Цікаві ваги

В процесі схуднення не можна обійтися без регулярної перевірки маси тіла. А в цьому допоможуть підлогові ваги. На поточний момент ринок представлений широкою різноманітністю моделей, які обладнані рядом додаткових функцій: наявність таймера, метеоопции, відображення маси не в кілограмах, а в тварин і т. д.

І ми вирішили розповісти вам про подібних моделях більш докладно у матеріалі нижче.

Оригінальні ваги з годинником і таймером: подвійна користь

Навіщо потрібні ваги з годинником і таймером? Представлені моделі ваг здатні одночасно визначати відразу декілька показників. До таких належать:

  • Маса тіла;
  • Кількість жиру;
  • М'язова маса;
  • Кількість вологи в організмі;
  • Кількість витрачених калорій і т. д.

У пам'яті представлених приладів можуть зберігатися показники для кількох людей. Вся інформація відображається на зручному дисплеї. Крім того, такі моделі мають годинник і таймер.

За допомогою перших можна відстежувати час в процесі тренування. А ось установка таймера допоможе не пропустити момент чергового зважування, і худнути за допомогою занять спортом у відповідності з усіма правилами.

Крім сказаного, існують і кухонні ваги, обладнані годинами і таймером. Це відмінний варіант, що дозволяє стежити за часом приготування їжі, а також встановити таймер, з метою не забути вчасно вийняти пиріг з духовки або зняти з плити ароматний борщ. Вони розташовуються на стіні, і виконують роль звичайних годин.

А для зважування продуктів такі моделі мають невеликий табло, і при необхідності відміряти вага компонентів для приготування кулінарного шедевра потрібно лише зняти їх зі стіни і використовувати в якості звичайних ваг.

Ваги з метеофункцией: чим цікаві, кому можуть знадобитися

Що роблять ваги з метеофункцией? Така модель є новинкою. Крім стандартних функцій щодо визначення ваги, вона має і опцією — визначення погоди, атмосферного тиску, вологості і подібних показників. Це вельми оригінальний варіант, який підійде споживачам, які страждають від різноманітних захворювань: артрит, проблеми з суглобами, ПЕКЛО і т. д.

Ваги попередять про прийдешню зміну погоди, і користувач буде готовий до можливих ускладнень, і зможе підготувати необхідні ліки.

Також представлені прилади стануть справжньою знахідкою і для звичайних споживачів. Адже вони підкажуть, коли очікується дощ чи інші опади, зважаючи чого ви зможете взяти з собою парасольку чи утеплитися у відповідності з погодними змінами.

Ваги, які показують вагу у тварин, а не в масі

А такі прилади є досить оригінальними, і стануть відмінним подарунком з будь-якого приводу для людини, що володіє почуттям гумору. Ці ваги замість стандартного циферблата мають оригінальну шкалу, на якій зображені різні тварини. І, вставши на платформу, людина зможе з'ясувати, важить він як добре відгодований ведмідь, чи як маленька білочка!