Види розеток з електронним таймером. Яку вибрати?

Автоматизація включення і вимикання електрики — корисна річ як для дому, так і для офісу. Завдяки такому пристрою ви з легкістю зможете контролювати витрату електроенергії і позбавите себе від рутинної роботи. З допомогою розетки з таймером можна контролювати полив рослин або роботу освітлення. Такі розетки регулюють опалення і роботу побутових приладів.

З механічним таймером

До механічних типами відносять розетки з простим таймером. Вони включаються за допомогою спеціального барабана. Такі пристрої працюють до 24 годин. Механіка дає набагато менше можливостей, проте якість роботи нічим не відрізняється. Крім того, ціна за такі моделі буде значно нижче, ніж за електронні варіанти.

Режим роботи розеток з механічним таймером циклічний. Приміром, вона буде працювати за схемою «15 хвилин через 15 хвилин». Параметри такої моделі не виставляються, вони вже задані виробником, тому при покупці механічної моделі слід детально вивчати її характеристики, щоб вибрати потрібну.

В механічній моделі є спеціальний барабан з розміткою. З його допомогою запускається весь процес роботи приладу. Щоб настроїти пристрій, потрібно виставити на барабані бажаний інтервал і спостерігати за роботою.

Розетка з електронним таймером

Розетки з електронним таймером, дають можливість налаштовувати всю автоматику в будинку. Найбільш поширені моделі можна запрограмувати на весь тиждень, і вони будуть працювати в автономному режимі.

Важливо! Сьогодні в магазині також можна знайти моделі з можливістю програмування на місяць. За рахунок електронного таймера розетка протягом місяця працює за певним алгоритмом.

На складних електронних таймерах є спеціальний світлодіодний екран, який спрощує процес налаштування. У стандартному пристрої на дисплеї є наступні клавіші: вгору, вниз, видалення, активація, скидання всіх налаштувань. З їх допомогою власник має можливість вибрати потрібний режим.

Щоб налаштувати прилад, потрібно послідовно з допомогою клавіш вибрати режим роботи і натиснути кнопку активації. Якщо ви вже мали справу з налаштуванням смартфона, тоді впоратися з електронним таймером не складе праці.

ТОП-7 кращих моделей розеток з таймером

До самим перевіреним і якісним моделям розеток з таймером відносять:

Theben Timer 26

Проста модель німецького виробника Theben. Головна особливість її в тому, що вона славиться своєю надійністю і довговічністю. Перемикання режимів супроводжується особливим клацанням. При роботі абсолютно не видає звуків, тому послужить відмінним варіантом для дому.

Максимально допустиме навантаження на пристрій − 16А. Модель не має дисплея та підсвічування. Компанія добре зарекомендувала себе на ринку. Вона виробляє тільки якісні, високоміцні моделі. Одним вагомим недоліком служить ціна, яка становить 1500-2000 рублів.

Theben Timer 26 IP44

Механічна модель, практично ідентична попереднім варіантом, однак, має одну особливість: захист від вологи і пилу. Це важливий параметр, якщо пристрій буде встановлено на вулиці.

Всі інші параметри такі ж, як і у Timer 26. Сила струму 16А, управління — механіка. За рахунок того, що прилад виготовляють з якісного матеріалу, він обійдеться в межах 3000 руб.

E. Next e.control.t11

Проста механічна модель від вітчизняного виробника. Розетка славиться європейською якістю, тому так популярна на будівельному ринку. Вартість розетки становить 450-600 рублів. Досить бюджетний варіант хорошої якості.

E. Next e.control.t14

Також E. Next славиться ще однією якісною моделлю e.control.t14. Це електронний варіант розетки з таймером. Пристрій здатний працювати сім днів у встановленому режимі. У ньому є всі необхідні параметри для якісної роботи.

Сила струму, як і в попередніх моделях, що не перевищує 16А. Вартість приладу не більше 800 рублів, що досить бюджетно для такого варіанту.

Feron TM22/61925

Російська компанія, що випускає бюджетні варіанти розеток з таймером підходять для наших умов. Розетка славиться якістю збірки і стильним дизайном. Однак виробник дає на прилад лише 14 днів гарантії якості. Це може насторожити, але незадоволених споживачів поки не було.

Максимальне навантаження 16А. Прилад має електронний таймер з максимальним тижневим терміном. Є маленький дисплей, де можна зробити всі необхідні налаштування. Також на ньому відображається час. За бюджетну ціну (750-900 руб.) гідний варіант.

DigiTOP PB-1C

Електронний варіант з мінімальним таймером — 24 години. Є дисплей, де відображаються налаштування, і весь спектр можливостей. Є можливість задавати циклічність, як у механічних варіантах.

Сила струму до 10А, для стандартної квартири цього цілком достатньо. DigiTOP PB-1C має високу якість і надійність. Ціна розетки — 1200 рублів.

HS Electro Т-10ц

Вітчизняна компанія випускає розетки з електронним таймером. Є добове програмування, яке більш надійно в порівнянні з механічними. У налаштуваннях є кілька режимів, які полегшують роботу. Допустима сила струму − 10А.

Розетки з таймером — відмінна альтернатива стандартним моделям. Вони допомагають заощаджувати електроенергію і забезпечують безпеку. Налаштувати такі пристрої дуже легко. Достатньо розібратися, вникнути в параметри та встановити потрібний режим.