Як обдурити ваги і важити менше

Часто бувають ситуації, що людині просто необхідно важити менше, ніж він важить насправді. Не завжди вдається впоратися із зайвою вагою за короткий період, а це потрібно для досягнення певної мети.

Коли потрібно важити менше

Ось деякі ситуації, коли хочеться обдурити ваги, і показати занижений результат:

  1. Спортивні заходи. Перед важливими змаганнями учасники проходять контрольне зважування. У цей час важливо, щоб вага не перевищувала допустиму кількість кілограм. Адже навіть пів кілограма зайвої ваги можуть стати справжньою перешкодою для участі в спортивному заході.
  2. Відвідування лікаря. Проходячи лікування у гінеколога або терапевта, важливо виконувати рекомендації фахівців. Але, не завжди виходить це робити в повному обсязі. Для того, щоб на прийомі показати найкращі результати, хочеться максимально зменшити свою вагу.

Увага! Ведення в оману лікаря з приводу заниженого ваги, насамперед може негативно відбитися на здоров'я самого пацієнта.

Як потрібно вставати на ваги, щоб вони показували менше

Для того, щоб знизити свій реальний вагу треба вставати на ваги трохи інакше. Якщо вам потрібно зважитися перед початком змагання, можна спробувати потренуватися з вагами до початку зважування. Можна встати на ваги і переміщатися по них від центру до краю, спробуйте встати на носочки. В цей час стежте за показаннями маси тіла. Спробуйте зробити упор на одну ногу, в деяких випадках це допомагає скинути до кілограма. Можна встати на ваги однією ногою, щоб центр ваги доводився на іншу ногу. Але цей спосіб можливий у випадку, якщо вас не бачать оточуючі. Багато сучасні електронні ваги показують не тільки вагу людини, але і відсоток наявного жиру. На таких новітніх пристроях нікого обдурити не вийде.
Які ще є способи обдурити ваги

Перед зважуванням можна провести кілька дієвих маніпуляцій, після яких ви реально скинете вагу. Якщо вам на наступний день треба вставати на ваги, то до вечора можна сходити в лазню, і добре попаритися. Ви відразу позбудетеся від великої кількості підшкірного жиру. Після парилки бажано не їсти важку, солону і жирну їжу. Можна прийняти сечогінний або проносний засіб. Безпосередньо перед зважуванням треба постаратися сходити в туалет або зробити клізму. Одягати на себе потрібно мінімум одягу. Перед тим, як зважитися, обов'язково знімайте взуття. Так само хороші результати принесе голодування або дотримання дієти протягом декількох днів перед контрольним зважуванням.

Важливо! Знизити свою вагу можна на механічних вагах, електронні аналоги обдурити майже неможливо.

Чи варто вдаватися до таких хитрощів

Від того, як ви встаєте на ваги, і занижуєте вага навмисне, маса тіла залишається незмінною. Тут перш за все ви обманюєте самі себе. Звичайно, досягти мети, пройти на змагання або не отримати догану від лікаря, гарна справа. Але, ось до яких наслідків це може призвести, мало хто замислюється.

Не варто вдаватися до таких хитрощів для досягнення певної мети. Якщо вам потрібно скинути вагу, то намагайтеся його дійсно знизити. У наш час для цього існує достатньо різних способів. Це і регулярні фізичні навантаження, і спеціальні дієти. Можна звернутися до фахівця, який розробить для вас індивідуальну програму зниження ваги. У будь-якому випадку досягти потрібних результатів. Головне серйозно поставитися до свого здоров'я, тоді вам не доведеться обманювати оточуючих і самого себе.