Що таке голосовий гід в мультиварці

Прогрес не стоїть на місці, в наше життя постійно приходять все нові й нові винаходи. Це також стосується кухонного приладдя і приладів. Ще недавно на ринку з'явилися такі пристосування як мультиварки, здатні зробити практично будь-яку страву і позмагатися в цьому вмінні з людиною. Вони помітно спростили життя багатьом людям і заощадили багато часу, який раніше доводилося витрачати час на готування.

Розумна техніка все зробить за вас, просто покладіть необхідні продукти та виберіть потрібну вам програму. Багато сперечаються, що їжа виходить не такою смачною, зникає елемент людської імпровізації в приготуванні кулінарних шедеврів. Але все ж, це відмінний пристрій, що значно спрощує життя, ідеально підходить для тих, хто веде активний спосіб життя.

Мультиварки з голосовим гідом

Практично вся сучасна техніка має звуковий супровід в наборі своїх функціональних можливостей. Мультиварки теж не залишилися осторонь. Відносно недавно в них також стали застосовувати таке ноу-хау. Дане доповнення сподобалося покупцям і було оцінено по заслугах. Переваги мультиварки з гідом перед звичайною моделлю:

 • Легка навігація в меню.
 • Швидке освоєння потрібних програм.
 • Підказки до експлуатації.
 • Програма сама допоможе вибрати потрібні параметри у відповідності з рецептом.
 • Відмінний помічник людям зі слабким зором.

В залежності від вибору моделі, фірми, бренду виробника на мультиварки встановлюються аудіосупроводу різного рівня забезпечення її функції. Вони розрізняються по вартості. Чим розумніша машина, тим дорожче буде її собівартість. За рівнем «розумного кухаря» розрізняють кілька видів пристроїв:

 • Класичне голосовий супровід по натисканні кнопок на панелі. Не несе в собі практично ніякої корисної функції, виконує роль співрозмовника.
 • Мультиварки з поліпшеною версією аудіосупроводу. Такі програми підказують подальші дії і вибір програми, оптимальної для приготування певного блюда.
 • Поліпшені сучасні версії, здатні підказувати план дій і вказувати на помилки при експлуатації. Це дуже хороший варіант для літніх людей і тих, у кого поганий зір. Дана модель допоможе безпечно готувати і попередить про готовність страви.

ВАЖЛИВО! При виборі даного пристрою зробіть акцент на його параметрах і програмах роботи. Найчастіше виробники додають багато зайвих функцій, при цьому не задіюючи основних завдань і тим самим навантажуючи електроприлад марними опціями.

Навіщо мультиварці голосовий гід?

Голосовий супровід для електротехніки було введено не випадково, ця функція виконує певні важливі задачі і дуже поширена в наші дні. Зараз немає ні однієї області і розділу людських знань, в якому не зустрічалася б дана опція. Справа в тому, що це значно спрощує процес ознайомлення, навчання, навігації й оберігає від типових помилок в процесі експлуатації. Така система відмінно підійде кожному і стане в нагоді в повсякденному житті, однак особливо корисна ця розробка буде для наступних категорій:

 1. Літні люди. Для комфортної роботи дуже практично використовувати функцію звукові сигнали.
 2. Якщо діти часто залишаються вдома одні, то звуковий помічник підкаже їм, як правильно розігріти або приготувати собі їжу.
 3. Людям зі слабким зором дуже корисна функція голосу. За рахунок чутної промови вони зможуть з легкістю орієнтуватися і виконувати правильне дії.
 4. У випадку з розсіяною пам'яттю теж необхідно встановити в мультиварці розумного помічника. Неправильні дії або забудькуватість легко допоможе виправити електроприлад.

Функція аудіогіда ідеально підходить для людей з поганим зором і розсіяним увагою. Буває так, то люди забувають поставити чашу в корпус приладу або вчасно відключити пристрій від мережі. Завдяки цьому винаходу, система спрацює і попередить людини про порушення правил експлуатації та техніки безпеки. Це створить небезпеку перегрівання і продовжить термін служби техніки.

Якщо ви дбаєте про своїх рідних і хочете зробити їм приємно, то подаруйте мультиварку з вбудованим гідом.

Як користуватися гідом?

Зазвичай правила користування не становлять особливих труднощів і не вимагають спеціальних налаштувань. Часто, ця функція ставиться як заводська і споконвічно присутня в техніці. Вам потрібно просто включити прилад в мережу, і аудіогід сам заробить. Якщо ж цього не сталося, то прочитайте інструкцію, там знайдеться детальний опис роботи. Швидше за все, потрібно буде просто відрегулювати гучність. Всі подальші дії буде підказувати ваш гід, удачі у приготуванні і приємного апетиту!

Підібравши модель з вигідним поєднанням ціни і якості, ви забезпечите собі комфорт і зручність на кухні. Тепер вам не доведеться витрачати свій дорогоцінний час і з'явиться можливість зробити щось корисне або присвятити себе улюбленому заняттю. А функція аудіосупроводу відмінно допоможе вам освоїтися з системою управління і дозволить створювати кулінарні шедеври набагато швидше і легше.

ВАЖЛИВО! Заздалегідь відрегулюйте рівень гучності і розкажіть принцип пристрою, перш ніж подарувати мультиварку. Це допоможе в подальшому правильно експлуатувати прилад.

Також це буде приємним сюрпризом для рідних. Функція розумний помічник їм дуже сподобається і полегшить процес навчання на новому електроприладі. Для людей старшого покоління завжди складно прийняти щось нове і внести у своє життя інновації, тому аудіогід ідеально підійде для звикання до мультиварці. Це зробить процес не тільки легким, але і захоплюючим.