно?

Про що спір?

Для деяких людей не має значення, як саме повісити папір у тримач. А хтось і зовсім не користується держателем. Однак існує два табори, які питання вирішують кардинально.

Для одних принципово вішати папір кінцем до стіни. Вони виправдовують це зручністю використання і економією.

Інший табір вішає рулон кінцем далі від стіни і ближче до себе. Прихильники цього методу наводять свої аргументи на захист даного способу.

Довідка. Вважається, що такий варіант дозволяє залучити багатство, а також знижує ризик виникнення захворювань.

Невже є суворі канони, яких повинні дотримуватися всі ми? Виявляється, так.

Правильним вважається лише один спосіб

Незважаючи на доводи кожної зі сторін, що існує єдиний правильний варіант розташування туалетного паперу.

Довідка. Рулон необхідно вішати вільним краєм від стіни.

Представлений спосіб був документально зафіксований і довів свою ефективність в ході численних досліджень.

З патентом не посперечаєшся

Досі вважали, що патенти видають тільки наукові відкриття. Тепер знайте: спосіб кріплення туалетного паперу також зафіксований у патенті.

Довідка. Такий документ датований 15 вересня 1891 року, а винахід належить Сету Уилеру.

Саме він винайшов той вид рулону, який ми використовуємо досі. Винахідник запропонував згорнути довгу смужку паперу в один великий рулон. При цьому зробити поперечні насічки або лінії перфорації для зручності відривання невеликих шматків.

Уїллер навіть зробив пояснювальні малюнки і креслення для правильного застосування його винаходу. Згідно його схемами, рулон необхідно розміщувати кінцем від стінки. Отже, саме цей варіант є єдино вірним. Адже про другий спосіб патент замовчує.

Наукові дослідження не суперечать патенту

З таким способом погодилися і вчені. Вони провели численні дослідницькі роботи, в ході яких отримали цікаві результати. У роботі вивчалася зв'язок кріплення рулону з темпераментом людини, особливостями його характеру і поведінки в суспільстві. Крім того, розглядали практичність і безпека двох способів підвішування рулону.

Запатентований спосіб гігієнічніше

На стінах, стелях, підлогах і інших поверхнях в домашньому туалеті і в громадських місцях міститься велика кількість різних мікроорганізмів, що викликають захворювання у людини. Навіть при періодичній дезінфекції на різних речах залишаються мікроби.

Важливо! Зіткнення туалетного паперу зі стіною може призвести до зараження організму патогенною мікрофлорою.

Тому звисаючий край повинен знаходитися далі від стіни.

Щоб відірвати частину потрібного розміру, при правильному розташуванні необхідно просто злегка потягнути за край. При неправильному розташуванні знадобиться доторкнутися до рулону, що призводить до надмірного забруднення папери. Такий варіант викликає поширення інфекцій і захворювань.

У заможних людей рулон висить правильно

Дослідники з'ясовували особливості навішування рулонів серед різних класів людей. Було виявлено, що багатії зазвичай розташовують звисаючий кінець ближче до себе.

Довідка. За статистикою, понад 60 % заможних людей вішають рулон згідно з правилом. А 73 % людей з доходами нижче середнього розташовують кінець ближче до стіни.

Як бачите, вчені схвалили саме правильний спосіб.

Як звичка вішати рулон в туалеті характеризує людину

Вдалося знайти і такі цікаві відомості. Виявляється, звичка підвішувати рулон паперу дає своєрідну характеристику людині.

Правильне розташування:

  • Свідчить про те, що людина займає домінуюче положення в суспільстві і прагне забрати краще у всьому.
  • Використання запатентованого методу видає технаря.

Неправильне розташування:

  • Говорить про те, що людина схильний до сором'язливість і скромність.
  • Розташування вільного краю ближче до стіни стає ознакою гуманітарія.

Існує також думка, що розташування краю ближче до стіни характерно для людей з більш високим рівнем інтелекту. Але точних доказів цього припущення немає.