Як працює парова швабра

Парова швабра – це прилад, що нагадує по своїй дії і зовнішньому вигляду вертикальний міні-пилосос. Основна відмінність нового парового очисника в тому, що він оснащений пароочищувачем.

Принцип роботи парової швабри

Потужність пари регулюється, для складних ділянок парова очищення включається на повну силу. Мити підлоги за допомогою електричної швабри можна без хімічних засобів.

Дивовижний прилад поєднує в собі:

 1. Здатність видаляти з поверхонь пил і дрібне сміття.
 2. Легкість в управлінні.
 3. Функцію паровий очищення.

Довідка! Пристрій обладнаний баком невеликого розміру, в який заливається вода. Резервуар середньої величини вміщує 350 гр. рідини. Для швабри не потрібно купувати очищену, підходить та, що тече з кухонного крана. Вода при нагріванні перетворюється в пару, яка подається в насадку.

В залежності від моделі універсальна швабра важить від 2 до 3 кг. Експлуатація приладу з такою вагою не викликає труднощів навіть при паровій обробці кахельних стін у ванній кімнаті.

Зручність керування приладом забезпечується за рахунок особливої конструкції окремих вузлів:

 1. Обертається на 360 градусів підстава, має трикутну форму. Завдяки чому забезпечується можливість прибирання в самих важкодоступних кутах квартири.
 2. Більшість моделей має регульовану по висоті ручку.
 3. У комплектацію входить кілька насадок, призначених для очищення різних по фактурі поверхонь.

Увага! Функціональні особливості електричної швабри дозволяють відмивати сильно забруднені поверхні та проводити дезінфекцію.

Невеликий по габаритах прилад не розрахований на прибирання великого сміття. Для якісного прибирання, перед обробкою поверхонь паровим очисником, потрібно промести або пропилососити підлогу.

Які функції виконує парова швабра

Функції агрегату не обмежуються миттям підлог, має широкий спектр застосування. Потрібно відзначити, як працює і що такий шваброю можна::

 1. Відмивати будь-які кути квартири завдяки невеликій вазі і конструктивним особливостям.
 2. Мити кахельні стіни у ванній і на кухні.
 3. Дезінфікувати мікрохвильові печі.
 4. Мити салон машини.
 5. Чистити пластикові вікна.
 6. Пилососити штори (включається мінімальна потужність пара).
 7. Чистити килими і м'які меблі.
 8. Мити будь-які пластикові поверхні.

Дезінфекція поверхонь відбувається за рахунок нагрівання пари до 100 градусів.

Важливо! Кожне пристрій забезпечений заводським керівництвом по експлуатації. Паровий очищувач регулюється, для кожної поверхні рекомендується свій режим.

Переваги в порівнянні з аналогічними приладами

Порівняно з пилососом сучасний очищувач для підлоги:

 1. Набагато легше, невелика вага приладу робить його придатним для чищення вертикальних поверхонь.
 2. Оснащена плаваючою головкою і здатна проникати в самі важкодоступні куточки будинку.
 3. Маневрена і зручна в управлінні.

При прибиранні таким пристроєм не застосовуються хімічні засоби, тому паровий прилад може застосовуватися для прибирання дитячих кімнат.

Невеликі габарити дозволяють помістити агрегат в приміщенні з будь-площею. Більшість моделей, що надходять на російський ринок, виконані з урахуванням сучасних тенденцій дизайну домашніх приладів.

Электрошвабра споживає не багато електрики. Їй достатньо 5 кВт / год.

Марки різних виробників відрізняються один про одного:

 • потужністю;
 • ціною;
 • міцність;
 • якістю прибирання;
 • дизайном;
 • об'ємом резервуару.

Вибираючи потрібну модель потрібно звернути увагу на вагу приладу і його функціональні можливості. У деяких модифікаціях з-за великої кількості додаткових функцій, швабра стала важче. Такі вироби не підходять для тендітних дівчат. Якщо пристрій буде використовуватися найчастіше для очищення салону машини, варто звернути увагу на універсальні моделі, відокремлювані від ручки. Така швабра створена для прекрасної половини нашої планети, в якості помічниці по будинку. Подарувавши своїй половині такий подарунок, ви безсумнівно попадете! Можна подарувати на день народження або 8 Березня і, повірте, ваша дама серця це оцінить. Адже таке пристосування допоможе навести порядок дуже швидко і ретельно, без особливих зусиль не тільки в будинку, але і в салоні вашого автомобіля.