Як зробити свисток для чайника своїми руками

У цій статті ви дізнаєтеся про цікавий і чомусь забувається аксесуар для чайників: свисток, для чого він потрібен, як його використовувати і як його можна зробити в домашніх умовах. Свисток необхідний для того, щоб знати коли закипіла вода. Кожен чоловік повинен оцінити функції свистка, який дозволяє всім людям, які використовують електричні чайники, дізнатися про те, коли закипає вода. Але буває так, що на новому чайнику свистка немає, або він поламаний.

Свисток для чайника своїми руками

Є безліч способів зробити свисток для чайників в домашніх умовах. Для цього достатньо трохи вільного часу, матеріали і, звичайно, бажання. Давайте розберемо найбільш цікаві способи.

Металевий свисток

Формою він буде нагадувати короткий циліндр. Верхня частина може приймати різний дизайн. В першу чергу слід взяти метал без ознак корозії. Після цього можна приступати до наступних дій:

  1. Вирізати два кола і прямокутник для циліндра;
  2. З'єднати ці частини в ціле.

Пробковий

Також можна зробити відмінний свисток для чайника своїми руками, використовуючи всього лише звичайні пробки, якими ви щодня закриваєте пляшки від лимонаду або води. Для цього потрібно виконати кілька простих дій:

  1. Взяти дві пробки і з'єднати їх в одне ціле;
  2. Прорізати отвір діаметром 3 мм

Будьте уважні, коли користуєтеся цим методом, потрібно виготовити великий циліндр з металу, який знаходиться між пробками.

З іграшкового свистка

Варіант з дитячої свистульки підійде для чайників з тонкими носиками. Вона розташовується на ньому, покриваючи всю поверхню. А якщо чайник має широкий ніс, то йому краще підійде металевий стакан, в якому потрібно буде просвердлити отвір за допомогою звичайного свердла.

В першу чергу необхідно звернути увагу на метал. Свисток з якісного металу буде служити вам дуже тривалий час і великою ефективністю.

Ні в якому разі не використовуйте для свистка матеріал з алюмінію і пластмаси! Ці матеріали стійкі до високих температур.

Як полагодити свисток, якщо він зламався

Якщо ви купили неякісний прилад, то його можна полагодити, виконавши наступні дії:

  • Вам необхідно взяти оболонку, в якій знаходиться свисток, і з допомогою викрутки дістати його.
  • Наступним кроком потрібно зняти пружину і підготувати поверхню для подальшої роботи. Щоб підготувати поверхню необхідно очистити її.
  • Коли ви перейдете до споєння вам потрібна буде паяльна кислота. Після того як поверхня буде готова, можна приступати до споювання, а потім очистити деталі від прилиплого до них бруду.
  • Останнім етапом у цьому процесі, є нейтралізація. Використовувати вам необхідно луг. Крім лугу можна використовувати спирт, але запам'ятайте, що цю процедуру необхідно проводити на відкритому повітрі. Робити це потрібно акуратно, щоб не нашкодити своєму здоров'ю.Щоб нейтралізувати саморобку, помістіть його в стакан і залийте спирту в нього приблизно 10 або 25%.

Дотримуючись цих правил, ви з легкістю зможете полагодити свисток або зробити новий!