Що таке особисті електронні ваги

Для тих, хто стежить за своїм здоров'ям і відноситься до дієти більш серйозно, вважаючи за краще розглядати харчування, як структуру, що дозволяє вплинути на розвиток м'язової маси, кількість жиру, ваги з аналізатором жиру річ просто необхідна. Такі особисті ваги дозволяють не тільки дізнатися свою вагу, включаючи грами, але і проаналізувати склад тіла.

Ідеально пристосування буде для тих, хто стежить і вважає за найменшою зміною цих параметрів при активних заняттях спортом. Ваги покажуть калорії, дату, температуру в кімнаті, показники жиру і маси тіла з точністю до 50 грам. Такий прилад дозволить правильно почати дієту, вправи і одержати більш ефективний результат від роботи над своїм тілом.

Рейтинг електронні ваги з розрахунком жиру.

Одну з перших позицій, займає пристрій з розрахунком жиру марки Tanita. Цей прилад дозволяє визначити якісний склад тіла. Має зручне підсвічування, стильний дизайн і може використовуватися людиною, з вагою до 200 кг. Зручна функція запам'ятовування даних, що дозволяє відстежити картину зміни процентного співвідношення жиру, маси тіла в певний відрізок часу. Прилад зручний для тих, хто дотримується суворої дієти і займається спортом. А також цей прилад має функцію аналізатора рідини в організмі, допомагаючи попередити обезводнення, яке є однією з перших характеристик, що сприяють ожирінню.

Ще одним гідним виробником можна назвати Soehnle, компанію, яка займається розробкою і виробництвом підлогових ваг з аналізатором. Одна з моделей носить назву Soehnle 63760 Body Balance Comfort Select і передбачає розрахунок показників ваги, м'язової маси, жиру, калорій і показника води.

Це пристрій може запам'ятати параметри восьми осіб, володіє потужною батареєю, яка може працювати більше десятиліття, за умови щоденного використання. Особливу зручність цього виробу – це наявність спеціального невеликого екрану, який виноситься окремо від ваг.

На ньому можна переглянути всі ці показники, а також можливо дізнатися температуру і час. Пристосування отримало багато захоплених відгуків від тих, хто займається професійно спортом, дотримується особливий режим харчування і стежить за навантаженнями і витратою калорій. Прилад не тільки показує параметри, але і аналізує їх.

Але також варто відзначити модель Xiaomi Mi Smart Scale, яка стала одним з лідерів серед ваг в недорогому ціновому сегменті. У неї є ряд великих плюсів:

  • стильний дизайн;
  • простота використання;
  • спеціальний додаток (Mi fit), що дозволяє аналізувати дані, різні варіанти подання даних;
  • вага показується з похибкою в 150 грамів;

Такі ваги зовні мають міцне скло, зі зворотного боку міцний не ковзний пластик. Максимальна вага людини, здатного робити заміри, не повинен перевищувати 150 кг. Робота система від батарейок, які по мірі використання потребують заміни. Ця легка і безпечна модель стала популярна завдяки простоті роботи, компактності розмірів і невеликій вазі.

Її без праці можна розмістити у ванній кімнаті або заховати в спальні. Модель Omron BF 508 сподобається всім тим, хто віддає перевагу докладний аналіз ваги, жиру, м'язової маси тіла, а також функцію індексу маси тіла. Така модель докладно ознайомить із усіма цими характеристиками, а також дасть інформацію по вісцерального жиру у людини. Цей особливий тип жиру необхідно знати, так як він при великому процентному вмісті говорить про загрозу здоров'ю.

Вісцеральний жир оточує людські органи. Ваги зручні для тих, хто аналізує правильно дотримується дієти, і є відчутний результат втрати ваги при фізичних навантаженнях. Використовувати такі ваги може людина з максимальною вагою в 150 кг І також виріб аналізує, наскільки ефективно йде жирова тканина, підраховуючи зміна маси тіла з дванадцяти рівнів.

Як працюють електронні ваги з розрахунком жиру.

Принцип роботи цього приладу в низькочастотному імпульсі, який проходить через електроди, що знаходяться на платформі ваг-аналізаторів. Як тільки встає на ваги, сигнал проходить через ступні по тілу. Сигнал абсолютно безпечний і нешкідливий.

Він дозволяє виявити параметри води, жиру, проаналізувати індекс маси тіла за допомогою вбудованого мікрокалькулятора. У деяких моделях потрібно ввести дані про зріст і вагу, це допомагає зробити розрахунок персональних даних і вивести параметри, які необхідні для визначення якості тренувань і системи харчування. Якість роботи і точність вимірювання ваг залежить від:

• від положення електродів;
• формули, яка вбудована в мікрокалькулятор;
• правильності показника при зважуванні.

На що потрібно звернути увагу при виборі ваг з розрахунком жиру.

При покупці пристрою з підрахунком жиру, м'язової маси, необхідно дивитися на якість виробу. Відомі марки зазвичай включають у свої вироби усілякі нововведення, що дозволяє спростити роботу і при цьому стати більш зручними для більшості користувачів. Дуже популярні моделі ваг з розширеною функцією пам'яті.

Варто їх придбати, якщо збираєтеся аналізувати вага для кількох членів сім'ї. Але також варто купувати моделі з додатковими опціями, що дозволяють провести аналіз різних параметрів – жир, кісткова маса, м'язи, вода, необхідні калорії. Все це допомагає краще проводити заняття спортом і дієти.

Переваги і недоліки

Великою перевагою є сучасний дизайн та система навігації. Також зручно використовувати пристрій з потужною батареєю, яку не потрібно міняти кожен місяць. Чим легше і менше пристрій за розміром, тим зручніше його переміщати по дому. Купувати моделі краще з максимальною похибкою до 50 грам.

До недоліків деяких моделей можна віднести:

  • висока ціна (в моделях з великими функціональними можливостями);
  • якщо модель має маленьку пам'ять, то це не завжди зручно (особливо для використання декількома людьми);
  • не всі моделі мають підсвічування, хоча вона дуже зручна;
  • у більшості пристроїв інструкція англійською мовою, що викликає складності у тих, хто його не знає.

Висновок

Вибираючи модель ваг з розрахунком жиру, не варто купувати занадто дешеві вироби. Вони швидко зламається, і не будуть радувати довгої і безперебійною роботою. Набагато вигідніше один раз купити модель за середньою ціною і використовувати її так часто, як ви цього захочете. Якісні ваги – це допомогу всій родині підтримувати вага, відслідковувати динаміку фізичних навантажень.