Як підключити телефон до домашнього кінотеатру

Домашні кінотеатри створені для перегляду улюблених фільмів і серіалів у високій якості і з відмінним звучанням. Установка такої системи допоможе створити ефекти як у справжньому кіно, а правильна установка колонок створить об'ємний звук. Існують різні версії з різним набором функцій і можливостей системи. Звичайно, все залежить від вартості обладнання. Але навіть класичні варіанти володіють широким спектром функціональних можливостей.

Оскільки сучасні моделі дозволяють працювати зі знімними носіями інформації, можна здійснювати перегляд файлів на широкому екрані. Також можна підключити телефон до системи для виведення різних медіафайлів в повнорозмірному форматі.

Важливо! Дана опція буде актуальна для перенесення фото і відео з пам'яті смартфона для перегляду в колі сім'ї.

Як підключити смартфон до домашнього кінотеатру: інструкція

Процес під'єднання та синхронізації пристроїв з метою розпізнавання документів зберігаються досить простий у виконанні. Досить згадати процес перенесення інформації з телефону в базу комп'ютера. Якщо ви вперше стикаєтеся з даної завданням, буде корисно прочитати інструкцію по приєднанню. Для зручності просто виконайте один з наступних способів:

Дротове з'єднання через кабель формату HDMI. Варто враховувати, що на кінотеатрі є роз'єм під Type A(класичне гніздо), а в телефоні розташований Type D (мікро HDMI). Підберіть відповідний кабель для сполучення техніки. Вимкніть обладнання, після цього підключіть за допомогою дроту. Включіть в джерело живлення систему, забезпечте виведення файлів по необхідному шляху через HDMI. При виникненні труднощів зайдіть в системні налаштування для виставлення параметрів зв'язку.

Ще одним класичним способом буде використання USB дроти. Вставте відповідний кабель в роз'єми на панелі техніки. При необхідності можна придбати спеціальні перехідники під відповідні гнізда.

Найбільш популярним останнім часом є бездротовий спосіб зв'язку. В даному випадку його теж можна використовувати при наявності відповідної опції в обладнанні. Виберіть підключення через Bluetooth або wi-fi в налаштуваннях системи. Увімкніть пошук пристроїв, із запропонованого списку активуйте потрібний варіант для синхронізації роботи.

В залежності від моделі смартфона і версії домашнього кінотеатру, спосіб під'єднання може відрізнятися. Вибирайте найбільш зручний і надійний варіант для синхронізації техніки.

Важливо! При відтворенні музики та відеозаписів слід забезпечити виведення зображення та звуку. Щоб все працювало без перебоїв, рекомендується скористатися провідним способом підключення.

Чому пристрою не бачать один одного?

Після вибору способу підключення телефон буде грати роль зовнішнього накопичувача, з якого будуть зчитуватися файли. У поодиноких випадках можуть виникнути проблеми. Техніка може не бачити смартфон з наступних причин:

  • Погана якість проводу, його пошкодження або вихід з гнізда.
  • Пошкодження системи вірусом або шкідливою програмою.
  • Неправильна послідовність дій при включенні. Спробуйте виконати перезавантаження.
  • Збій в налаштуваннях і програмному забезпеченні.

По можливості намагайтеся усунути несправності самотужки. Якщо вам не вдалося встановити проблему, можна звернутися за допомогою в сервісний центр.