Підставка для ялинки своїми руками з дерева

Ось і настала зима. Зовсім скоро новорічні свята. Готуємося ми до них завжди заздалегідь, у планах величезна кількість покупок, але частенько з голови вилітає така «дрібниця», як встановлення ялинки. Добре, якщо вона штучна і підставка вже йшла з нею в коробці. Але що якщо це жива ялинка, яку купили на ринку? Як її поставити? Про підставці необхідно подбати заздалегідь. Зробити її своїми руками неважко, а вона прослужить довгий час.

Підготовка до виготовлення підставки для ялинки

Перш ніж приступити до роботи, необхідно накреслити схему тієї підставки, яку ви збираєтеся робити. Обов'язково вказати на кресленні точний розмір кожної деталі.

УВАГА! Розмір підставки слід підбирати виходячи з габаритів дерева. Чим вище ялинка — тим, відповідно довший потрібно робити опори для підставки. Якщо під ялинку планується встановлювати відро з водою, щоб красуня довше не засихала, то опору потрібно робити на ніжках. Довжина ніжок повинна бути більше, ніж відро.

Підготуйте всі необхідні для роботи інструменти: перелік вийде невеликим, не забудьте про металеві кріплення. Потрібні дошки і бруски, вони потрібні для виготовлення підставки.

Порядок складання підставки під ялинку з дерева своїми руками

Починаємо роботу. За допомогою саморізів, ми прикріплюємо ніжки до опор. Не забуваємо витримувати прямий кут. В результаті у нас повинно вийти чотири заготовки, схожих на букву Т. збираємо Елементи в одне ціле. Віконце у формі квадрата, розташоване по центру, повинно вийти більше, ніж діаметр стовбура ялинки. На всіх сторонах цього віконця, необхідно зробити отвори. Це потрібно для подальшої установки кріплень. Ялинку встановлюємо в отвір, під яким ставимо відро з водою. Щоб трималася міцніше, зміцнюємо кріпленням.

Якщо ставити ялинку в воду не входить у ваші плани, то можна спорудити більш просту підставку. Її легко можна зробити, якщо схрестити дві дошки. Таку підставку називають «хрестовиною». Посередині потрібно зробити отвір, куди буде вставлятися ялинка. Ялинку не забуваємо фіксувати.

ДОВІДКА! Можна зробити підставку з металевої труби. Діаметр труби повинен підходити під велику ялинку. Це приблизно від п'яти до восьми сантиметрів. Трубу потрібно приварити до металевої пластини. Ця пластина буде виконувати роль основи. Всі краю пластини округляємо, щоб уникнути випадкових порізів. Якщо заварили якісно і все герметично, то в трубу можна влити воду.

Впевнені, що підставка для ялинки, яку ви зібрали своїми руками — вийшла міцною і надійною? Тоді трохи попрацюємо над її прикрасою. Зробимо для новорічної красуні святкову спідницю.

Для створення ялинкової спідниці, потрібно підготувати відріз тканини і машинку для шиття. Якщо до швейній машинці ви ніколи раніше не підходили, це не проблема. Варто набратися терпіння і все вийде.

Підготуйте шматок тканини, розмір не має особливого значення. Орієнтуватися треба на власні побажання — якого розміру ви хочете зробити спідницю. Далі, складіть її в чотири рази і відміряйте від прямого кута відстань, яка дорівнює діаметру кола. Головне, не забути зробити отвір під ялинку.

У нас вийшла заготівля у формі кола. Тепер опрацюємо зрізи і прикрасимо матеріалом, який є під руками.

І зовсім не важливо, кругла чи вийшла спідниця. Її форма може бути найрізноманітнішою. Головне, що такої більше ні в кого не буде! Успіхів у творчих починаннях і зі святом!