Висота штучних ялинок

Неможливо уявити Новий рік без зеленої красуні. Вона разом з незмінним салатом Олів'є, мандарини та Іронією долі створюють настрій, атмосферу свята. Хочеться, щоб ялинка була справжня – пахне смолою, хвоєю, зимовим лісом, але якщо згадати всі незручності, які вона приносить, то вибір буде за штучним деревом. Так ви заощадите, позбудетеся від походу на базар, від всюдисущих голок по кімнаті, а запах створить спеціальний спрей або кілька ялинових гілок у воді. Як вибрати лісову господарку, яка протягом багатьох років буде радувати, стане окрасою свята?

Визначаємося з вибором штучних ялинок

Спочатку треба визначитися – де ви плануєте поставити ялинку: у приватному будинку, квартирі, офісі, на вулиці. Від цього залежать її габарити, пишність хвої, зовнішність. Так, наприклад, якщо планується установка в публічному місці, де багато народу, то потрібна інтер'єрна ялина з презентабельним виглядом і пишними гілками. Для квартири не рекомендується вибирати великі і важкі вироби.

ВАЖЛИВО! Щоб ялинка в малогабаритній квартирі не зайняла основне простір, а в приватному будинку не загубилася, важливо правильно підібрати розміри.

Ялинка вибирається за двома основними критеріями – висоті і діаметру нижньої частини. Але якщо по першому параметру все більш чи менш зрозуміло – є стандарти виробів і висота стель (в середньому 220 см), то другий — це та площа приміщення, яку ви готові віддати. Так що, щоб не помилитися – візьміть рулетку, зробіть прості заміри місця установки. Потім порівняйте заміри з паспортом виробу.

Тепер типової підбір розміру та рекомендації:

 • 60-90 див. Можна використовувати як настільні. Підійдуть для малих приміщень, додаткового декору офісу, кабінету, передпокою. Оптимальні для сімей з малими дітьми до столу дитині буде складно дотягнутися.
 • 120 див. (розмах гілок 80 див.) для стандартної тумби. Підійдуть для невеликого приміщення або офісу, як головну новорічну прикрасу.
 • 150 див. (розмах гілок 90 див.). Послужить для декорування, прикраси магазину, салону краси, малогабаритної квартири. Ідеально для залу очікування клієнтів, ресепшена.
 • 180 див. (розмах гілок 110 див.). Буде вісником Нового року для великого офісу, магазину, торгового центру, котеджу, будинку, на вулиці біля будинку.
 • 210 см. і більше (розмах гілок 140+). Для великих площ, холів торгового центру, готелі, котеджі, вуличної майданчики, стоянки.

УВАГА! Між верхівкою дерева і стелею повинно залишитися відстань 20-25 см. Якщо в кімнаті натяжні стелі, то при установці не забувайте про них.

І наостанок.

Поради фахівців

Зверніть увагу при виборі:

 • Голки на гілках тримаються міцно, якщо по ній провести рукою «проти шерсті» або посмикати. На дотик жорсткі. М'які голки можуть означати низька якість виробу, недовговічність.
 • Гілки еластичні, рухомі, не бовтаються. Якщо відігнути гілку, вона повинна повернутися в початковий стан.
 • Ялинка не повинна мати різкого хімічного запаху.
 • Кінці гілок повинні бути рівними, не мати гострих кінців, з них не повинна стирчати дріт.
 • Підставка повинна бути стійка, рівно стояти на підлозі, не хитатися.
 • У вироби повинен бути сертифікат якості.

ВАЖЛИВО! Не економте на якості. Дешева модель може не дожити до наступного року.

З наступаючий Новим роком!