Що зробити зі старого чайника

З часом у наших квартирах, а особливо на дачах скупчується маса речей, які шкода викидати. Але їм завжди можна знайти нове застосування. Візьмемо простий старий чайник і подивимося, що з нього можна зробити.

Чайник на дачі

Тут старий радянський чайник знаходить різноманітне застосування. Народні умільці створюють воістину шедеври.

Декорування ділянки

Зробіть із чайника годівницю або шпаківня. Відкрийте кришку, візьміть стару тарілку, бажано, не бьющуюся. Зміцніть чайник на тарілці носиком вниз. Насипте всередину зерно, воно буде висипатися на тарілку через носик.

Таким же способом можна зробити шпаківню, закріпивши посуд на дереві.

Закрийте непривабливі куточки ділянки. Для цього наведіть прилад в порядок. Пофарбуйте в яскравий колір, намалюйте на ньому милу мордочку або квітковий візерунок. Якщо ви володієте технікою декупажу, гравіюванням, карбуванням, точкової розписом і інший, можете застосувати ці способи.

З чайника вийде чудовий арт-об'єкт, який можна прикрасити намистом, паєтками, декоративними лампочками. Його неважко вписати в ландшафтний дизайн.

Водні об'єкти

Прямим призначенням чайника є вміст в ньому води. Це його властивість можна використовувати в оформленні.

  1. Створіть фонтан або умивальник, приєднавши шланг, оцинковану трубу до выпиленному отвору. Вода буде виливатися з носика. Варто підставити тільки ємність і красиво задекорувати.
  2. Якщо чайників кілька чи є ще лійки можна зробити цілий каскад, спорудивши яку-небудь драбинку і підвівши воду до верхнього чайнику.

Цікаво! Найдавніший чайник, знайдений археологами в Азії, відноситься до 1513 року.

Чайник в будинку

Вази і кашпо

Створення ваз дозволяє застосувати декор з чайника не тільки на дачі, але і в квартирі. Заповніть його субстратом для квітів, підвісьте або поставте на піддон, красиво прикрасивши композицію. Посадіть рослини. Найменші з успіхом будуть рости з носика.

Важливо! Необхідно продумати систему поливу і дренажу, щоб не створювати зайвої вологи або посухи рослин.

Чайник-світильник

Чудово прилад для чаювання підходить для створення затишку в домі.

  1. Люстра. Використовуйте старий чайник у вигляді плафона, вирізавши дно. Підвісьте на старій товстої ланцюжку.

  2. Настільна лампа. І тут допоможе чайничок. Зробіть гарну ніжку, використавши його у вигляді підстави.
  3. Нічник. Притененный світло створять невеликі прорізи в боках і кришці чайника, а також вставлений всередину лампочка. Отримати дірочки можна просвердливши їх.

Прикраса інтер'єру

Зробіть дизайнерський хід. Очистити чайник від бруду та іржі, загрунтуйте поверхню. Потім знайдіть старі деталі від механізмів, невеликі фігурки, пластикові пляшки, залізні банки. Спробуйте попрацювати в техніці асамбляж, що означає в перекладі з французької, об'ємний колаж. Виріжте з банок і пляшок необхідні деталі, наприклад, пелюстки квітів, приклейте їх та інші знайдені предмети у вигляді композиції універсальним клеєм. Дайте висохнути.

Пофарбуйте отриманий шедевр фарбою з балончика і поставте на саме видне місце в квартирі.

Скляний чайник

Якщо чайник з прозорого скла, з нього можна зробити тераріум для квітів. Квіти підбирають невеликі, як правило, сукуленти, у яких горизонтальна коренева система. На дно кладуть дренаж і невеликий шар грунту, висаджують рослини і засипають декоративної мульчею: тріскою, гравієм, камінням для акваріума.

Щоб зі старої речі зробити нову, потрібно проявити трохи творчості, і вона буде вам служити ще довгі роки.