Скільки заряджається джойстик PS4

Бездротові технології набувають все більшу популярність. Нова консоль від Sony не виняток, адже геймпади (вони називаються DualShock 4) від PlayStation 4 здійснюють управління саме бездротовим способом. Для забезпечення роботи будь-якого пристрою, що використовує такі технології, потрібна підзарядка.

Скільки і як заряджати джойстик PS4

Для того, щоб акумулятор бездротового пристрою прослужив довше і володів більшою ємністю, зарядку джойстика потрібно робити правильно.

Пристрій живиться від літій-іонного акумулятора ємністю 1 А. Дана батарея здатна підтримувати роботу геймпада понад 5 годин без підзарядки. У випадку, якщо цього недостатньо, то джойстик підтримує підзарядку прямо під час гри.

ДОВІДКА! Слід пам'ятати, що після придбання геймпада, потрібно провести повну зарядку і розрядку акумулятора повністю кілька разів. Це необхідно для збільшення його місткості, а також продовження терміну служби.

Для того, щоб забезпечити більш тривалу працездатність батареї слід дотримуватися наступних правил:

  1. Не слід довго тримати джойстик зарядженим. Раз у три місяці геймпад слід повністю розряджати, а потім повністю заряджати протягом 8-10 годин.
  2. При тривалому зберіганні джойстик потрібно злегка зарядити. Не рекомендується зберігати пристрій повністю розрядженому стані, так як це може вивести геймпад з ладу. Також зберігання в повністю зарядженому стані може скоротити ємність акумулятора. Найкращим рішенням, під час тривалого зберігання буде підзарядка батареї на 20-50%. В цьому випадку акумулятор буде підтримувати заряд, але при цьому без ризику позбавити джойстик працездатності.
  3. Не слід використовувати сторонні зарядні пристрої. Це може не тільки знизити ємність акумулятора, але і пошкодити геймпад. Під час процесу зарядки слід використовувати тільки оригінальні пристрої.
  4. Уникати підвищення температури. Конструкція геймпада чутлива до підвищення температури, особливо під впливом прямих сонячних променів. Це може значно знизити термін експлуатації пристрою.

Крім усього іншого, слід пам'ятати, що коли на геймпаді знизиться рівень заряду, на екрані з'явиться відповідне повідомлення. Після його появи у користувача є близько півгодини, після чого пристрій вимкнеться. Також поточний заряд джойстика можна подивитися, натиснувши кнопку PS.

Зарядка від консолі

Зарядка від консолі є одним з найбезпечніших способів, який також сприяє продовженню терміну служби геймпада. Для того щоб почати процес зарядження, джойстик потрібно підключити до консолі через USB-кабель.

Потім на PlayStation слід зайти в «Настройки»—«Вибрати функцію в режимі спокою». Користувачеві слід поставити відмітку навпроти пункту «Живлення від роз'єму USB», а потім перейти в режим очікування, після чого зарядка геймпада ПС4 розпочнеться автоматично. Скільки часу триватиме цей процес? Зазвичай, пристрою необхідно близько 2 годин для повного заряду.

ДОВІДКА! Під час такої підзарядки колірна індикація джойстика має жовтий колір. При повній зарядці світлова індикація гасне.

Використання зарядної станції

Ще один безпечний спосіб зарядки, що рекомендується для використання. Маючи зарядну станцію, користувач може не тримати консоль постійно включеною.

Для того щоб здійснити зарядку геймпада таким чином слід підключити станцію до мережі, а до неї приєднати один або два джойстика. Індикатор на пристрої засвітиться жовтим кольором. Після того як він згасне, пристрій буде повністю заряджений.

Зарядка від ПК або ноутбука

Геймпад можна зарядити і від комп'ютера. Для цього його досить підключити за допомогою USB кабелю. Однак такий спосіб не рекомендується, так як сам джойстик вимагає харчування 0.8 А, а вихід порту USB 2.0 забезпечує лише 0.5 А. USB 3.0 в свою чергу забезпечує 1 А. Обидва варіанти можуть пошкодити пристрій. Якщо в першому випадку шкоди буде завдано тільки акумулятора, то в другому і геймпад може вийти з ладу.

Інші способи зарядки геймпада PS4

Теоретично джойстик можна заряджати від звичайної зарядки для телефону. Але тут виникає така ж проблема, як і з підзарядкою від комп'ютера. Велика чи менша сила струму на виході зарядного пристрою шкодить працездатності геймпада, скорочуючи термін його служби.

Як дізнатися, що джойстик зарядився

Під час зарядки геймпада, світловий індикатор на корпусі світиться жовтим світлом. Якщо підсвічування зникає, значить пристрій повністю готовий до використання. Зазвичай геймпад заряджається близько двох годин.