Як підключити флешку до ноутбука?

Недосвідчені користувачі ноутбуків часто стикаються з проблемами, які насправді легко вирішувані. Так, викликати утруднення може навіть така проста на перший погляд завдання, як підключення флешки. Далі в статті докладно розглянемо, як правильно працювати з ними, щоб не створити собі зайвих неприємностей.

Робота з флешкою для початківців

Насамперед необхідно правильно вставити накопичувач. Це досить просте завдання. Для цього вивчите поверхню пристрою, і знайдете для неї спеціальний отвір. Зазвичай їх буває кілька, збоку або ззаду. Поруч з ними зазвичай знаходяться роз'єми для навушників і мікрофону.

USB-порти має кожен сучасний ноутбук і навіть планшет або телевізор. Роз'єм забезпечений «ветвящимся» значком і дізнатися його нескладно. Важливо правильно розташувати контакти пристосування щодо контактів USB-роз'єму. Зазвичай назву фірми-виробника знаходиться зверху.

Рада! Вставляють флешку обов'язково до включення ноутбука або після його повного завантаження. В іншому випадку вона може не розпізнаватися системою, і доведеться скористатися перезавантаженням.

Якщо операційна система працює злагоджено, то вона сама знайде і встановить драйвери, а потім відкриє вікно автозапуску. На жаль, так відбувається далеко не завжди. Буває, що користувачі чекають пару хвилин, а ніяких дій не відбувається. Це може бути пов'язано як з апаратної несправністю, так і з програмним збоєм. Для початку варто вийняти флешку і спробувати вставити її в інший порт.

Перевірити її справність краще на іншому ноутбуці. Якщо флешка підключиться без проблем, то, очевидно, справа в роз'ємі. Є порти, які при одночасному підключенні великої кількості пристроїв не бачать деякі з-за нестачі харчування або оперативної пам'яті.

Якщо флешка не підключається, а на ній було багато цінної інформації, то її доведеться нести в сервісний пункт. Якщо особливо важливих даних не було, то її логічніше замінити на нову.

Увага! Якщо вставити флешку з першого разу не виходить, то прикладати силу не потрібно. Досить просто перевернути накопичувач, і спробувати вставити його знову.

Ноутбук

Ноутбук являє собою зменшену копію персонального комп'ютера. У ньому знаходяться ті ж самі деталі, тільки меншого розміру. Тому такі пристрої коштують набагато дорожче.

За рахунок компактного розміру це пристрій дуже зручно. Його легко можна взяти з собою і займатися справами в будь-який час і в будь-якому місці.

Флешка

Це один з найбільш затребуваних і зручних носіїв інформації. Флешка відрізняється надійністю і вкрай рідко виходить з ладу. Виріб не боїться подряпин, падінь, а більш технологічні розробки переносять навіть купання у воді.

Знаючи їх якісні характеристики, багато користувачів губляться, коли флешка починає «глючити».

Довідка! Флешка є сучасним аналогом колись популярних і вийшли з вживання дискет.

Як користуватися флешкою?

Після того, як флеш-накопичувач вставлений, можна приступити до роботи. Виконуйте наступні рекомендації:

  • Відкрийте «Мій комп'ютер». Це можна зробити через меню «Пуск», так і через Робочий стіл.
  • Має з'явитися відповідний значок, який називається «Знімний диск».

  • Відкриваємо флешку (KINGSTON (F:) клацанням лівої кнопки миші .

  • Далі має відкритися вміст накопичувача: всі записані на нього файли і папки.
  • Користуватися флешкою можна як і звичайним диском: різні типи документів можна копіювати як з неї, так і на неї. При цьому важливо знати, що її швидкість нижче, ніж швидкість жорсткого диска. Тому на роботу з нею йде трохи більше часу.
  • Перенести будь-який документ з робочого столу на флешку легко. Просто мишкою перетягніть документ в обрану папку флешки, і відпустіть. Це найлегший спосіб копіювання.

  • Одним з обов'язкових умов безпечної роботи є те, що накопичувач ні в якому разі не можна виймати під час запису інформації. Це може призвести до знищення даних і блокування пристрою.
  • Щоб грамотно закінчити роботу і витягти пристрій з ноутбука, необхідно знайти іконку, що знаходиться в правій нижній частині поруч з годинником. На неї натискають один раз лівою кнопкою. Це витяг буде безпечним, і збереже інформацію.

  • Після повідомлення про те, що обладнання може бути видалено, флешку можна вийняти.
  • Якщо все-таки фізична вилучення пристрою сталося під час запису файлів, то флешку можна переформатувати. Для цього правою кнопкою миші вибирають пункт «форматувати». Після закінчення процесу накопичувач буде очищений, і їм можна користуватися знову.

Важливо! Назву флешки може бути будь-яке. Наприклад, «KINGSTON (F:)», де KINGSTON – назва виробника, а F – назва диска.

Удавана простота використання накопичувача інформації часто призводить до неакуратному обігу з ним, в результаті чого виріб може вийти з ладу і підвести в самий невідповідний момент. Тому необхідно знати прості правила підключення флешки до ноутбука.