Ялинка в червоно-золотому стилі

З давніх років прийнято у новорічні та різдвяні свята вдома ставити красиво прикрашену ялинку, яка є символом даних свят. У кожному будинку на Новий рік є ялинка, яка надає святковий настрій. Саме з цієї причини за кілька днів до свята, люди приступають до прикрашання ялинки.

Як прикрасити ялинку в червоно-золотому стилі

Якщо вам не сильно подобається займатися вишуканим декором, то прикраса ялинки в червоно-золотому кольорі вам ідеально підійде. Для такої забарвлення досить буде повісити на новорічне дерево мішуру і золотисті дзвоники, щоб ваша ялинка надала вишукування і святковий настрій вам і вашому будинку.
Звичайна ялинка, в поєднанні якої є червоне й зелене, чудово розбавлений золотистим відтінком. Золотий відтінок додає деяку старинку вашому дереву та кімнаті, тому ви можете розмістити на ялині золотисті гірлянди і прикраси.

Якщо ви хочете додати старовину вашої новорічної красуні, то крім прикрас у червоно-золотому кольорі використовуйте під ялинкою подарунки червоних відтінків, а також новорічні панчохи яскравих відтінків, які необхідно помістити в тканину такого ж кольору.

Довідка! Також вишукано на ялині будуть виглядати різні каскадні стрічки червоних і золотих квітів, розвішані в хаотичному порядку.

У тому випадку, якщо ви бажаєте розмістити на дереві прикраси, то слід віддавати перевагу кулях великих розмірів яскравих кольорів.

Ідеально буде виглядати на святковій ялинці в червоно-золотистих тонах стилі мерехтливі вогні, які додадуть вишукування вашої новорічної красуні. Вибирайте такі вогні, в яких буде більше жовтого, червоного і сріблястого кольору.

У тому випадку, якщо ви хочете дотримуватися тільки золотистого кольору на вашій ялинці, то потрібно вибирати прикраси жовтого кольору, а також мішуру і гірлянди з таким же відтінком. Це додасть дереву особливу розкіш і багатство. Така красуня доповнить ваш інтер'єр і буде виглядати шикарно в новорічну ніч.

Які прикраси потрібні для прикраси ялинки в даному стилі

Перед тим як почати прикрашати ялинку, необхідно визначитися з вибором самого дерева. Якщо ваше приміщення просторе, то необхідно вибирати більшу ялина, якщо маленький, то невеликих розмірів.
Після того як ви встановили ялинку, потрібно розмістити гірлянди. У тому випадку, якщо дерево велике, то буде необхідно розмістити дві або три гірлянди з маленькими жовтими вогниками. Дотримуйтесь правилом, чим більше світла, тим менше прикрас повинно бути на сосні, щоб не виглядало наляписто.

Якщо прикраси ви вибираєте в жовтому або червоному кольорі, то і гірлянда має відповідати даній стилістиці, для того, щоб все виглядало гармонійно.

Прикраси також варто вибирати в одному кольорі, в даному випадку це жовтий і червоний. Визначтеся заздалегідь, яку форму іграшок хочете бачити на своєму новорічному дереві.
Якщо ваша ялина великих розмірів, то необхідно прикрашати її кулями великих розмірів. Їх необхідно розмістити на ялині рівномірно.

Увага! Хорошим варіантом буде розміщення прикрас косими діагональними смугами з однаковим кольорам.

Якщо ви вибираєте скляні кулі різних форм, то потрібно зверху вішати більш великі, і йти вниз по зменшенню розмірів прикрас. Необов'язково використовувати іграшки з однакового матеріалу, можна брати різноманітні.

У наш час користуються популярністю саморобні іграшки. Ви можете зробити власні кулі або гірлянди з підручних матеріалів, які будуть виглядати гармонійно на вашій ялинці з іншими іграшками.

Ви можете замінити дощик на саморобні бантики, зроблені з різних матеріалів, ваша ялинка буде виглядати не тільки красиво, але і дуже оригінально.

Довідка! Також можна поекспериментувати і приготувати пряники, які відмінно впишеться в стилістичну тематику, і розвісити їх в якості прикрас на дерево, а в бій курантів їх з'їсти і загадати бажання.

Як правильно розподілити прикраси

Для того, щоб розвісити прикраси та іграшки правильно, необхідно слідувати наступним правилам:

  1. Почніть прикрашати з гірлянди. Її необхідно рівномірно розподілити по всьому дереву. У тому випадку, якщо одна сторона вашої клаптики буде перебувати до стіни, і цю сторону не буде видно, то можна розмістити гірлянди тільки з однієї сторони рівномірно. Вогники слід починати вішати з верху ялинки і спускаючись до її закінчення. Відштовхуйтеся від своєї стилістики, і тоді ваша ялинка заблищали в новорічну ніч не тільки красивими вогнями, але також і стильно.
  2. Прикраса верхівки. Для того щоб зірка чи інша іграшка, яку ви плануєте розмістити на верхівці дерева змогла добре сісти , необхідно підрубати трохи верх ялинки.
  3. Розвішування іграшок по всьому периметру дерева. Потрібно розміщувати іграшки по всій нокі рівномірно. Якщо одну сторону їли не видно, то там ви можете не прикрашати. Дотримуйтеся правила: великі іграшки вішайте зверху, дрібні знизу. Особливо важливо дотримуватися цього правила сім'ям, в яких є маленькі діти, а також тварини. Також ви зможете розміщувати іграшки як на шаховій дошці. Для цього вам буде потрібно вішати, то більшу, то маленьку іграшку, чергуючи їх щоразу. Це буде виглядати гармонійно і красиво. Не варто розміщувати іграшки близько один до одного, щоб не виглядало занадто наляписто. Робіть відстань між ними, але не варто робити занадто великий відступ, щоб не було порожніх місць. Для того щоб ниточки іграшок не було видно, їх потрібно робити зеленого кольору, за рахунок цього, вони будуть зливатися з самою ялинкою і їх не буде видно.
  4. Дощик. Самим останнім кроком є розподіл дощику по всьому периметру зеленої красуні.

Дотримуючись дані правила по прикрасі зеленого дерева, дана процедура пройде швидко і з задоволенням. Попросіть дітей вам в цьому допомогти, і тоді цей процес не тільки принесе їм задоволення, але і також зблизить вас ще більше. Адже діти вірять в чари набагато більше дорослих. А якщо вони докладуть руку до створення цього дива, то Новий рік буде ще загадковіше для них.
Важливі моменти при оформленні ялинки в червоно-золотому стилі

Увага! Головному правилу необхідно дотримуватися, прикрашаючи ялинку в червоно-золотому стилі: не варто захаращувати дерево великою кількістю іграшок і прикрас. Краще буде, якщо ви недовесите їх, ніж перевесите.

Прикрашаючи своє новорічне дерево в даному стилі, необхідно дотримуватись наступних порад:

  1. Прикрашайте ваше ялина тільки скляними кулями. При цьому розмір куль вибирайте виходячи з розміру вашого дерева. Колірна гамма повинна бути червона і золота або жовта, щоб не було порушено дисбаланс в даній стилістиці.
  2. На верхівку слід прикріпити велику червону зірку або бант великих розмірів, щоб він не загубився на тлі всього дерева;
  3. Під ялинкою необхідно також створити красиве місце, яке буде гармонійно виглядати на всьому її тлі. Потрібно покласти червону тканину, а на неї подарунки, запаковані в подібній стилістиці.
  4. Якщо ви вибрали таку стилістику вашої новорічної красуні, то треба, щоб і інші місця в будинку були в такій же стилістиці. Наприклад, можна на вхідних дверях розмістити червоний вінок з золотим декором, який буде підкреслювати новорічну стилістику будинку.

Робити вибір яким буде новорічне дерево, тільки господарям квартири, які повинні відштовхуватися від своїх стилістичних уподобань. Ялинка, прикрашена в червоно-золотому кольорі, буде виглядати не тільки красиво і стильно, але і також надасть відчуття настання свята.

З красунею, вбрані в даному стилі, новорічна ніч запам'ятається на довгий час. А фото, зроблені на тлі такого дерева додасть їм особливу яскравість, а також будуть виглядати дуже розкішно і стильно. Тому ви не помилитеся, якщо виберіть для своєї красуні саме такий стиль.