як користуватися машинкою для стрижки волосся

Причин навчитися стригти самостійно може бути багато. Ви хочете створити образ, а перукарі стрижуть так, як вони бачать? Ви не готові регулярно викладати суми для коригування зачіски або бороди? Хочете змінювати образ, але не готові постійно ходити в салон? Тоді — вивчіть основні правила, купіть машинку для стрижки, набийте руку і робіть те, що подобається.

Як це влаштовано

Сучасні прилади по пристрою не відрізняються від приладів десяти або двадцятирічної давності: в основі лежить електронний двигун, який під впливом струму, змушує обертатися або вібрувати ножі. Чим вище потужність мотора, інтенсивніше рух лез, тим більше завдань вона може виконати. Для виконання поставлених завдань використовуються насадки. Розглянемо кожен елемент.

Електродвигун

Основний елемент конструкції. Залежно від інженерного рішення, закладеного в основу, розрізняють два типу:

 1. Використання роторного двигуна, додає зворотно-поступальний руху блоку ножів. Дає високу потужність, забезпечується хороший момент. Професійне обладнання зазвичай роторного типу. Цій машинці під силу будь-яка, навіть складна, завдання.
 2. З використанням електромагнітної котушки (пари). Машинка такого типу не володіє великою потужністю, т. к. на ножі передається слабкий імпульс. Підходить для окантовки, коригування, тобто. роботи нетривалій, нетривалою.

Підіб'ємо підсумок

 • Визначтеся з завданнями і тоді вибирайте пристрій:
 • Пристрій з роторним двигуном підійде для складною, довгої роботи.
 • Компактної, довгограючою машинкою вібраційного типу зручно користуватися і добре проводити регулярне рівняння і коригування.

Харчування

Крім цього, іншим критерієм, визначальним вибір — спосіб подачі напруги. Електричним шнуром оснащені більшість моделей. Але для любителів подорожей, для місць, де 220В недоступне, використовують акумуляторні або гібридні пристрої.

Яскравим представником таких приладів є модель з електромагнітною котушкою – малих розмірів, що працює на одному заряді кілька годин. Це зручно, але завжди є ймовірність, що машинка в розпал процесу розрядиться.

Якщо розглядати гібриди, то це, як правило, професійна машинка роторного типу. При необхідності можна відключити шнур і продовжити роботу. Володіє великою потужністю, недовговічна в автономному режимі.

Ніж, насадки

Леза – це елементи, що відповідають за красиву і акуратну стрижку. Застосовуються сталеві або ножі зі спеціальним напиленням. Час експлуатації звичайного металу обмежена, особливо неякісного сплаву, тому з допомогою напилення продовжується термін служби, забезпечується якість зрізу волосся, ножі довше залишаються гострими.

ВАЖЛИВО! У рекламі на перше місце ставлять компактність моделі, додаткові функції, популярність марки. Але якість стрижки і час експлуатації залежить саме від якості матеріалу і лез.

Рекомендації

Професіонали радять:

 • Досвід набувається на практиці, але не варто стригти всі. Спочатку відпрацюйте на собі, потім беріться за родичів і знайомих. Успіхи будуть, треба тільки набратися терпіння. Не бійтеся помилок. Без них не обходився не один майстер.
 • Дивіться більше відео по роботі майстрів та навчальні ролики по стрижці. Зрозумійте, як працює пристрій, його можливості. Пам'ятайте, більшість машинок розраховано під правшів. Щоб уникнути проблем визначите орієнтацію вашої моделі.
 • Почніть з коротких стрижок – вони простіше і завжди можна «виправитися» стрижка під нуль. Продовжіть після відростання. Не опускайте руки.
 • На перших порах обходитеся стартовим набором – проста і надійна машинка плюс кілька насадок для створення плавного переходу і рівною кордону. Не поспішайте викинути гроші на дорогу, професійну техніку і набір насадок, якщо у вас немає хоча б початкового досвіду.
 • Будь-яка техніка, а особливо якщо вона стикається з волоссям і шкірою, вимагає обслуговування. Не забувайте регулярно очищати і дезінфікувати леза.
 • Виберіть пару простих стрижок, які будете робити. По мірі освоєння поступово ускладнюйте.
 • Перед початком вивчіть свої волосся – структуру, ламкість, швидкість росту. У разі необхідності зверніться до фахівця.

Сьогодні в магазинах представлений широкий вибір обладнання для виконання стрижки в домашніх умовах. За допомогою машинки можна створити настрій та змінити обридлий образ. Дотримуйтесь правила, дивіться відео з уроками і у вас все вийде.