Парова швабра або пароочисник що краще

Провести прибирання будинку, при цьому ретельно вичистити всі поверхні, включаючи тканинні, оббивку меблів, штори – це робота не на один день. Буває що звичайних засобів для прибирання недостатньо. Необхідно використовувати спеціальні пристосування, які впливають за допомогою пари і очищають навіть важкодоступні куточки приміщення.

Особливості будови і принцип роботи парової швабри

Одне з необхідних коштів для якісного прибирання – це парова швабра. Вона дозволяє провести ретельну обробку без тих витрат часу і сил, які потрібні у випадку вологого прибирання всієї квартири або будинку звичайним способом. Парова швабра, насамперед, зручна для тих, хто не має надто багато часу для наведення порядку в квартирі. Комфортна ручка дозволяє провести чищення паром досить великій площі за короткий час. До того ж парова швабра не просто вичищає поверхню, але і дезинфікує її.

Гарячий пар під впливом певного тиску подається на поверхню. Під впливом температури мікроби гинуть. При звичайній же прибирання підлогу чистий тільки зовні, а бактерії, на жаль, у будинку так і не знищені. До того ж за допомогою парової швабри прибирати будинок набагато легше, не треба нагинатися, тягати важке відро і докладати зусилля при митті.

Дія цього приладу заснована на принципі роботи пилососа і пароочисника. Тобто функції цих двох приладів об'єднані в одному пристрої. Працює прилад від мережі, в комплекті є безліч насадок. Вони дозволяють очищати різні типи поверхонь і дезінфікувати. Ефективність такого приладу набагато вище, ніж стандартних засобів для прибирання.

Вода заливається у спеціальний резервуар, розташований корпусі. Прилад маневрений і дозволяє очистити підлогу в усіх кімнатах квартири за короткий час. При цьому насадки можна змінювати в залежності від матеріалу підлоги.

ДОВІДКА! За допомогою парової швабри можна мити керамічні поверхні у ванній кімнаті, що дуже зручно при генеральному прибиранні будинку.

Завдяки пару, швабра дозволить вичистити місця, куди важко дістатися при звичайному митті підлоги.

Плюси і мінуси парової швабри

До переваг даного приладу можна віднести:

  • здійснює прибирання без застосування побутової хімії;
  • з його допомогою зручно мити вікна (після від'єднання ручки);
  • виріб може видаляти плями з поверхонь;
  • видаляє плісняву, вапняний наліт;
  • прилад дезінфікує поверхні в квартирі.

Є і недоліки:

  • швабра добре видаляє бруд, якщо попередньо підлогу подметен, інакше, дрібні частинки навіть після очищення все одно залишаться на поверхні;
  • є вироби, які не завжди відрізняються високою надійністю, при покупці необхідно дивитися на якість і виробника;
  • видаляє плями тільки натурального походження, а все, що містить штучні барвники, швабра не очищує.

Особливості пароочисника

Пароочисник — це прилад, що вважається найбезпечнішим для дому. Він нагріває воду, потім перетворює її в парову струмінь і дезінфікує поверхні. Якщо у швабри пар досягає температури 100 градусів, то у пароочисника температура збільшується до 150 градусів. Пароочисник — це прилад, який ідеально підходить для прибирання навіть сильно забруднених приміщень. Його функції, передусім в очищенні поверхонь різної структури і призначення. Він призначений не тільки для прибирання підлоги, але і ефективно справляється з очищенням кахлю, робочих кухонних поверхонь, ідеальний для прибирання ванни.

Пароочисник може бути:

  • підлогової конструкцією;
  • ручний конструкцією.

Вага біля агрегату невелика, що дозволяє безперешкодно переносити його по квартирі. Він володіє лаконічним дизайном, ергономічний і зручний у використанні. Оскільки агрегат проганяє повітря, то дуже зручно за допомогою цього приладу його очищати. Він всмоктує брудний і запилений повітря і віддає очищений. Функціональні можливості приладу дозволяють провести генеральне прибирання за короткий час.

Що краще парова швабра або пароочисник

Пароочисник крім обробки поверхні пором, ще і всмоктує зразок пилососа бруд, а парова швабра тільки подає пар під напором. Тому для більш ретельної обробки поверхонь варто порекомендувати пароочисник. Стандартна парова швабра справляється з миттям підлоги, чищенням килимів. Пароочисник має велику функціональність, так як очищає практично будь-яку водостійку поверхню.

Який прилад вибрати для чищення приміщення? Насамперед залежить від тих завдань, для вирішення яких він купується, а також від виду і площі поверхні для прибирання. Обидва приладу є гідними помічниками в побуті.