Що таке ваги-циліндр складні кухонні

Наше життя стрімко мчить вперед, у неї постійно вриваються все нові і нові гаджети. Але одне залишається незмінно — ми всі хочемо смачно поїсти. А як відомо, смачна страва неможливо приготувати без точного дотримання рецептури. Саме тому на кухнях господинь все частіше з'являються «розумні» помічники. Сьогодні різні виробники пропонують досить широкий асортимент подібних товарів.

Всі вони чимось так відрізняються один від одного. Іноді оригінальним дизайном, деякі малими розмірами, часом додатковим функціоналом. Найгірше, коли відрізняються тільки ціною, так і в більшу сторону. Але в будь-якому випадку кінцева мета надати допомогу господиням на кухні.

Що таке кухонні ваги-циліндр складні і як виглядають

Серед безлічі кухонних пристосувань для точного вимірювання продуктів, слід звернути увагу на ваги — циліндр. І чим же таким виділяються, що на них варто загострити увагу? Як вже випливає з назви, основна їх відмінність — це зовнішній вигляд. Дійсно — вид вельми футуристичний. Корпус виконаний у формі циліндра, що дозволяє економити місце на кухні, якого зазвичай не вистачає.

Кинувши один лише погляд на них — відразу створюється враження чогось космічного і позаземного. А якщо ще врахувати той факт, що є можливість розкладатися, коли їх приводять у робоче положення, то задоволення від використання починає невблаганно повзти вгору. Мати на кухні такого красивого і розумного помічника — мрія будь-якої жінки.

Чим вони відрізняються від звичайних ваг

Не тільки своїм незвичайним зовнішнім виглядом відрізняються ці моделі від всіх своїх побратимів. У них є вбудований таймер і годинник. А це перетворює їх з простого, хоча і точного пристрої для зважування в оригінальний прилад, який дає можливість контролювати час приготування їжі.

З допомогою цілої системи спеціальних датчиків ваги дозволяють домогтися феноменальною точності у вимірах. Якщо і будуть прибріхувати, то не більше одного грама. Крім усього «розумний» помічник може зважити продукти, не враховуючи при цьому вага тари, в якій вони знаходяться.

ДОВІДКА! На корпусі розташований дисплей, який крім якісного зображення інформує про кількість заряду батареї, відображає вагу і точний час.

Вже багато господині, по достоїнству оцінили ці моделі. І справа навіть не в їх разючою точності, урбаністичний і сучасний дизайн чудово вписується в будь-яку обстановку сучасної кухні.

Прилад без зусиль складається і точно так само розкладаються. Ця легкість досягається використанням спеціальної системи магнітів.

І не варто турбуватися, якщо випадково забули вимкнути. Батарейки не сядуть, так як вбудований таймер своєчасно відключити апарат.

Що йде в комплекті

Комплектація досить повна, хоча і не відрізняється різноманіттям. У коробочку з товаром входить наступне:

 • Сам пристрій, який знаходиться в неробочому, складеному вигляді;
 • Є підставка із скла;
 • І природно докладна інструкція користувача російською мовою.

Переваги

Настала пора розібратися в тому, що ж відрізняє цей апарат від інших і дає їм незаперечні переваги.

 1. Особливу точність дають встановлені тензометричні датчики.
 2. Вбудовані магніти дозволяють легко складатися
 3. Їх легко розібрати
 4. Надійність і точність вимірювань
 5. Є вбудований в корпус LED монітор
 6. Є індикація перевищення навантаження
 7. Присутній індикатор заряду батареї
 8. Мають можливість автоматично відключатися;
 9. Мають підвищену точність зважування, з похибкою не більше грама
 10. Можуть показувати вага не враховуючи вагу тари
 11. Показують поточний час
 12. Є таймер зі звуковим сповіщенням.

Модель дуже компактна, в готовому до роботи вигляді габарити складають 26 на 26 та на 2,1 сантиметр

Розмір у робочому стані: 26 х 26 х 2,1 див.

ВАЖЛИВО! Максимальний вантаж, на який вони розраховані три кілограми.

Таймер може відрахувати сто хвилин.

Шкала вимірювань має крок в один грам або ж унцію.

Як можна вже уявити з усього сказаного, даний тип приладів при всій своїй функціональності, оригінальності дизайну і компактності повинні коштувати чимало. Але і тут нас чекає приємний сюрприз. Ціна приладу, навіть при найгіршому розкладі не перевищує 1500 рублів.