Що означає lo на електронних вагах

Підлогові ваги – сучасний прилад, який є практично в кожному будинку. З його допомогою можна контролювати зміна ваги, підтримуючи тіло в здоровій формі. Щоб правильно користуватися цим електронним пристроєм, необхідно знати основні особливості його роботи і можливі типи виникаючих помилок.

Підлогові ваги показують Lo — що це значить

Якщо електронні підлогові ваги виводять напис Lo (від англ. low — низький), то таке попередження свідчить про низький рівень заряду акумулятора. Щоб це виправити, потрібно замінити елемент живлення.

Дізнатися тип елемента живлення можна в інструкції до приладу або просто вийнявши стару батарейку і підібравши таку ж характеристиками. Зазвичай вона знаходиться знизу приладу і для її отримання досить просто відкрити кришку.

Варто відзначити, що міняти батарейку краще відразу ж після появи попередження написи, т. к. при нестачі енергії ваги стануть показувати недостовірні дані. Після заміни елементу живлення вони знову будуть працювати справно і показувати правильні дані.

Які ще повідомлення можна побачити на дисплеї ваг

Прилад може виводити повідомлення про помилки і збої в роботі. Іноді їх поява носить лише інформаційний характер і не означає поломку або несправність.

На дисплеї електронних ваг іноді з'являється попереджувальне повідомлення про помилку: Err або «8888». Таким повідомленням система повідомляє про випадково виниклої помилку вимірювань. Це не свідчить про несправність приладу. Необхідно зійти з ваг, дочекатися скидів показників і повторити зважування.

Якщо екран перестав відображати дані, це буває пов'язано з переходом сенсорної клавіатури в режим енергозбереження. Щоб відновити активний режим, досить звільнити їх і повторно натиснути на кнопки.

УВАГА! Натискати на сенсорну панель слід пальцями, без використання додаткових предметів.

Якщо прилад відображає неточні дані, проблема найчастіше полягає в установці приладу на нерівну площину або неправильної калібрування. Уточнити правильність налаштування конкретної моделі пристрою можна за допомогою прикладеної виробником інструкції.

Як правильно доглядати за приладом

У догляді за підлоговими вагами важливо акуратно очищати верхню частину корпусу. Не можна застосовувати жорсткі порошки та металеві мочалки, оскільки вони можуть подряпати поверхню. Для очищення приладу досить протерти його зовнішнє покриття вологою ганчіркою з додаванням рідкого миючого засобу.

ВАЖЛИВО! Ваги можна занурювати у воду, тому що вона може потрапити в електронний механізм або акумулятор. У разі проникнення рідини механізм швидко вийде з ладу.

Зберігати електронні ваги потрібно в горизонтальному положенні. Не можна розміщувати на них сторонні речі. При тривалому невикористанні пристрою бажано вийняти з нього батарею, щоб вона не розрядилася.

Яких правил слід дотримуватися при зважуванні

Щоб отримати максимально точні показники, рекомендується проводити вимірювання в однакових умовах. Для цього бажано зважуватися в однаковий час доби без зайвої важкої одягу.

Існують наступні правила використання електронних підлогових ваг:

  • ставати на поверхню чистими стопами без взуття;
  • при зважуванні ноги повинні стояти окремо;
  • періодичність вимірювань може бути індивідуальною – раз в тиждень, щодня або кілька разів в день.

Якщо пристрій передбачає можливість визначення співвідношення м'язової і жирової тканини, то принцип його функціонування полягає в подачі електричних сигналів через шкіру. Тому для цього варіанту важливо, щоб ноги були сухими і не стикалися між собою (якщо їх незручно поставити окремо, можна розмістити між ними аркуш паперу або інший ізолюючий матеріал).

Під час вагітності вимірювати вагу з допомогою такого пристрою небезпечно, однак воно може неправильно розраховувати співвідношення жиру і м'язів. Для звичайної людини такий струм абсолютно нешкідливий, проте є і протипоказання до користування діагностичними вагами.

УВАГА! Користуватися електронними вагами, що визначають індекс жирової маси, забороняється при наявності в організмі кардіостимулятора, т. к. він зіб'ється з ритму або вийде з ладу через електричних імпульсів.

Для того щоб відстежувати зміну маси тіла в динаміці, слід користуватися одним приладом, т. к. різні пристрої можуть показувати значення з невеликою індивідуальною похибкою.

Всі ці рекомендації дозволять правильно користуватися електронними вагами і продовжити термін їх експлуатації. Якщо прилад став працювати несправне і заміна батарейки не допомогла відновити його працездатність, варто звернутися до фахівця або придбати нове пристрій.