Хто винайшов механічну машинку для стрижки

Багато читачів замислюються над тим, чим може бути корисне механічне пристосування для додання чоловічим волоссю доглянутого вигляду. Особливо сьогодні, коли перукарські готові зробити зачіску будь-якому бажаючому.

Навіщо потрібна механічна модель

Але популярність таких приладів не знижується.

Обладнання для стрижки виявиться необхідним мандрівникам, які воліють тривалі походи.

Воно також виявиться практичним і зручним для стрижки дітей і чоловіків в домашніх умовах. Згодиться для втілення коротких, оригінальних зачісок.

Незважаючи на те, що позитивні сторони електричних машинок переважають над механічними, більшість стилістів практикують у своїй діяльності саме ручні механічні агрегати.

Та й при зіставленні механічні прилади, виграють в електричних параметрів надійності і довговічності. При цьому для нинішнього суспільства вони не представляють екологічної загрози.

Хто ж винайшов таке необхідне пристрій?

Дві версії про творця механічної машинки

Однією з версій створення першої установки для остригания волосся стало твердження, що це творіння американця Лиленда, який жив у XIX столітті.

Інша історія створення машинки оповідає про інше творці пристрою для швидкого обрізання волосся. Це версія про перукаря з Італії Альберто Гомеса, відомому в близькому оточенні, як Житано.

Зверніть увагу, Альберто маявся тривалим процесом выстригания волосся ножицями, тому намагався максимально ефективно витратити будь-яку хвилину часу.

Завдяки тому, що Гомес любив у всьому порядок, у 1880 році він представив світу новий винахід – тример. Примітно, що дана пристрою послужило поштовхом людству до творення нових образів чоловічих зачісок в XIX столітті. Апарат для стрижки від Житано порадував сотні тисяч жителів усього світу.

Довідка. Представлена модель була створена для стрижки чоловіків, оскільки в ті часи, закороткі зачіски для жінок ще не були модними.

Приймачем агрегату стала електрична машинка післявоєнного часу для остригания волосся, випущена англійцями в 1955 році. Будова її виявилося досить простим. У невеликій за розміром ергономічний корпус із пластику поміщали електричний двигун.

Опис і характеристика першої механічної машинки для стрижки

Послідовність дій механічного устаткування для втілення чоловічих зачісок була наступною.

  • Інструмент нагадував плоскогубці з ріжучими зубчиками і гвинтиком для регулювання. Прилад починав працювати після натискання на ручку.
  • Зубчики рухалися і остригали волосся.

Наведена машинка була краще ножиць. Але на її застосування йшло чимало сил, яких у стиліста до кінця робочої зміни майже не залишалося.

При выстригании волосся пристрій допускало похибки і помилково виривало клаптики волосся у чоловіків. Це приносило величезні незручності і бурхливу хвилю обурення.

Зауважимо, що в минулі століття електрика не було доступним. У зв'язку з цим в будь-якій перукарні доводилося застосовувати саме механічну машинку.