Скільки часу заряджається джойстик ps3

Джойстики для Sony Playstation мають однакову конфігурацію, розташування кнопок і функціональність. Зміни були незначними з моменту виходу першої консолі. З виходом PS3 розробники запропонували користувачам безпровідний геймпад. Він працює через блютуз, і потребує зарядці. Тому у користувачів з'являються питання, чим зарядити джойстик і як зрозуміти, що він заряджений. Давайте розберемося.

Час зарядки джойстиків ps3

Заряджати геймпад можна різними способами. Час заряду від цього не змінюється. Але є кілька факторів, від яких залежить швидкість зарядки джойстика:

  • ступінь розрядженості;
  • вольтаж зарядної станції;
  • товщина зарядного дроти.

Якщо джойстик був практично повністю розряджений, то його час зарядки приблизно 2,5 години. Взагалі час процесу коливається від 1,5 до 3 годин.

На замітку! Час зарядки в залежності від способу не змінюється.

Від консолі

Найбільш поширений спосіб – це зарядка від самої ігрової станції. Загалом-то, це і є стандартний спосіб, передбачений розробниками.

Для цього способу досить підключити наявний в комплекті кабель до консолі, включити її, і почекати, поки почне блимати червона кнопка на бічній панелі джойстика. Якщо ж вона не блимає, геймпад не заряджається, отже, він зламаний. Якщо кнопка просто горить, підзарядка не потрібно.

Важливо! Для зарядки консоль обов'язково повинна бути включена.

Через usb порт

Так як зарядний пристрій для джойстика має стандартний роз'єм 3.0, то його можна підключити до будь-якого пристрою, яке може дати достатню напругу. Отже, його можна заряджати від комп'ютера, ноутбука, двд-програвача та ін.

В цьому випадку час зарядки може різнитися в залежності від сили струму на виході, яку дає прилад. Також важливість відіграє товщина проводу, якщо він не рідний. Достатня сила струму може пройти тільки через досить товстий дріт. Тут час коливається від 1,5 до 3,5 годин.

Від розетки

Джойстик оснащений проводом, який з одного боку має звичайний роз'єм 3.0, тому його можна заряджати від розетки. Для цього вам знадобиться будь-адаптер, що дає напругу на виході не менше 5 вольт, і силу струму не менше 500 mA.

Важливо! Параметри адаптера не повинні перевищувати зазначені вище показники.

Якщо дати більшу напругу або силу струму, геймпад може просто згоріти. При зарядці від розетки час процесу складе близько 1,5-2 годин.

Як зрозуміти, що джойстик ps3 заряджений

При підключенні джойстика до зарядного пристрою будь-якого типу на ньому починає блимати червона лампочка. Вона знаходиться на торці геймпада. Весь час протягом підживлення джойстика від мережі вона повинна мигати. А коли він заряджений, лампочка перестає блимати і просто постійно світиться.

Важливо! Коли джойстик повністю зарядився, лампочка на торці перестає блимати і просто світиться червоним.

Якщо індикатор зламаний, можете орієнтуватися по приблизною кількістю часу. При цьому не бійтеся залишити прилад заряджатися довше покладеного часу. Після повної зарядки він просто відключиться і не буде споживати енергію.