Види масажерів для тіла

У сучасному світі портативні пристрої для масажу вже не в дивину. І з кожним роком різноманітність приладів росте і множиться. Які види масажерів для тіла є на сьогоднішній день розповімо детальніше в цій статті.

Загальна класифікація

  1. Ручний. Простий вигляд, який зроблений з пластику або дерева. Простий у використанні, можна застосувати у будь-якому місці. Підключення до мережі не потрібно. Має декілька видів: вакуумний, роликовий, голчастий. Має доступні ціни.
  2. Апаратний. Унікальний апарат, який має випромінювальну лампу з негативними іонами. Запобігає старінню. Справляє глибоке тиск при целюліті. Користується величезним попитом і має величезну популярність. Покращує працездатність людини.
  3. Комбінований. Є одним з кращих видів. Має вбудовану голівку з вакуумом, в якій є 2 ролика. Всмоктує шкіру і робить роликами масаж. Прискорює обмін рідини між клітин. Нормалізує процес метаболізму. Зменшує целюліт і підтягує обвислу шкіру.

За принципом дії

Вібро. Впливає вібраційними діями. Знімає біль всього тіла. Відмінно справляється і усуває жирові відкладення. Допомагає втрачати зайву вагу. Має високий відсоток швидкості.

ДОВІДКА: Дає хороші результати при правильному застосуванні. Знімає набряклість на обличчі. Прискорює пошкодження тканин.

Інфрачервоний. Вплив відбувається за допомогою ІЧ променів. Нагріває шкірний покрив і виводить відкладення солей з організму людини. Регулярно використовується. ВАЖЛИВО: Якщо при використанні, відчуваються конфуз і дискомфорт, то відразу припиніть використання і зверніться до лікаря.

Вакуумний. Дія відбувається під дією нагрівання або стиснення. Використовується на спині і шиї при сильних больових відчуттях. Матеріал: скло або силікон.

УВАГА: Користуйтеся обережно, точно за часом. Час водіння по тілу не більше 20 хвилин. Допомагає при застуді з допомогою прогрівання необхідних місць на тілі людини. Результативність з першого разу.

Імпульсний. Мають невеликі електроди подають слабкий струм. Надають вплив на м'язи, покращують форми. Допомагають в схудненні, піднімають тонус. Використовуються в широкому масштабі.

УВАГА: Шкіра набуває молодість і бархатистість. Відбувається насичення киснем, що досить важливо. Підтягує шкіру на обличчі, сідницях, животі, стегнах.


Акупунктурний. Такі види зазвичай представлені килимками, валиками, роликами або рукавичками з розташованими на них кульками, голками або шпильками. Впливаючи на певні точки, зони, вони стимулюють необхідні процеси в організмі.

За призначенням

Антистрес. Сприяють поліпшити стресовий стан організму. Розслаблюють м'язові тканини. Піднімає настрій. Впливає позитивно на організм. Помічено, що після 2 сеансу настає поліпшення самопочуття.
Антицелюлітний. Чудово справляється з поставленим завданням. Покращує кровообіг і усуває целюліт в будь-яких місцях на тілі. Часто має на ролику шипи, які швидко розганяють жирові відкладення. При використанні знімає біль в області спини і шиї. Конструкція має форму коми. Незвичайна форма росту у використанні. Має доступ до малодоступним місцях. Виправляє фігуру, призводить м'язову тканину в тонус.
Загального призначення. Масажні банки, для простати, для спини, шиї, очей. Не дорога ціна. Масажні щітки. Прості у використанні. Впливають на шкіру в різних доступних місцях. Включають в себе різні види. Підходять для усунення болю: спини, шиї, рук, ніг. Деякі види застосовуються для голови. Допомагають отримати відтік крові.

ВАЖЛИВО: Не допускають крововиливів. Масажери з кульками, при ручному використанні, допомагають швидко зняти напругу в області шиї.

За типом живлення

Електричний від мережі. Сучасні масажери підключаються до мережі. Ультразвукові, здатні з допомогою сигналів прибрати больові відчуття. Використовуються при болях в області шиї, спини. Мають потужність. Знімають запальні процеси.

ВАЖЛИВО: При ураженнях шкіри, використовувати не рекомендується.

На батарейках. Працює за допомогою батарейок. Має різну форму, яка дозволяє виконувати різну функцію. Підтримують здоров'я, покращують кровообіг. Усувають целюліт. Шкіра отримує масивний тиск з допомогою якого відновлюється шкірний покрив.

Механічний. Ручне вплив на шкіру тіла. Має різні форми матеріалу: шорсткі і гладкі. Мають опуклі шипи, оснащені роликами, які вільно пересуваються по тілу за допомогою рук.
Комбінований. Можуть виконувати відразу кілька функцій. Гідромасажу ніг зі спеціально вбудованої ванночкою з водою. Дає вражаючий результат. Масаж ступні, відновлює рухливість суглобів.

За розміром

Мат, матрац, крісло-на все тіло. Прості у використанні. Зручне розташування тіла, дозволяє здійснити масаж тулуба цілком. Положення лежачи і сидячи. Використовуються як в домашніх умовах, так і в салонах. Мають високу ціну, яка залежить від виробника. Мають безпека. Знімають спинну і м'язовий біль. Крісло масажер, ідеально справляється з завданням, одночасно використовують кілька функцій. Доставляє максимум задоволення і приємних відчуттів. Відмінно справляється з болем суглобів, розтягнутості м'язів.

Міні прилади. Прості і зручні при прийнятті масажу. Мають не великі форми. Дають вражаючий ефект розслаблення м'язів. Діють на певні ділянки тіла. Вимагають пересування.

Подушки. Фіксують будь-які дії плечей і шиї. Використовуються у положеннях: сидячи і лежачи. У нових моделях є підігрів. Легкий масаж. Використовується в домашніх умовах і в автомобілях. Це дозволяє відпочивати вдома і в салоні автомобіля за кермом. Високі ціни.

Пояси. Використовуються для спини, шиї, рук, ніг. Допомагають досягти ефективного схуднення. Активують обмін речовин. Простий і зручний. Свобода рук, що дозволяє робити дії. Дають можливість поліпшити стан шкірного покриву. Усувають целюліт. Бувають електричні з вібрацією, ручні зроблені з дерев'яних коліщаток, що катаються в різні сторони.

З держателем. Прилад має зручну ручку для тримання. Виконує будь-які спрямовані дії на проблемні місця шкіри. Усуває целюліт, відновлює здоровий вигляд шкіри на обличчі. Баланс шкірного покриву відновлюється: зникає обвислі ділянки, з'являється помітна підтягнутість шкіри. Запобігає старінню.