Прості обереги для будинку своїми руками

Будинок – це, безсумнівно, місце заспокоєння і свободи, свого роду, фортеця для кожної людини. Але деколи, навіть у такому прекрасному місці можуть траплятися нещастя і невдачі. І, напевно, кожній людині хочеться, щоб його фортеця залишалася міцної, а спокій – недоторканим. І тут на допомогу приходять невеликі обереги, які можна зробити самостійно, в домашніх умовах з підручних матеріалів. Вони допоможуть захистити будинок від злодіїв і зурочень, зміцнити здоров'я і любов, позбавити від сварок і нервозності. Все, що необхідно знати про створення оберегів в домашніх умовах, можна знайти в цій статті.

Обереги з трав

Звичайний, здавалося б, пучок трав є досить сильним оберегом. Але важливо пам'ятати, що кожна трава володіє своїм ефектом і неправильне використання цього оберегу може не дати бажаного результату. Невеликий список трав для оберегу і їх ефекти:

 • Алое використовується для зміцнення здоров'я мешканців;
 • Спатіфіллум приносить щастя прекрасній статі;
 • Антуріум – спатіфіллум для чоловічої статі;
 • Гібіскус незамінний при створенні пристрасної любові;
 • Папороть приносить мудрість і пізнання в будинок;
 • Арніка буде гарним захистом від скандалів;
 • Мати-й-мачуха – найкращий оберіг для молодої матері і її дитини;
 • Волошка – захист від псування і лякливо засіб від нечистого духа;
 • Гвоздика вбереже від недоброзичливців і заздрісників;
 • Лаванда позбавить від кошмарів, безсоння і прибере пристріт;
 • Базилік відганяє чортів і відлякує демонів.
 • М'ята – засіб від демонів, лякливо злодіїв та ошуканців;
 • Полин врятує від псування, нечистих сил і енергетичних вампірів;
 • Лавровий лист знищує весь негатив в будинку (треба розташувати його в блюдечках по кутах кімнат і весь негатив в кімнаті пропаде)

Найкраще позбутися від рослин, які в природі є паразитами, адже вони будуть висмоктувати енергію із мешканців, а плющі будуть приносити невдачі всім особам чоловічої статі.

Мішечок з травами. Також дуже сильним оберегів є невеликий мішечок з травами. Для його створення необхідно зшити мішечок з червоної або чорної тканини (варто вибирати з натуральних матеріалів для кращої роботи оберега). Мішечок необхідно наповнити ромашкою, лавандою, полином, кропом або сумішшю цих трав. Оберіг повинен висіти поруч із ліжком або перебувати на тумбочці.

Оберіг з лука, часнику і перцю

У всі часи запах часнику вважався відлякуючим нечистий дух. Наприклад, у Древньому Римі на новонародженого одягали часникове намисто. Вважалося, що це захищає від темних чар. У давньогрецькій ж міфології це рослина Гермес дає Одіссеєві, щоб збільшити ефективність його боротьби з чарівниками і чаклунами. Для надійного захисту досить просто розвісити часник у всіх входів у будинок, але найкраще самостійно зібрати оберіг з часнику, цибулі і перцю. Для цього необхідно пов'язати один з одним мотузкою жовтого кольору невелику кількість стручків червоного гіркуватого перцю, кілька головок цибулі і п'ять або шість цибулин часнику. Порядок зв'язування не має значення. Повісити такий захист необхідно в кут на стіну. Але ні в якому разі не можна вживати в їжу овочі, які ввібрали в себе негативну енергетику. Після закінчення року оберіг спалюють на вогнищі.

Картини-обереги

Ікони. Ні для кого не секрет, що християнська ікона є відмінним оберегом від темних сил, і не даремно вони стоять у багатьох будинках. Але важливо не просто поставити ікону будинку, а розуміти, що саме віра в святих та Панове дає силу ікон. Зазвичай для них виділено спеціальне місце у будинку, яке називають «Червоним кутом».

Вишивка хрестом. Візерунок, вишитий хрестиком, теж може приносити щастя в любові, зміцнювати здоров'я або відганяти нечисту силу. Але для цього необхідно знати, який візерунок для чого необхідний, інакше результат, принесений вишивкою, може не порадувати, а навпаки розчарувати. Ось деякі схеми для вишивки, якими можна скористатися:

Картини-обереги. Такий варіант використовується для очищення енергетики місця, в якому часто збираються домочадці, а це дуже важливе заняття, адже всі сварки і нервозність з'являються якраз від поганої енергетики. Робити картини-обереги обов'язково з натуральних матеріалів, тому що вони володіють сильним ефектом і тільки по церковних свят. Тому кращим рішенням буде підготувати всі необхідні матеріали і під час свята зібрати картину. Вона може бути зроблена з трав, квітів, камінців, круп, фігурок з дерева, зелених, жовтих і червоних ниток.

Обереги над дверима як зробити

Амулет з яєчної шкаралупи. Такий захист дуже просто виготовити, але цього вона не втрачає свою ефективність. Для амулета знадобиться шкаралупа від пасхального яйця. Її необхідно подрібнити і загорнути в шматочок тканини, зав'язаний зверху вузьким шнурком. Через рік талісман перестає працювати, шкаралупу необхідно закопати, а тканину випрати і використовувати з наступного шкаралупою.

Талісмани-підкови. Такий оберіг можна легко зшити самостійно. В якості наповнювача краще всього використовувати крупу, пшеницю або сіль. Декор виконуйте за власним настроєм і бажанням. Інтуїція обов'язково підкаже, що ще має бути у вашому талісман.

Як правильно розташувати зроблений оберіг?

Дуже важливим правилом при розташуванні амулета є відсутність можливості побачити його при вході в будинок. В іншому випадку погляд недоброзичливця залишить захист, що дозволить пакостити нечистій силі. Але не варто забувати, що деякі талісмани взагалі не повинні бути видні і дуже важливо дотримувати це правило. Зазвичай це амулети, що захищають від псування або пристріту.

Також важливо, щоб у кожного входу в будинок був захисний талісман. Так нечистій силі буде складніше потрапити в житло. Вишивкою хрестом можна прикрасити постільна білизна або повісити на стіну, що принесе корисні ефекти в залежності від обраного візерунка. Деякі талісмани потрібно розташовувати поруч з ліжком для кращого ефекту.